Sari la conținut

Oare-i reala?!?


Postări Recomandate

Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 38 minute, unscarred a spus:

Aici nu mai pare asa neagra... Par a fi persoane diferite, doar telefonul e acelasi.

Am vazut. Cred ca-s poze false mai mult ca sigur. 🤨

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Eu am sunat si era undeva la un hotel parca langa Craiova(nu mai tin bine minte).

Dupa voce pare romania 100% , am intrebat_o daca este mulatra si a zis ca da.

Incerc sa ajung astazi , daca nu este cea din foto fac stanga imprejur.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 6/27/2021 at 3:42 AM, sioux said:

Descoperisei tu,tembelule,frumusetea lumii!

Numai tu si dracu sunteți mai urati ca asta.

De ce te ai deranjat ca tu te ocupi de sifonarea reputației mele și îți trecea timpul cumva. 

Vezi ca intre timp am fost la niște superfete, la Bucuresti.

Probabil ca n o sa ajungi pe acolo ca nu suporta mitocanii dar niște minusuri poti sa dai.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 2 ore, papura voda a spus:

Descoperisei tu,tembelule,frumusetea lumii!

Numai tu si dracu sunteți mai urati ca asta.

De ce te ai deranjat ca tu te ocupi de sifonarea reputației mele și îți trecea timpul cumva. 

Vezi ca intre timp am fost la niște superfete, la Bucuresti.

Probabil ca n o sa ajungi pe acolo ca nu suporta mitocanii dar niște minusuri poti sa dai.

Tu esti un trol ma amaratule. Nu mai visa superfete, mergi odata la o fata si dupa faci 10 recenzii false si te bagi in seama aiurea pe toate sectiunile.

Asa-i ca te ustura in orgoliul tau de trol ca esti pe rosu?? 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
2 hours ago, sioux said:

Tu esti un trol ma amaratule. Nu mai visa superfete, mergi odata la o fata si dupa faci 10 recenzii false si te bagi in seama aiurea pe toate sectiunile.

Asa-i ca te ustura in orgoliul tau de trol ca esti pe rosu?? 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Nu mai prostovane  pt ca tu ești singurul care da minus si ma uit cine îmi da plus pe Bucuresti si asta e viata intre zeci care te apreciază are loc si o piele,rosie-cum altfel,care  își consuma timpul cu folos totuși ca mai citește și învață ceva.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 1 oră, papura voda a spus:

Nu mai prostovane  pt ca tu ești singurul care da minus si ma uit cine îmi da plus pe Bucuresti si asta e viata intre zeci care te apreciază are loc si o piele,rosie-cum altfel,care  își consuma timpul cu folos totuși ca mai citește și învață ceva.

 

Ohoooo, am invatat ca esti un lingau de mare clasa si un mitoman onanist ....mi-e pur si simplu sila sa te citesc, jur, mi-e greata/scarba sa iti citesc elucubratiile.🤦‍♂️ Doar te minusez si trec mai departe scarbit; Atat. Doar te minusez....😘

Gata ca iti dau valoare numai prin faptul ca iti raspun trolule. 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, sioux said:

Ohoooo, am invatat ca esti un lingau de mare clasa si un mitoman onanist ....mi-e pur si simplu sila sa te citesc, jur, mi-e greata/scarba sa iti citesc elucubratiile.🤦‍♂️ Doar te minusez si trec mai departe scarbit; Atat. Doar te minusez....😘

Gata ca iti dau valoare numai prin faptul ca iti raspun trolule. 😉

De unde valoare la tine bădăranule?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
La 27.06.2021 la 17:28, sioux a spus:

Am vazut. Cred ca-s poze false mai mult ca sigur. 🤨

Prostule, atunci de ce mai intrebi, daca te duci, dupa nu mai ai bani, nici pentru apa, nu raspunde, stii ca asa este🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
La 03.07.2021 la 16:59, papura voda a spus:

Nu mai prostovane  pt ca tu ești singurul care da minus si ma uit cine îmi da plus pe Bucuresti si asta e viata intre zeci care te apreciază are loc si o piele,rosie-cum altfel,care  își consuma timpul cu folos totuși ca mai citește și învață ceva.

 

 

Vezi ca te-am depășit cu minusurile, anumiți oameni au utilitatea lor...doar că ei nu pot conștientiza aceasta. 😌

Tu de ce crezi ca nu se ia la trântă cu @breakingbad ?

  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
2 minutes ago, vistantric said:

 

Vezi ca te-am depășit cu minusurile, anumiți oameni au utilitatea lor...doar că ei nu pot conștientiza aceasta. 😌

Tu de ce crezi ca nu se ia la trântă cu @breakingbad ?

Nu m-as fi asteptat sa ma depasesti dar daca tot s-a intamplat sunt onorat!

Daca se straduieste furnizorul meu prentipal de minusuri,anume tembelul ce se autointituleaza sioux ca atat l-a dus mintea lui cea mica o sa te depasesc cat de curand!

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 15 minute, papura voda a spus:

Nu m-as fi asteptat sa ma depasesti dar daca tot s-a intamplat sunt onorat!

Daca se straduieste furnizorul meu prentipal de minusuri,anume tembelul ce se autointituleaza sioux ca atat l-a dus mintea lui cea mica o sa te depasesc cat de curand!

 

 

Am căutat cuvântul "prentipal" în dex și nu știu ce înseamnă, n-am nici o bănuială, ba chiar era sa îl mai pocesc și eu când l-am băgat între ghilimele.

Mai ți minte ce drăguță era pozica aceea cu penisul tău pus între buzele mele?

...Si curios este ca tocmai un craiovean a fost pe fază și a comentat când am postat-o pe forum.

Păcat că au reușit să-ți frângă elanul și pe de o altă parte mă gândesc totusi că poate e mai bine, lumea lor este urâtă tare...chiar dacă există câteva părți bune.

LE.

Ah gata, m-am prins...Mai sunt și alții?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 9 ore, vistantric a spus:

 

Am căutat cuvântul "prentipal" în dex și nu știu ce înseamnă, n-am nici o bănuială, ba chiar era sa îl mai pocesc și eu când l-am băgat între ghilimele.

Mai ți minte ce drăguță era pozica aceea cu penisul tău pus între buzele mele?

...Si curios este ca tocmai un craiovean a fost pe fază și a comentat când am postat-o pe forum.

Păcat că au reușit să-ți frângă elanul și pe de o altă parte mă gândesc totusi că poate e mai bine, lumea lor este urâtă tare...chiar dacă există câteva părți bune.

LE.

Ah gata, m-am prins...Mai sunt și alții?

Am o curiozitate... Tu realizezi cat esti de terminata psihic? Esti constienta? 

Mereu m-am intrebat cum poate un om sa ajunga in halul asta? Droguri, bautura, sechele dintr-o copilarie neagra?

In cazul tau cred ca-s toate 3.

Nu-mi raspunde ca iara o iei pe ogoare si campii 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 3 ore, sioux a spus:

Am o curiozitate... Tu realizezi cat esti de terminata psihic? Esti constienta? 

Mereu m-am intrebat cum poate un om sa ajunga in halul asta? Droguri, bautura, sechele dintr-o copilarie neagra?

In cazul tau cred ca-s toate 3.

Nu-mi raspunde ca iara o iei pe ogoare si campii 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Lasă vrăjeala și spune în mod concret ce anume mai exact te-a deranjat din cuvintele mele!

Eu sunt un om bun, mă nene...si @papura vodama știe ca sunt și extrem de inteligentă, doar că nu îmi place să mă desfasor în fața dobitoacelor, decat daca am nevoie de-o sursa de amuzament.

Tu practic acum, prin atitudinea aceasta ii dai dreptate lui @papura voda, dar și mie...in teoria mea.

Esti constient ca @breakingbadte poate desființa sau e altceva, de ce vrei tu sa ieși în evidențe pe spinarea celor slabi si nu te iei la trântă cu cei mari, să faci istorie pe secțiunea Craiova și...sa pot veni și eu?Va dați seama că sunt de 4 ani la nici 40 de minute de voi și eu totusi refuz sa vin la voi în oraș.... :)

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 34 minute, vistantric a spus:

Lasă vrăjeala și spune în mod concret ce anume mai exact te-a deranjat din cuvintele mele!

Eu sunt un om bun, mă nene...si @papura vodama știe ca sunt și extrem de inteligentă, doar că nu îmi place să mă desfasor în fața dobitoacelor, decat daca am nevoie de-o sursa de amuzament.

Tu practic acum, prin atitudinea aceasta ii dai dreptate lui @papura voda, dar și mie...in teoria mea.

Esti constient ca @breakingbadte poate desființa sau e altceva, de ce vrei tu sa ieși în evidențe pe spinarea celor slabi si nu te iei la trântă cu cei mari, să faci istorie pe secțiunea Craiova și...sa pot veni și eu?Va dați seama că sunt de 4 ani la nici 40 de minute de voi și eu totusi refuz sa vin la voi în oraș.... :)

 

Esti bolnava femeie. Mi-e mila de tine.

Ps. Cu ce dracu ma desfiinteaza breakingbad ma amarat-o. ? 

Hai ca iara am cazut in plasa ta si facem circ aiurea. Mergi la dezintoxicare prajit-o.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 1 oră, vistantric a spus:

Lasă vrăjeala și spune în mod concret ce anume mai exact te-a deranjat din cuvintele mele!

Eu sunt un om bun, mă nene...si @papura vodama știe ca sunt și extrem de inteligentă, doar că nu îmi place să mă desfasor în fața dobitoacelor, decat daca am nevoie de-o sursa de amuzament.

Tu practic acum, prin atitudinea aceasta ii dai dreptate lui @papura voda, dar și mie...in teoria mea.

Esti constient ca @breakingbadte poate desființa sau e altceva, de ce vrei tu sa ieși în evidențe pe spinarea celor slabi si nu te iei la trântă cu cei mari, să faci istorie pe secțiunea Craiova și...sa pot veni și eu?Va dați seama că sunt de 4 ani la nici 40 de minute de voi și eu totusi refuz sa vin la voi în oraș.... :)

 

Mami ,nu te mai umfla atât ,ești o tanti încă futabila și atât,ce nu mai are mult până la menopauză ,te privim ca ce ești ,stai lin , punem in balanță ,suge pula bine ,e atentă la coaie ,face anilingus , o ia in cur ,finalizare orală .... așa te judecăm noi.... profită de cei câțiva ani rămași , strânge bănuți , și lasă Craiova.... dacă știi te duci la fete tinere , proaspete ,are balta pește... cât despre inteligență...))))mamiiii...wake up...zii păpușă și tu..sunt înaltă , bulănoasă ,am ochi frumoși...chestii reale...)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 3 ore, sioux a spus:

Esti bolnava femeie. Mi-e mila de tine.

Ps. Cu ce dracu ma desfiinteaza breakingbad ma amarat-o. ? 

Hai ca iara am cazut in plasa ta si facem circ aiurea. Mergi la dezintoxicare prajit-o.

 

Acum 2 ore, dinoz a spus:

Mami ,nu te mai umfla atât ,ești o tanti încă futabila și atât,ce nu mai are mult până la menopauză ,te privim ca ce ești ,stai lin , punem in balanță ,suge pula bine ,e atentă la coaie ,face anilingus , o ia in cur ,finalizare orală .... așa te judecăm noi.... profită de cei câțiva ani rămași , strânge bănuți , și lasă Craiova.... dacă știi te duci la fete tinere , proaspete ,are balta pește... cât despre inteligență...))))mamiiii...wake up...zii păpușă și tu..sunt înaltă , bulănoasă ,am ochi frumoși...chestii reale...)))

😈

Clar ca sunteți niște dobitoace, aflate sub influența unor instincte primare, astea ce le ziceți aici nu fac parte dintr-un raționament...Asta e, dacă te exprimi elegant...tot nu e bine, ignoranța din om crapă și mai tare!

Rușinos mă, să vă înfoiați așa la o femeie ca niște gorile jigărite...

@siouxstupidule, am facut referire strict la reputația de pe forum, că poți dispărea definitiv de pe forum...ca personaj, hater, recenzor și ce mai vrei tu.Eu presupun că asta si cauți...

@dinoznici nu citesc ceea ce ai scris, de la primele cuvinte îți dovedești incoerenta în gândire și nu mă atrag oamenii dezorganizați.

Stați liniștiți că voi sta departe de Craiova, nu vă voi strica apele, dar poate că am să vin în secret să vă dau câteva bâte pe spinare pentru proastă purtare! 😅

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 19 minute, vistantric a spus:

 

😈

Clar ca sunteți niște dobitoace, aflate sub influența unor instincte primare, astea ce le ziceți aici nu fac parte dintr-un raționament...Asta e, dacă te exprimi elegant...tot nu e bine, ignoranța din om crapă și mai tare!

Rușinos mă, să vă înfoiați așa la o femeie ca niște gorile jigărite...

@siouxstupidule, am facut referire strict la reputația de pe forum, că poți dispărea definitiv de pe forum...ca personaj, hater, recenzor și ce mai vrei tu.Eu presupun că asta si cauți...

@dinoznici nu citesc ceea ce ai scris, de la primele cuvinte îți dovedești incoerenta în gândire și nu mă atrag oamenii dezorganizați.

Stați liniștiți că voi sta departe de Craiova, nu vă voi strica apele, dar poate că am să vin în secret să vă dau câteva bâte pe spinare pentru proastă purtare! 😅

S a întors lumea pe dos...vine și ne ia de urechi ( sau de pulă) o ,nu-sh cum să i zic ,tanti , doamnă)))) , căreia poți să i dai 150 de lei să ți sugă pula ,să i spargi rozeta ,etc ,samd.... Napoleon s a dus odată Intr o vizita în popor ,și a intrat intr o cizmărie....cu alai ,curteni...cizmarul întâi sfios , mai apoi s a întins la vorbă ,devenind cam îndrăzneț ,iar împăratul până atunci binevoitor ,l a privit sever aruncandu i apoi : ,,Nu mai sus de carâmbul cizmei ,cizmarule ,,... Așa și tu vis ,nu mai sus de capul pulii ,darling , cât despre bâtele pe spinare ,))))))..nu știi că femeile nu trebuie să se pună fizic cu bărbații , chiar dacă au 1,50...hai.. sănătate să ai...

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...