Sari la conținut

Clara BBW noua în domeniu!!!! 😘😘 - 0763739582 -


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 4 ore, Henric_coaie a spus:

O fi ca la asiatici, fiecare chinez arata ca urmatorul. Asa si cu grasele. Doar ca astea ne mai iau si de prosti.

Mai scrie mare BBW sau tu nu ști sa citești? Ști ce înseamnă BBW?? E vorba de femei plinute nu îți place genul BBW ce cauți pe profilu meu ?? Cum am spus recent într-un comentariu nu faceți decât sa jigniți eu nu vreau sa jignesc pe nimeni dar ma aduceți în stare grav sa vb aiurea nu vreau sa vb cum veniți uni din voi de îi vine la om sa vomite ca stați cu jegu și cu brânză la pula serios acum încerc sa fiu drăguță și sa nu reacționez dar sunteți exagerati unii. Unii nu toții ca exista și oameni cu bun simți și care sunt cum trebuie nu  cred ca e cazul sa îmi comentezi mie aici atat timp cât nu ești interesat de BBW vad ca tu altceva nu mai ai de făcut decât sa stai sa îmi comentezi mie aici de câteva zile stai sa urmărești tot ce fac e clar ca ai o problema ai lăsat un comentariu foarte bine da tu o lungești de când miam făcut anunțul altceva nu mai ai de făcut? Te rog frumos sa nu mai intri la mine pe forum 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, raul1312 a spus:

nu e forumul tau, fiecare e liber sa faca ce vrea. si stai tu linistita ca daca ai fi avut servicii bune nu se lumea lumea de tine

Mai care servicii? Altu care vine și comentează fără sa fie atent despre ce e vorba , aici e vorba ca oameni ăștia spun ca nu sunt pozele mele si ca as avea alta vârstă aici nu se vorbeste de servici documentează-te înainte sa scrii un comentariu și pe forum puteți vb ce vreți dar nu va exprimați părerile pe profilu meu findca din toti care mi-au comentat  prost doar 2 au fost la mine restu va dati cu părerea aiurea asta e ultimul meu comentariu eu va las sa comentați cât vreți cei care au avut încredere în mn și nu în voi au venit și mi-au dat dreptate de acum credeti-ma ca voi răspunde doar oamenilor cu bun simt restu va pot spune ca sunteți zero în fata mea ăștia care comentați prost strict la ăștia care comentați prost ma refer  și mai uitați-vă In oglinda înainte sa jigniți 🤣

Link spre comentariu

Deci, Miss Piggy, cum scriam si la alta de teapa ta: Scopul forumului este sa nu mearga toti sa se convinga ei insisi. De ce si-ar mai arunca cineva banii pe una despre care a reiesit ca e o mincinoasa? (Hahahahahaha, ca nu-i poza ta, hahahahaa.) Deci nu trage nonargumentul cu "doar doi au fost". Din contra, sa speram ca nici nu vor fi mai multi care-si arunca inutil banii.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
1 oră în urmă, Henric_coaie a spus:

Deci, Miss Piggy, cum scriam si la alta de teapa ta: Scopul forumului este sa nu mearga toti sa se convinga ei insisi. De ce si-ar mai arunca cineva banii pe una despre care a reiesit ca e o mincinoasa? (Hahahahahaha, ca nu-i poza ta, hahahahaa.) Deci nu trage nonargumentul cu "doar doi au fost". Din contra, sa speram ca nici nu vor fi mai multi care-si arunca inutil banii.

Oho au fost multi dragule nu doi ,  doar doi din ei au comentat aici prost restu au fost mulțumiți și tot pe voi v-au făcut prosti 🤣 crede-ma nu vreau să-ți dau importanta ca esti un nimic și stai tu linistit ca pozele îmi apartin ba chiar am arătat clienților pozele cu ora și  data  cand au fost făcute 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 15 minute, Clara98 a spus:

Oho au fost multi dragule nu doi ,  doar doi din ei au comentat aici prost restu au fost mulțumiți și tot pe voi v-au făcut prosti 🤣 crede-ma nu vreau să-ți dau importanta ca esti un nimic și stai tu linistit ca pozele îmi apartin ba chiar am arătat clienților pozele cu ora și  data  cand au fost făcute 

Și încă ceva de unde ai dedus tu ca a "reiesit" ca nu sunt pozele mele ? Nu te supăra cati ani ai 15? O sa vina o zi în care voi posta un video lung aici atunci sa te vad 🤣🤣🤣 nu mai durează mult pana îl voi posta atunci o sa vedeți muti dintre voi cât de mult ați aberat uni din voi sau poate e vb de altceva de tot incerci tu sa îmi creezi imagine proasta da poți sa încerci cat vrei ca aici sunt sute de oameni multi care au mintea scurta și alți care sunt oameni raționali cu bun simț și eu dau importanta numai acelor persoane cu raționalitate și bun simt restu ăștia 7 9 10 care comenti prost neinteresant 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 31 minute, alex25lovebj a spus:

Nu știu de ce vă tot luați de ea, dacă nu vă place bbw nu intrați gusturile nu se discută, mie unul îmi place bbw și pe lângă asta e bună rău revin cu o recenzie după ce trec pe la dânsa și gust păsărica 🥰

Te astept cu mare drag 💋💋💋💋❤❤❤

Link spre comentariu
La 10.07.2021 la 15:09, Clara98 a spus:

Acest video e făcut pe snapchat și are o data în partea stânga mai mult nu am ce face pentru a va convinge ca se aberează mult 

Nu aveti permisiunea ca sa vizualizati acest video! <a href="https://nimfomane.com/forum/subscriptions/" target="_blank">Click AICI pentru UPGRADE</a>.

Nu se vede nici un video din ce ai postat, se poate sa lasi in privat? Da mi mesaj aici

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 30 minute, alex25lovebj a spus:

@Clara98 lasă-i în pace nu merită să-ți bați capu eu unul zic că ești bună rău și abiaștept acel video cu nerăbdare ❤️

Încerc sa-i evit și ma abțin din greu sa nu vb urat dar sunt oameni care sunt prea bătuți în cap și răbdarea mea e mare le voi pregăti ceva pe măsură  legat de videoul de care am spus nu e vb de un video happy va fi un video pentru oameni ăștia care au aberat dar voi pune și videouri drăguțe,  în câteva zile o sa pun  un video pentru oamenii ăștia nesimțiți va fi un video cu mine din cap pana în picioare în care voi spune lucruri puțin dureroase,  dar pana atunci pentru voi cei drăguți voi face zilnic un video drăguț te pup dulce 💋

Link spre comentariu

Nu este argument cati au fost, argument ar fi cati s-au intors. Exact faptul ca au scris doar doi arata ca cei care au fost (sa presupunem ca e adevarat ce scrii, desi mincinoasa dovedita nu vad de ce ar fi credibila) au considerat ca nu merita sa mai investeasca vreun efort.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Dacă ai fi observat nu are nici 2 săptămâni profilul meu și am avut și clienți care au revenit nu știu dc te manifești asa mult sa îmi lași mie comentari se vede clar ca esti plictisit și nu ai ce face 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
12 minutes ago, Henric_coaie said:

Nu este argument cati au fost, argument ar fi cati s-au intors. Exact faptul ca au scris doar doi arata ca cei care au fost (sa presupunem ca e adevarat ce scrii, desi mincinoasa dovedita nu vad de ce ar fi credibila) au considerat ca nu merita sa mai investeasca vreun efort.

Te rog frumos nu mai vorbi dacă nu cunoști io am apucat să vorbesc cu ea doar din mesaje și e suberbă și înțelegătoare zilele astea o să-mi fac o programare la ea și o să mă întorc cu o recenzie, deja cum se comportă și vorbește are în primul rând ca și omenie 10 de la mine dacă tu ești un copil mic și vi aici doar să ai material de dat laba du-te altundeva

Clara te sărut și abiaștept să trec pe la tine ❤️

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Și încă o data te întreb da un răspuns concret ca e adora oara care precizezi asta cum a fost dovedit ca sunt mincinoasa ??????????? Ca vorbești doar din capul tău din iluzia ta care e dovada ca mai înnebunit cu doveditul asta 

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 minut, alex25lovebj a spus:

Te rog frumos nu mai vorbi dacă nu cunoști io am apucat să vorbesc cu ea doar din mesaje și e suberbă și înțelegătoare zilele astea o să-mi fac o programare la ea și o să mă întorc cu o recenzie, deja cum se comportă și vorbește are în primul rând ca și omenie 10 de la mine dacă tu ești un copil mic și vi aici doar să ai material de dat laba du-te altundeva

Clara te sărut și abiaștept să trec pe la tine ❤️

Te pupacesc ❤

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...