Sari la conținut

SYMO 0️⃣7️⃣6️⃣1️⃣1️⃣5️⃣4️⃣3️⃣6️⃣2️⃣ ❤️


Postări Recomandate

Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 8 ore, partygoer a spus:

Bravo ei!🤣 Uite asa le pierdem pe alea bune!

Frate nici nu ai cum sa pastrezi o asa bunaciune in zona de curvasareala. Stiu ca vroia o relatie, cu asta castiga doar bani ocazional….in viata reala oricine vrea o iubita ca Simo dar trebuie sa fii cu banu greu ca sa ii oferi si ei o viata frumoasa fara griji, stabilitate…

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, laury a spus:

Frate nici nu ai cum sa pastrezi o asa bunaciune in zona de curvasareala. Stiu ca vroia o relatie, cu asta castiga doar bani ocazional….in viata reala oricine vrea o iubita ca Simo dar trebuie sa fii cu banu greu ca sa ii oferi si ei o viata frumoasa fara griji, stabilitate…

De acord, de aia am si zis bravo ei. Merita!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, dogeatkitkat a spus:

Oricum, care a luat-o, a spalat-o si o ia de noua. Bafta lui. 

Ei, si noi cand mergem la femei tot asa facem, ba unii se mai si indragostesc. Laury zicea bine in alta parte ``Karma``.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Noi nu le luam acasa, e o mica diferenta. Le platim doar pt sex nu si sa ne umple capul cu prostii. Stii cum e, prost e barbatul cu amanta, dupa ce ca are ciocanitoarea acasa, sa mai aiba si in alta parte? Mai simplu cu descărcările pasagere. 

Oricum, atata timp ca nu si-a inchis contul eu cred ca Simona va reveni. Si nu doar ea, mai sunt si altele. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0
3 hours ago, Condorpasa said:

Bai băieți dar cum le știți voi pe toate de unde știți voi fraților că s a îndrăgostit sau măritat s au s a combinat……

De la ea stim colegu’🙂, cand s-a retras avea deja ,,iubit’’!

Link spre comentariu

Am văzut-o acu ceva timp conducând un cazan. Da’ cazan, coae! Nu cred că din secolul ăsta. În mod sigur e cuplată cu un oligarh, ceva, d-ăla implicat in comerțul cu cornete. Cu dă floare sau dă bostan.

Îmi plac filmele pe care vi le faceți. Era un pulifrici pe-acilea care o suspecta de multinațională, ceva. MAXIM! Nu că n-ar fi și pe acolo curve, da’ alea-s mai altfel. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Bah fraților, nu mai dezgropați topicul ăsta aiurea. De o sāptamană se tot scoală ceva in mine cand vad up pe pagina. 

PLM, imi stricaţi productivitatea.

Na, vă fac si eu la fel....=))

  • Like 2
  • Haha 4

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...