Sari la conținut

Lorry New


Postări Recomandate

  • Oras:Unde Vreau😋
  • Oras:Unde Vreau😋
Acum 20 ore, adrian_1988 a spus:

Dar tu ai fost Kas 85??? 

 

Acum 20 ore, adrian_1988 a spus:

Dar tu ai fost Kas 85??? 

Eu am fost la domnișoara ! Întradevăr pozele sunt reale 👌 dar servicii de kkt 😱 .

Nu ai voie să o atingi , nu ai voie să pupi o țâțâ nu dai tare că o doare nu suge decât 20 de secunde că trece timpul stă scândură și cu o fată sictirită.....abia așteaptă să termini și să pleci direct .....  Deci DE EVITAT !

  • Like 4
Link spre comentariu
La 04.07.2021 la 9:20, pitiku08 a spus:

 

Eu am fost la domnișoara ! Întradevăr pozele sunt reale 👌 dar servicii de kkt 😱 .

Nu ai voie să o atingi , nu ai voie să pupi o țâțâ nu dai tare că o doare nu suge decât 20 de secunde că trece timpul stă scândură și cu o fată sictirită.....abia așteaptă să termini și să pleci direct .....  Deci DE EVITAT !

A fost si in Gl la un moment dat, subscriu, cam seaca si vroia 150, eu am decartat dar nu merita doar pentru ca este dragutica si are ceva tatuaje. Servicii de kko. 
look : 8.5/9

sex : 6

oral :5.5

atirudine :6

xomunicare :5.5

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde Vreau😋
  • Oras:Unde Vreau😋
Acum 1 oră, boicot a spus:

A fost si in Gl la un moment dat, subscriu, cam seaca si vroia 150, eu am decartat dar nu merita doar pentru ca este dragutica si are ceva tatuaje. Servicii de kko. 
look : 8.5/9

sex : 6

oral :5.5

atirudine :6

xomunicare :5.5

 

Tot 150 cere și acum ! Degeaba e frumoasă dacă nu știe să muncească  ! 👌  . Sunt fete frumoase și de treabă la 100 de lei și la Gl și la Br care chiar știe să își facă treaba bine . Te salut  !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, pitiku08 a spus:

Tot 150 cere și acum ! Degeaba e frumoasă dacă nu știe să muncească  ! 👌  . Sunt fete frumoase și de treabă la 100 de lei și la Gl și la Br care chiar știe să își facă treaba bine . Te salut  !

Asa e!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Salutare!

Subscriu la postările dinainte. 

Pro:

Poze reale, o papușă de fată, maxim 20 ani

E într-adevăr foarte strâmtă, poți avea surpriza să te refuze

Contra:

Oral - N acceptabil dar f scurt, maxim 1 min, nu face CIM, nota 4

Normal - se simte de nota 10 dar participare 0, nici vorbă de contre sau gemete, după 2 min mi-a zis sa termin, ca la ea finalizarea e max 10 min, nu m-a lasat sa o bag toată, nu accepta decât f lent, am finalizat cu greu capră, că zicea ca o doare. Nota 4

Igienă- era curată dar se dăduse cu ulei pe tot corpul ceea ce m-a deranjat. Nota 7

Tarif - 150 nr / 300 ora! In niciun caz nu merită pt ce prestează sau mai degrabă nu prestează. Nota 1

Atitudine foarte distantă, e increzută, sictir total. Nota 1

Locație- pe Dorobanților intre Tineretului si Scolilor, parter dar atenție, mai erau încă 2 fete in apartament, cam vechi si nu prea curat, niciun prosop in baie. Nota 6

Per total, de evitat, eu unul nu mai merg la ea.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...