Sari la conținut

Angels @ Temple of Bliss 0724 927 231


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, derwall a spus:

Ar fi util sa scrieți in semnatura locatia, serviciile si pretul....tot tragem de voi pentru detalii.

Sincer , zona unde activati este cam colorată si cu pene, destul de periculoasă noaptea.

Fostul MQT

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat si eu, la telefon a zis ca sunt 3 fete disponobile la fata locului decat Nagia, in curte mai era o fata la o masa cu un client, prietenu sau ce era el acolo ce e derpt deranjant. Invitat in receptie si mers si camera. O camera mare cu un pat mare si confortabil cu o baie mica in camera totul curat, prosop mare chiar ok. Masajul de relaxare slabut cu foarte mult ulei, se poate si altceva. Foarte greu cu parcarea

Locatie 8

Nagia 9

Masaj 6

200lei + 200

 

  • Like 1
Link spre comentariu
13 minutes ago, hotzu2014 said:

Vizitat si eu, la telefon a zis ca sunt 3 fete disponobile la fata locului decat Nagia, in curte mai era o fata la o masa cu un client, prietenu sau ce era el acolo ce e derpt deranjant. Invitat in receptie si mers si camera. O camera mare cu un pat mare si confortabil cu o baie mica in camera totul curat, prosop mare chiar ok. Masajul de relaxare slabut cu foarte mult ulei, se poate si altceva. Foarte greu cu parcarea

Locatie 8

Nagia 9

Masaj 6

200lei + 200

 

iti multumesc mult pentru vizita si nota acordata mie

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
21 minutes ago, hotzu2014 said:

Vizitat si eu, la telefon a zis ca sunt 3 fete disponobile la fata locului decat Nagia, in curte mai era o fata la o masa cu un client, prietenu sau ce era el acolo ce e derpt deranjant. Invitat in receptie si mers si camera. O camera mare cu un pat mare si confortabil cu o baie mica in camera totul curat, prosop mare chiar ok. Masajul de relaxare slabut cu foarte mult ulei, se poate si altceva. Foarte greu cu parcarea

Locatie 8

Nagia 9

Masaj 6

200lei + 200

 

Cum adica 200lei + 200?

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, Alice_Temple a spus:

Sper ca si ce vezi in pozele mele iti place

IMG-20210705-WA0004.jpg

IMG-20210705-WA0003.jpg

...recunosc ca arati spectaculos, doar sper ca si atitudinea ta sa fie la nivelul aspectului exterior 🤗😉

  • Like 2
Link spre comentariu

dragi nimfomaniaci

suntem disponibile pentru programari 

avem o oferta speciala happy hours pana in ora 16 00 masajul erotic cu una din noi pentru voi va fi doar 150 lei

aici putem discuta despre fanteziile voastre in cadrul unui masaj si sa ne ghidati cum sa fie sesiunea

va asteptam cu mare drag

eu sunt disponibila acum la salon va astept cu mare drag 

0724 927 231 call me wp me

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Alice_Temple a spus:

dragi nimfomaniaci

suntem disponibile pentru programari 

avem o oferta speciala happy hours pana in ora 16 00 masajul erotic cu una din noi pentru voi va fi doar 150 lei

aici putem discuta despre fanteziile voastre in cadrul unui masaj si sa ne ghidati cum sa fie sesiunea

va asteptam cu mare drag

eu sunt disponibila acum la salon va astept cu mare drag 

0724 927 231 call me wp me

Cine suntem dispo?

Link spre comentariu

Alice de la Temple of Bliss - luxury companion (NEW) 0724 927 231 tel & wp

Un Masaj Erotic in companie mea si multe alte surprize pe care ti le-am pregatit sunt cheia fericirii tale

Alege o maseuza ce iti poate oferi companie precum o Doamna Matura cu experienta poate

Formele mele iti vor incanta ochii

Atinge-mi sanii si simte placerea pe care vreau sa ti-o transmit 

Incearca-ma si nu vei regreta

Pretul unui masaj cu mine incepe intre 150 si 200 lei apoi discutam aici ce fantezii ai tu cu mine

As vrea sa te seduc sau poate ma seduci tu pe mine

Atinge-ma simte-ma

Disponibila doar pana in ora 16 00 

WhatsApp Image 2021-07-02 at 13.11.38 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-07-02 at 13.11.38 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-07-02 at 13.11.38.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...