Sari la conținut

(0742308366) MonaLissa


Vizitator MonnaLissaa

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 21 minute, Lucas0 a spus:

Nu sunt blond, insa imi plac la nebunie blondele 🤗 (dar doar alea frumoase, dragute, tinere si cu servicii bune si sa fie foarte curate si ingrijite, gen cum zicea colegul @fciuca: @Beatrice22) 🤭.

Imi place ca pielea fetei blonde sa fie faina, ca de bebelus 🤣, moale si catifelata la atingere. Si fata fetei sa fie acceptabila. Sa faca FK, ON si CIM neaparat. Sa aiba o igienizare foarte buna in zonele intime. Beatrice pare o varianta buna si de luat in calcul. Insa am vazut ca ea nu face AP, ceea ce as vrea sa incerc. Mai e fata aceea blonda (ma rog, nu stiu cat e de blonda) (Catalina sau Melisa, cum o cheama pe fatuca asta), insa ea e mai reticenta la FK si ON din ce am citit, si nu cred ca face CIM, chiar daca ea are in meniu AP.

Cand vad o blonda dezbracata (frumoasa si draguta) sunt gata. 

Problema e ca fie nu prea sunt blonde, fie daca sunt...nu sunt frumoase si dragute si curate blondele care exista sau nu ofera servicii prea bune, si le tai de pe lista mea.

Asa ca da, toate fetele blonde, dragute si frumoase si curate si sa faca toate cele, se apeleze la mine 🤭.

Doar babe si grase blonde, iar la astea mi-e scarba sa merg. Pai fie ma mananca, fie daca se pun pe mine ma sufoca. Plec turtit si cu greu probabil ca as reusi sa ies intreg de acolo si sa supravoetuiesc. Iec. Scarbos. Nu ma bag la asa ceva. 

Nici nu cred ca mi se scoala la babe si grase. Deci, nu prea am ce sa fac atunci cu ele.

 

De ce comentezi aici ... 🥶🥶 fata in speta este bruneta ... tie iti plac blondele ....pfff ... uite incearca la Evelin de la Top ... este blonda ... si face de " toate " 😂😂😂😂.... eu o iubesc 

  • Minus 1
Link spre comentariu
13 hours ago, Lucas0 said:

@povestitorul @fciuca

Fatuca asta e blonda, frumoasa, draguta, tanara si nu e grasa (ca nu imi plac babele si fetele grade, e scarbos pentru mine. Defapt fug tare cand vad asa ceva) ?

Face si FK? Finalizarea cum o face? CIM? ON?

Nu prea vad blonde, doar asa pe ici, pe colo, ceea ce e foarte naspa. Imi plac la nebunie blondele. Voiam sa fie mai multe blonde dintre care sa poti sa alegi si la care sa poti merge.

In oras la noi de ce nu vin blondele? 😭😢

 

@povestitorul a fost prima intrebare pe care am pus-o, insa dupa aceea, discutia s-a dus si spre alte aspecte mai generale legate de fete, care asa e, nu au neparat legatura cu fatuca asta, la care zici tu ca e bruneta. Dar asta nu ar fi chiar asa o mare problema, ca poate sa se vopseasca blonda si atunci devine si ea blonda 🤗. De obicei, cele mai faine sunt blondele naturale, cele care se vopsesc parca de multe ori nu le prinde bine, devin artificiale si false :)).

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 17 minute, Lucas0 a spus:

@povestitorul a fost prima intrebare pe care am pus-o, insa dupa aceea, discutia s-a dus si spre alte aspecte mai generale legate de fete, care asa e, nu au neparat legatura cu fatuca asta, la care zici tu ca e bruneta. Dar asta nu ar fi chiar asa o mare problema, ca poate sa se vopseasca blonda si atunci devine si ea blonda 🤗. De obicei, cele mai faine sunt blondele naturale, cele care se vopsesc parca de multe ori nu le prinde bine, devin artificiale si false :)).

Acum am primit mesaj de la ea ... este blonda natural ... insa prea multe blonde ... si a vrut sa fie un pic diferita ... dar uite pentru tine special o sa isi rediobandeasca culoarea naturala . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, povestitorul said:

De ce comentezi aici ... 🥶🥶 fata in speta este bruneta ... tie iti plac blondele ....pfff ... uite incearca la Evelin de la Top ... este blonda ... si face de " toate " 😂😂😂😂.... eu o iubesc 

de care Evelin de la top vorbesti ? Evaevelina care de fapt suge un cauciuc ? ( scuze daca se simte careva ofensat dar eu nu pot zice OP ) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 11 minute, fciuca a spus:

de care Evelin de la top vorbesti ? Evaevelina care de fapt suge un cauciuc ? ( scuze daca se simte careva ofensat dar eu nu pot zice OP ) :)

Asa , ca era sa le incurc  ...pentru mine apoape toate sunt Evelin 😂😂😂...plus ca abia acum incep sa imi revin din mahmureala ... de 3 zile petrec .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 minutes ago, povestitorul said:

Asa , ca era sa le incurc  ...pentru mine apoape toate sunt Evelin 😂😂😂...plus ca abia acum incep sa imi revin din mahmureala ... de 3 zile petrec .

stai bine cu petrecerile . e bine ca mai compensezi pt cei care nu is cu astea 😹

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, fciuca a spus:

stai bine cu petrecerile . e bine ca mai compensezi pt cei care nu is cu astea 😹

Este  vara...anotimpul meu preferat ...si nu doar pentru ca fetele nu poarta sutien 😂😂😂... ci ca este cald .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 14 ore, Cozonac7 a spus:

Eu (și acuma) cred că era o ea.  

Eu nu m as fi gandit vreodata...dar daca era domnisoara cred ca putea linistita sa ma faca (doar) din intrebari/vorbe. 😁

Acum 14 ore, donjuan 100 a spus:

No filters, colega ... este frate-su geamăn ! Doar că a descoperit forumul puțin mai târziu decât 681816...etc . la infinit ! Am avut un prim instinct ca să mă "rățoiesc" puțin la el ,însă m-am liniștit ! Este inocent și este în lumea lui... A descoperit surpriza din oul Kinder ! Îl las să se bucure în pula mea de ea...

PS.                                                                          Doar că uneori mă irită și îmi zgârie retina !

😁

Ma amuzam blana cand posta (nu de ce scria), stiam ca reusea sa faca creierii taitei :ph34r:catorva persoane.

dag dal gas!

Link spre comentariu
On 7/10/2021 at 1:21 PM, povestitorul said:

Acum am primit mesaj de la ea ... este blonda natural ... insa prea multe blonde ... si a vrut sa fie un pic diferita ... dar uite pentru tine special o sa isi rediobandeasca culoarea naturala . 

Pai pare ciudat daca ti-a scris tie sa Iti spuna astea, si nu direct printr-un reply la vreo postare de-a mea.

Fatuca asta e mai timida asa? Rusinoasa? 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 12.07.2021 la 11:53, MonnaLissaa a spus:

In septembrie voi ajunge.

Perfect,Monna...Abia astept sa treaca lunile astea ..Sa stai cat mai mult la Arad...Te pup frumoaso...

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, sido a spus:

Perfect,Monna...Abia astept sa treaca lunile astea ..Sa stai cat mai mult la Arad...Te pup frumoaso...

Pupici! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 1 oră, benyruben a spus:

Parca era August 🥴

Nu știu 100% cu exactitate, mi-am programat și concediul, dar cu siguranță îmi voi deschide topic și voi anunța când voi ajunge.

Te pup, o zi frumoasă! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0

Bună dimineața superbii mei! ❤️
Mai am puține locuri disponibile astăzi. 🔥

O zi frumoasă de la Luvru vă doresc! ❤️

56866F22-98B4-48E2-9906-9291D82B43CE.jpeg

Link spre comentariu
Acum 56 minute, MonnaLissaa a spus:

Bună dimineața superbii mei! ❤️
Mai am puține locuri disponibile astăzi. 🔥

O zi frumoasă de la Luvru vă doresc! ❤️

56866F22-98B4-48E2-9906-9291D82B43CE.jpeg

Ce glumeață ești trebuia să ne arăți un tablou cu picasso 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, MonnaLissaa a spus:

Bună dimineața superbii mei! ❤️
Mai am puține locuri disponibile astăzi. 🔥

O zi frumoasă de la Luvru vă doresc! ❤️

56866F22-98B4-48E2-9906-9291D82B43CE.jpeg

Auch, am încurcat județele. 😂

Link spre comentariu
On 7/20/2021 at 11:21 AM, MonnaLissaa said:

Bună dimineața superbii mei! ❤️
Mai am puține locuri disponibile astăzi. 🔥

O zi frumoasă de la Luvru vă doresc! ❤️

56866F22-98B4-48E2-9906-9291D82B43CE.jpeg

Clar as merge la muzeu! Daca asta nu e semn sa vii mai curand prin vestul tarii? 😅

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 51 minute, benedict_ a spus:

Clar as merge la muzeu! Daca asta nu e semn sa vii mai curand prin vestul tarii? 😅

Acuși! ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...