Sari la conținut

Indisponibilă


Vizitator

Postări Recomandate

  • Vizitator a schimbat titlul în Indisponibilă

Linkul pe care l ai postat este de pe Ploiești..DACĂ iti doresti ceva cu adevarat o faci pe constanta și în altă ordine de idei ai putea posta serviciile pe care le oferi,zona..tarifele...sau esti și tu o p...asare călătoare...cum sant cu grămada acum.....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
19 minutes ago, Nikol-Nik said:

Bună scuzele mele anunțul se actualizează mai greu și am specificat ca după amiaza o sa încep programul iar serviciile și preturile o sa le spun tuturor celor care ma vor suna sau îmi vor lăsa mesaje ...nu le voi lăsa aici...si zona la fel o voi lăsa când ajung în locație ....zi frumoasa va doresc 

Numarul de mobil puteai sa il dai tot la telefon 🤣 

Jalnica intrarea in scena. 

Fii pe faza ca o sa te sune Spataru, Pulea Spataru.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
34 minutes ago, lexluthor said:

Si acum ca fiind la mare o sa pui ..200 finalizarea 400 ora....Hai asteptam confirmarea ..sau ca să mă contrazici...300 ora..ca esti doar la mare și aștepți fraierii.   Pardon gusterii...i pup you

Guru al meu sunt convins că o vei vizita. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 27.06.2021 la 10:52, lexluthor a spus:

Si acum ca fiind la mare o sa pui ..200 finalizarea 400 ora....Hai asteptam confirmarea ..sau ca să mă contrazici...300 ora..ca esti doar la mare și aștepți fraierii.   Pardon gusterii...i pup you

 

Link spre comentariu
Acum 9 minute, Nikol-Nik a spus:

Am și prețuri mici și prețuri mai mari depinde de servicii eu la telefon îmi voi spune ambele prețuri pentru fiecare portofel deoarece depinde nu își are rostul sa am prețurile mari când un client poate vrea doar un oral spre exemplu..te aștept la mine sa îți schimb părerea despre mine te pup ❤️❤️❤️

Este normal și firesc să îți expui aici lista de servicii și tarife aici..sa stie fiecare ce vrea..no offense dar dacă nu o vei face parerea generală va fi ca ai ceva de ascuns și prețurile diferă de la persoana la persoana..tu alegi 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 27.06.2021 la 11:56, lexluthor a spus:

Este normal și firesc să îți expui aici lista de servicii și tarife aici..sa stie fiecare ce vrea..no offense dar dacă nu o vei face parerea generală va fi ca ai ceva de ascuns și prețurile diferă de la persoana la persoana..tu alegi 

 

Link spre comentariu

Am inteles asta cu pupacitul, dar nu inteleg schimbatul de pozitie. Ma gandeam ca este normal sa mai schimbi pozitii. Daca vin o ora, fara sa schimb nimic, nu cred ca e in regula nici pt tine, nici pt client.

De ex as putea sa ma plictisesc groaznic, as putea sa amortesc in asa hal incat pt revenire ar trebui sa mai prelungesc o ora in alta pozitie. Din ora in ora, cerc vicios. :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
48 minutes ago, Nikol-Nik said:

Am și prețuri mici și prețuri mai mari depinde de servicii eu la telefon îmi voi spune ambele prețuri pentru fiecare portofel deoarece depinde nu își are rostul sa am prețurile mari când un client poate vrea doar un oral spre exemplu..te aștept la mine sa îți schimb părerea despre mine te pup ❤️❤️❤️

...mda... tradus : Vor fi aplicate Serviciile minime si preturile maxime, depinde de prostul pe care il prinde. 

Tipic perioadei in Constanta.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 27.06.2021 la 12:18, Orb1t a spus:

Am inteles asta cu pupacitul, dar nu inteleg schimbatul de pozitie. Ma gandeam ca este normal sa mai schimbi pozitii. Daca vin o ora, fara sa schimb nimic, nu cred ca e in regula nici pt tine, nici pt client.

De ex as putea sa ma plictisesc groaznic, as putea sa amortesc in asa hal incat pt revenire ar trebui sa mai prelungesc o ora in alta pozitie. Din ora in ora, cerc vicios. :))

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 27.06.2021 la 12:34, playmaker a spus:

...mda... tradus : Vor fi aplicate Serviciile minime si preturile maxime, depinde de prostul pe care il prinde. 

Tipic perioadei in Constanta.

 

Link spre comentariu

Schimbarea de pozitie nu inseamna implicare. Poti schimba pozitii la fiecare 5 min daca in oricare dintre ele stai ca moarta. Nu zic ca asa e. Sunt cu titlu de exemplu.

Stii cand e cel mai grav? Sa stai ca moarta in LOT  :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Toată tara
  • Oras:Toată tara
Acum 2 minute, playmaker a spus:

Ce ai vrut sa zici cu BC si BV d-le viitor castigator al trofeului Fraierul Anului 2021 ?? Nu esti in stare sa legi nici 2 consoane? Vai pwla ta de aderant la postul de admin 🤣🤣🤣🤣

Ai înțeles greșit el a pus topicului după brasov și Bacău al domnișoarei . eu asta am înțeles.. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 minute ago, Playboyblood said:

Ai înțeles greșit el a pus topicului după brasov și Bacău al domnișoarei . eu asta am înțeles.. 

Nu stiu, frate. El este gurul forumului. Dalai Lama. Sa ne zica pe șleau ca nu suntem asa umblati ca el in lung si in latul tarii la fwtwt.

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, playmaker a spus:

Acum sa te vad in ce directie dai la vasle

 

nu conteaza parerea mea. am sa astept nominalizarea pentru "skunk of all time!"

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...