Sari la conținut

SYMO 0️⃣7️⃣6️⃣1️⃣1️⃣5️⃣4️⃣3️⃣6️⃣2️⃣ ❤️


Postări Recomandate

Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Simona este in primul rand de o calitate umana exceptionala, apoi discutam de ea ca femeie, cum este in pat, look, etc. Am fost si eu la ea, nu are rost sa descriu intalnirea pentru ca cei dinaintea mea au detaliat destul, este o femeie de nota 10, traieste clipa cu tine acolo, am plecat zen si mi a facut ziua mai frumoasa! 🥂🥂🥂

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 11 ore, laury a spus:

Simona este in primul rand de o calitate umana exceptionala, apoi discutam de ea ca femeie, cum este in pat, look, etc. Am fost si eu la ea, nu are rost sa descriu intalnirea pentru ca cei dinaintea mea au detaliat destul, este o femeie de nota 10, traieste clipa cu tine acolo, am plecat zen si mi a facut ziua mai frumoasa! 🥂🥂🥂

Mulțumesc ❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0
1 oră în urmă, mario83 a spus:

Stii ca am incredere in tine,dar nu merg la over 40!

Iti pui singur limite si e pacat. Chiar daca nu e pustoaica nu ai motive sa nu o vizitezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, gicacontra2012 a spus:

Nu o mai lăudați atâta, ca as fi vrut și eu sa merg la fata, dar n am loc de voi golanilor. 😄

Mai insistă, că merită efortul 😉

Azi am fost din nou. Crede-mă, avea zeci de conversații necitite, iar telefonul suna în continuu. Mă rog, impropriu spus 'suna', dar erau apeluri în continuu.

Acum 4 ore, JocelynEon a spus:

Been there, done that 😂

PS: scuze pentru off topic @Simona Garcea! Sper să am și eu ocazia să te întâlnesc!

Pace✌

E valabil și pentru tine ☝️

Acum 3 ore, il pupparo a spus:

Frate Mario , Simona  nu e over 40 , don t worry 😊.

Oricum, arată mai bine ca multe under 30. Asta ca să nu mai vorbesc de futai 😛.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 12 minute, witcher a spus:

Mai insistă, că merită efortul 😉

Azi am fost din nou. Crede-mă, avea zeci de conversații necitite, iar telefonul suna în continuu. Mă rog, impropriu spus 'suna', dar erau apeluri în continuu.

E valabil și pentru tine ☝️

Oricum, arată mai bine ca multe under 30. Asta ca să nu mai vorbesc de futai 😛.

Ce noroc....au unii!!!😁 🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 19 ore, witcher a spus:

Mai insistă, că merită efortul 😉

Azi am fost din nou. Crede-mă, avea zeci de conversații necitite, iar telefonul suna în continuu. Mă rog, impropriu spus 'suna', dar erau apeluri în continuu.

E valabil și pentru tine ☝️

Oricum, arată mai bine ca multe under 30. Asta ca să nu mai vorbesc de futai 😛.

E de 10 pe linie femeie...știe cum sa se poarte cu clientul și totul iese la superlativ 

Abia aștept să revin la ea cât de curând. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Am reusit sa ajung din nou la Simona dupa mai multe incercari de a o contacta pe WhatsApp. Ma oftic putin ca este greu sa o prind disponibila in ultima perioada dar asta e... Adevarul este ca merita toata atentia primita.

Aceasta femeie frumoasa este o combinatie mortala de tandrete si senzualitate, visul oricarui curvar. M-a incantat cu un oral la fel de bun ca si la prima intalnire si o finalizare CIM foarte satisfacatoare.

Halat 250, foarte bine investiti.

 

Link spre comentariu

Salutare, 

Am întâlnit o si eu astăzi pe Simona. Din lipsa de timp n o sa fac o recenzie detaliata dar am fost impresionat de experienta și vreau sa zic câteva cuvinte. 

A fost o mica încurcătură cu programarea pe care Simona a rezolvat o intr un mod asumat. Are o bila alba aici de la mine, fără bullshit, fără metoda no answer. 

Experienta a fost una atipica. Felul ei de a fi, felul cum arata mi a amintit de Courteney Cox din Cougar town. Si fix asa m am simțit: ca în prezenta unei cougar. Conversație faina, poți discuta multe cu ea, este prezenta acolo și autentică. Actul a fost unul senzual, din nou prezenta, atenta și răbdătoare. 

Sunt surprins și intrigat de amalgamul de trăsături pe care l am regăsit în alter ego ul acestei femei asa ca o voi mai vizita. 

Seara faina!

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Am revizitat-o pe Simona deja de cateva ori, de fiecare data am plecat cu gandul de a ma reintoarce. Este in aceasi locatie la fel de superba ca si ea din apropierea Primariei Sectorului 1.

Pentru mine si am impresia ca si pentru alti colegi de pe forum este in top.

Intalnirea programata prin whatsapp si repectata de amandoi. In ultima perioda a fost putin mai greu sa obtin o programare, dar tot timpul mi-a raspuns la mesaje chiar si daca a fost sa imi spuna ca nu are disponibil si sa ne vedem in alta zi.

Te asteapta zambind si te face sa te simti bine din momentul in care ai pasit in apartament.

Simona o bruneta superba la corp si frumoasa la chip, stie cum sa faca un barbat sa se simta bine. Educata si cu foate mult bun simt.

Baie dotata cu tot ce e nevoie.

Igiena impecabila, un oral neprotejat deep de nota 10. Normal protejat, sugereaza pozitii, nota 10. 

GFE de top, discutiile cu ea sunt interesante si decurg natural, in nici un moment nu m-am simtit grabit -  fk 10

Nu o sa intru in mai multe detalii.

De revenit... desigur 🙂

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...