Sari la conținut

0740812521-domnisoara stilata


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
55 minutes ago, awokeone10 said:

Vazand ca au aparut o gramada de pocnitori prin Ploiesti,una mai nasoala sau mai batrana ca cealalta sau cu poze false,am zis sa trec pe la asta pentru o finalizare cu CIM,sa nu mai stau sa caut.Mda,am laudat-o cam degeaba pana acum.Am stabilit cu ea pe Whats o vizita si mi-a zis ca are locatia in rond la Caraiman.Ii spun ca ajung in vreo 15 min si banuiam cam in ce zona are scara apartamentului.Am parcat masina si ii dau mesaj ca am ajuns. Zice sa astept 2 minute sa se pregateasca.Si eu ii zic in gluma:"Pai pana acum ce ai facut???".Dupa care ma suna pe Whats si imi zice ca nu ma mai primeste.Pe bune?I-am zis ca am glumit si mi-am permis asta pentru ca ne cunoastem,la care ea tipa in telefon ca astea nu sunt glume.In fine,m-am retras elegant ca un baiat fin ce sunt,cu toate ca-mi veneau in minte muuuuulte mascari despre morti si raniti.Dupa ce ii dau meaaj ca eram deja la scara si ca asa nu se face,imi zice ca a luat pe altcineva.Cum plm sa iei pe altul cand tu imi spui in urma cu 30 de secunde sa te las 2 minute sa te pregatesti????Dupa care mi-a blocat nr.

Si apoi mi-am amintit ca,de fapt,este f mica de statura,are nasul carn si este de nationalitate colorata.

In fine,sper sa am timp sa-i fac niste programari pe la hoteluri ca am vazut ca face deplasari.Asta merita,sa vada si ea cum e in trafic in Ploiesti.

Consider ca nu am pierdut nimic(si daca ti-ai facut cont si citesti ce scriu sa stii ca mi-o belesti),dimpotriva,am castigat,pentru ca am vizitat-o pe Delia-Daria,astfel.

Am patit si eu asa, varule! Nu la ea...la alta... 

Stiu sentimentul :))))

Cheam o la hotel sa vada si ea cum e

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 28.06.2021 la 22:57, awokeone10 a spus:

Am vizitat-o pe aceasta domnisoara stilata.Locatia-langa terasa Orizont.Mi se pare ca mai are un topic deschis pe Pitesti.Am sunat-o si mi-a zis sa vin in 20 min,sa se pregateasca,cred ca facea flotari intre timp sau ceva...🤣🤣🤣.Oricum,era imbracata sexy,chiar si pantofi cu toc inalt avea.mi s-a parut de culoare,miniona,cu sanii mari,piercingul il avea.Are nasul cam mare.Am ales o descarcare cu CIM=150RON.A inceput frumusel dar se tot oprea.I-am zis ca mie imi place mai lent,mai pe sentiment si asa a facut,dar nu face deep.Baia curata dar fara prosop.Culmea,la dormitor nu are usa,doar o perdea.Cand ma dezbracam a intrat cineva pe usa brusc si am crezut ca au venit mascatii🤣🤣🤣,dar era colega si a strigat-o sa-mi confirme🤣🤣🤣.Nu mi-a mirosit a  transpiratie sau altceva.Totusi,eu as reveni doar daca nu as mai gasi altceva

Sa i facem o operatie de nas zic 🤥

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...