Sari la conținut

Sugardaters in tm


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Am vb eu cu ceva fete de acolo, mai exact cu trei domnite. Una raspunde foarte greu pe whatsapp, cealalta a renuntat si a treia mi-a cerut sa-i trimit 1200 RON pe Revolut inainte de a ne intalni sau sa-i dau cand ne vedem - am zis pas.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 17.03.2022 la 16:23, freevoice a spus:

@mihai2899 @bspider22

Georgianageorgii este cumva fata din Resita?

Si aanetis din HD?

Da, ele sunt mandrele de care zic.

 

Georgiana e dusa, am vorbit cu ea pe la 6 dupamasa ca plec dimineata la 8 din TM ca am treaba la Resita si pe la 10 sunt la ea. La 9 seara ma suna pe Telegram, ca mi-a scris nu stiu ce si nu i-am raspuns (a mea fiind acasa) . Block, delete, chiar nu poti sa faci asa ceva. 

Cu Aanetis e complicat, e o figuranta care crede ca putem toti sa futem in programul ei special. Nu vrea hotel (ca e public), nu poate in timpul saptamanii, doar in weekend, ori eu in weekend am lantul de picior :)).

 

Eu personal mi-am inchis contul, chiar eram dornic de ceva cu circuit mai redus si cu km mai putini, dar cand a inceput Georgiana sa ma sune seara mi-a trecut, raman la ale forumului oferte 

Link spre comentariu
On 4/7/2022 at 11:37 PM, bspider22 said:

Da, ele sunt mandrele de care zic.

 

Georgiana e dusa, am vorbit cu ea pe la 6 dupamasa ca plec dimineata la 8 din TM ca am treaba la Resita si pe la 10 sunt la ea. La 9 seara ma suna pe Telegram, ca mi-a scris nu stiu ce si nu i-am raspuns (a mea fiind acasa) . Block, delete, chiar nu poti sa faci asa ceva. 

Cu Aanetis e complicat, e o figuranta care crede ca putem toti sa futem in programul ei special. Nu vrea hotel (ca e public), nu poate in timpul saptamanii, doar in weekend, ori eu in weekend am lantul de picior :)).

 

Eu personal mi-am inchis contul, chiar eram dornic de ceva cu circuit mai redus si cu km mai putini, dar cand a inceput Georgiana sa ma sune seara mi-a trecut, raman la ale forumului oferte 

vad ca acum figureaza in Baile Herculane Georgiana...

probabil insa se invarte si prin Resita.

ai idee care era tariful la ea? in caz ca ai discutat detalii de genul - intalniri recurente (x pe luna/ saptamana)

si cum arata,ai vazut-o si live (pe whatspapp etc.)?

eu as fi interesat

merci anticipat

Link spre comentariu
2 minutes ago, eon99 said:

vad ca acum figureaza in Baile Herculane Georgiana...

probabil insa se invarte si prin Resita.

ai idee care era tariful la ea? in caz ca ai discutat detalii de genul - intalniri recurente (x pe luna/ saptamana)

si cum arata,ai vazut-o si live (pe whatspapp etc.)?

eu as fi interesat

merci anticipat

ce imi suna cam straniu din profilul ei este greutatea declarata 68kg la 172cm, hmmm...dar cred ca sunt aiurea datele astea pana nu ai cont premium-eu tocmai ma inregistrasem si am contul normal, cel gratis,

 si la tipa din HD (aanetis) vad 173cm/ 70kg...

si in Tim par sa fie ceva candidate...

Link spre comentariu
On 2/15/2022 at 10:25 AM, mihai2899 said:

Salut,

 

pe hd este la preț decent eleva de liceu, pe resita la fel parca are 18-19 ani, pe Arad era una  acuma un an o tipa ce lucra in Administrație oar in Timisoara am about 3 experiențe foarte plăcute, ce mai faina a fiind cu o studenta de la medicina din Maroc.

ne spui daca mai sunt active/ de actualitate cele din TM la care te refereai si daca ne poti divulga user-ul lor?

in special studenta din Maroc:)

merci

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 12.04.2022 la 0:26, eon99 a spus:

vad ca acum figureaza in Baile Herculane Georgiana...

probabil insa se invarte si prin Resita.

ai idee care era tariful la ea? in caz ca ai discutat detalii de genul - intalniri recurente (x pe luna/ saptamana)

si cum arata,ai vazut-o si live (pe whatspapp etc.)?

eu as fi interesat

merci anticipat

Salut, cere initial 900/1000 pe intalnire, ea zice doua ore, dupa mai mult discutii ajungi pe la 700/800, fara limita de timp neaparat. 

Am primit mai multe poze pe telegram de la ea, Arata binisor, tinerica, pozele de profil sunt false. Cred ca pare dispusa la un "abonament" si se deplaseaza si ea pana la TM, daca e nevoie din ce am inteles

Cum ziceam, pe mine incepuse sa ma sune pe la 9 seara pe telegram cu video si nu am mai vb cu ea, deci ai grija cu asta

Ne zici si noua daca te vezi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sa confirme ca ne vedem a doua zii dimineata cum a ramas, ca imi scrisese pe Telegram cu o ora in urma si nu ii raspunsesem. 

Am citit repede mesajele trimise, i-am scris inapoi ca e nebuna si mai ceva de dulce, (eram chiar cu a mea prin bucatarie, noroc ca nu a obs poza de profil) si i-am dat block, nu am mai mers 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, bspider22 a spus:

Sa confirme ca ne vedem a doua zii dimineata cum a ramas, ca imi scrisese pe Telegram cu o ora in urma si nu ii raspunsesem. 

Am citit repede mesajele trimise, i-am scris inapoi ca e nebuna si mai ceva de dulce, (eram chiar cu a mea prin bucatarie, noroc ca nu a obs poza de profil) si i-am dat block, nu am mai mers 

Ai id-ul ei de telegram..?

Link spre comentariu
4 hours ago, bspider22 said:

Salut, cere initial 900/1000 pe intalnire, ea zice doua ore, dupa mai mult discutii ajungi pe la 700/800, fara limita de timp neaparat. 

Am primit mai multe poze pe telegram de la ea, Arata binisor, tinerica, pozele de profil sunt false. Cred ca pare dispusa la un "abonament" si se deplaseaza si ea pana la TM, daca e nevoie din ce am inteles

Cum ziceam, pe mine incepuse sa ma sune pe la 9 seara pe telegram cu video si nu am mai vb cu ea, deci ai grija cu asta

Ne zici si noua daca te vezi? 

clar, te tin la curent. merci. probabil trebuie sa imi fac cont premium altfel nici nu ma baga in seama cand ii trimit mesaj din context de cont free?

deci presupun ca si in Resita isi va face veacul faca este disponibila la deplasari in TM. desi scrie ca este in Herculane acum...

deci sa inteleg ca fizic nu ai vazut-o, dar arata bine la fata su corp, da? fiindca greutatea avera indicata la inaltimea ei ma duce cu gandul la orice mai putin slim/ fit.

Link spre comentariu
  • Oras:pe luna
  • Oras:pe luna
Acum 23 ore, bspider22 a spus:

Sa confirme ca ne vedem a doua zii dimineata cum a ramas, ca imi scrisese pe Telegram cu o ora in urma si nu ii raspunsesem. 

Am citit repede mesajele trimise, i-am scris inapoi ca e nebuna si mai ceva de dulce, (eram chiar cu a mea prin bucatarie, noroc ca nu a obs poza de profil) si i-am dat block, nu am mai mers 

Salutare....cum pot sa fac să obțin și eu ceva detalii de contact ale fetei din Reșița? Mulțumesc

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...