Sari la conținut

Noile (si vechile) boli mintale / spirituale ale poporului român


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 4 ore, picon a spus:

Lăsând la o parte caracterul rasist, fie el și în sens invers al afirmațiilor tale, ele sunt incorecte. Cât despre mămăligă, depinde de cine o gătește, mie îmi iese excelentă. Dacă tu nu te pricepi, este abilitatea ta, dar asta cu mămăliga nu ține de inteligență și capacitate de a se afirma. Bine, la tine e o excepție și nu mă refer la mămăligă ci la ce postezi. 

Și, nu! Nu te discreditez eu, tu o faci can cu fiecare postare și mai ești și fudul! 😂

Ooooffff! Ce ne-am face noi fără ăștia deștepți ca tine! Chit că repet. 

Aiurea, toata ziua postezi tampenii pe forumul asta cu pretenții de a tot știutor si daca are cineva o parere diferita de a ta inseamna ca este fudul si crede ca le stie pe toate. Dar mai uita-te si in oglinda sa vezi cum procedezi tu.

Asta pe langa faptul ca nici nu ai proprietatea termenilor dar de-aia totusi ii folosești.  Pai mai uita-te prin dicționare sa vezi sensul cuvântului rasist. Ca un popor poate fi dobitoc din doua motive si anume poate fi din cauza de rasă, caz in care a afirma asta clar ar fi rasism, sau ar fi putut fi indobitocit si mentinut in stare de indobiticire de o gasca de nemernici asa cum este si cazul poporului român caz in care nu se poate discuta despre rasism ci doar despre un popor de proști prostiti. 

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, estrogen a spus:

Aiurea, toata ziua postezi tampenii pe forumul asta cu pretenții de a tot știutor si daca are cineva o parere diferita de a ta inseamna ca este fudul si crede ca le stie pe toate. Dar mai uita-te si in oglinda sa vezi cum procedezi tu.

Asta pe langa faptul ca nici nu ai proprietatea termenilor dar de-aia totusi ii folosești.  Pai mai uita-te prin dicționare sa vezi sensul cuvântului rasist. Ca un popor poate fi dobitoc din doua motive si anume poate fi din cauza de rasă, caz in care a afirma asta clar ar fi rasism, sau ar fi putut fi indobitocit si mentinut in stare de indobiticire de o gasca de nemernici asa cum este si cazul poporului român caz in care nu se poate discuta despre rasism ci doar despre un popor de proști prostiti. 

Măi, băiete (sau fato, dacă e să ne luăm după username-ul tău), reacționez la aberații, din cele pe care tu și alți câțiva de teapa ta le împrăștiați pe aici, în încercarea de a arăta cât de cunoscători și "culți în cap", sunteți! Înainte de a spune că poporul e prost/prostit, te-ai uitat în oglindă - ca să te citez? Cu ce demonstrezi tu că ești deștept? Cu năzbâtiile postate pe forum? 

Eu zic să ne oprim aici, dacă nu înțelegi că a avea altă opinie, mai ales pe un forum, e un lucru firesc și treci la postări ca cea de mai sus.

Spor la continență! :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...