Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

2 hours ago, albertspeer said:

 

Salut , poate ma lumineaza si pe mine cineva . 

Mai este deschis un topic cu Cristina unde vad ca Larisa 1990 scrie  pana la urma sun doua fete sau numai una ca nu inteleg . 

Pe Cristina am vizitat o insa face finalizare orala . 

Iar aici vad ca nu face . 

Plus ca pozele sunt la fel in ambele topice . Iar daca este una si aceiasi fata sa se uneasca topicele sa nu existe confuzi .

Numai bine 

Draga mea sunt cel putin 3-4 recenzii care spun ca faci! 
Daca nu mai faci CIM spune sa stim si noi,dar nu incerca sa aburesti si sa spui ca nu ai facut niciodata.

Multi pentru asta venim la tine pentru CIM,l-ai scos din meniu te scoatem si noi din preferintele noastre.

Deci lamureste cum sta treaba faci sau nu?

Eu cand zic ca e obraznica 😂

Nu-i mai ajungi la nas ! 
In ritmul asta nu o sa te mai viziteze nimeni

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 12 minute, billyboy82 a spus:

Eu cand zic ca e obraznica 😂

Nu-i mai ajungi la nas ! 
In ritmul asta nu o sa te mai viziteze nimeni

În ritmul asta în care tu ori esti un nenea pește sau un labagiu sa iti vezi de treaba ta ca e mult mai bine. Pentru mine nu e problema dragule ca stiu ce pot si cei care au fost au venit iar si iar. Acei sunt oameni care vor sa futa nu ca unii care stau si doar dau din gura pe aici și fac laba în pat după pozele de la anunțuri. Asa ca hai sa mai si futem nu sa dam numai din gura și sa avem bătături în palma de laba🤫🤫🤫. Si app cei care vor sa vina la futut citesc recenziile de cum te comporți cu ei și ce servicii ai nu citesc prostiile la toti care fac laba si vorbesc doar din amintire de pizda. Asa ca🤗🤗🤗🤗te pup

Link spre comentariu
Acum 27 minute, Cristina1992 a spus:

... tu ori esti un nenea pește sau un labagiu ...

Mai usor cu 'acuzatii' din-astea dra.. ca doar n-o avea bataturi in palma 😉  

Aici, pe acest minunat forum, nu se practica denigrarile si jignirile, da?! 🙂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 minute, m0f0ss a spus:

Mai usor cu 'acuzatii' din-astea dra.. ca doar n-o avea bataturi in palma 😉  

Aici, pe acest minunat forum, nu se practica denigrarile si jignirile, da?! 🙂

Dar numai pe ale mele le vedeți? Dar al lui? 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Cristina1992 a spus:

Dar numai pe ale mele le vedeți? Dar al lui? 

Fiecare cu 'treburile' lui aici pe forum, probabil 'incurci' si tu..  🙂 

'Treaba' ta e sa-ti vezi de servicii si atitudine 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 18 ore, albertspeer a spus:

 

Salut , poate ma lumineaza si pe mine cineva . 

Mai este deschis un topic cu Cristina unde vad ca Larisa 1990 scrie  pana la urma sun doua fete sau numai una ca nu inteleg . 

Pe Cristina am vizitat o insa face finalizare orala . 

Iar aici vad ca nu face . 

Plus ca pozele sunt la fel in ambele topice . Iar daca este una si aceiasi fata sa se uneasca topicele sa nu existe confuzi .

Numai bine 

Draga mea sunt cel putin 3-4 recenzii care spun ca faci! 
Daca nu mai faci CIM spune sa stim si noi,dar nu incerca sa aburesti si sa spui ca nu ai facut niciodata.

Multi pentru asta venim la tine pentru CIM,l-ai scos din meniu te scoatem si noi din preferintele noastre.

Deci lamureste cum sta treaba faci sau nu?

Pe contul asta nu face CiM ...😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare! Nu mai rețin pe care topic am citit destule aprecieri la adresa fetei, e drept că și câteva  controverse în special cea cu Larisa/Cristina dar am văzut și un link cu anunțul ei care chiar mi-a plăcut și la acel moment am reținut nr de tel. Ce s-a întâmplat cu topicurile ei între timp nu mai știu dar nici nu mă intereseaza, cert este că azi mi s-a pus mie așa sa merg la ea. Nu am fost foarte convins dar am zis hai totuși să încerc că prea îmi plăcea cu arăta în anunț, și prea mai ziceau și alții că arată binișor. Contactul tel cu fata a fost excelent, comunicare clara, plăcută și deschisă. M-a primit o fata frumoasa, deschisa, toată un zambet. Are un anumit accent ușor de sesizat dar nu deranjează pt că ea comunica foarte deschis, direct, fara înflorituri/ifose. A trecut la treabă frecandu-se de mine, și dacă a văzut că îmi place a început să o facă tot mai provocator. La un moment dat a început să se joace cu pula mea, in stil de dansatoare braziliancă, parca eram la carnavalul de la Rio ... :) foarte bun și excitant show-ul, pe care am vrut eu sa îl scurtez că fata era în stare să mă termine așa :)))). A început un oral ... excepțional, adânc, umed, grijulie cu tot, lins ouă... bun, foarte bun, atât de bun că la un moment dat din nou am oprit acțiunea că era din nou să mă termine. Am trecut la un np: si acesta excelent, m-a călărit bine, foarte implicata, am ajuns la concluzia că fata asta  tot ce face, face foarte bine!!!  Asta din ce am incercat. Clar o sa vreau să încerc cat mai mult din ce știe.

Descriere: fata este foarte amabila și deschisa, am comunicat perfect, a respectat tot ce am stabilit, arata foarte bine la față, un zambet frumos, un comportament simplu și de bun simț, corpul îl are cu forme din plin, țâțele faine, un cur cu care se freca de mine de era să mă termine. Op (la cererea mea, nu știu dacă face on) și np excepționale, locația excelentă (se poate parca foarte ușor), curat, îngrijit, foarte ok.

M-am simțit nu doar excelent, au fost senzații destul de rar întâlnite. Frumoasă experiența, de revenit: cu siguranță da!

Mult noroc tuturor

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 ore, aprilist a spus:

Salutare! Nu mai rețin pe care topic am citit destule aprecieri la adresa fetei, e drept că și câteva  controverse în special cea cu Larisa/Cristina dar am văzut și un link cu anunțul ei care chiar mi-a plăcut și la acel moment am reținut nr de tel. Ce s-a întâmplat cu topicurile ei între timp nu mai știu dar nici nu mă intereseaza, cert este că azi mi s-a pus mie așa sa merg la ea. Nu am fost foarte convins dar am zis hai totuși să încerc că prea îmi plăcea cu arăta în anunț, și prea mai ziceau și alții că arată binișor. Contactul tel cu fata a fost excelent, comunicare clara, plăcută și deschisă. M-a primit o fata frumoasa, deschisa, toată un zambet. Are un anumit accent ușor de sesizat dar nu deranjează pt că ea comunica foarte deschis, direct, fara înflorituri/ifose. A trecut la treabă frecandu-se de mine, și dacă a văzut că îmi place a început să o facă tot mai provocator. La un moment dat a început să se joace cu pula mea, in stil de dansatoare braziliancă, parca eram la carnavalul de la Rio ... :) foarte bun și excitant show-ul, pe care am vrut eu sa îl scurtez că fata era în stare să mă termine așa :)))). A început un oral ... excepțional, adânc, umed, grijulie cu tot, lins ouă... bun, foarte bun, atât de bun că la un moment dat din nou am oprit acțiunea că era din nou să mă termine. Am trecut la un np: si acesta excelent, m-a călărit bine, foarte implicata, am ajuns la concluzia că fata asta  tot ce face, face foarte bine!!!  Asta din ce am incercat. Clar o sa vreau să încerc cat mai mult din ce știe.

Descriere: fata este foarte amabila și deschisa, am comunicat perfect, a respectat tot ce am stabilit, arata foarte bine la față, un zambet frumos, un comportament simplu și de bun simț, corpul îl are cu forme din plin, țâțele faine, un cur cu care se freca de mine de era să mă termine. Op (la cererea mea, nu știu dacă face on) și np excepționale, locația excelentă (se poate parca foarte ușor), curat, îngrijit, foarte ok.

M-am simțit nu doar excelent, au fost senzații destul de rar întâlnite. Frumoasă experiența, de revenit: cu siguranță da!

Mult noroc tuturor

 

Mulțumesc frumos și te aștept din nou cu drag🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator Costin1993
Reputație: 0

Va salut inainte facea finalizare orala acum a zis ca sa cam ingrasat de la sperma si nu mai face ,ia interzis pestele cred  ia ramas putina sperma in coltu guri si pestele a fost gelos🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, madalinjieanu a spus:

Bună, mai esti in Tm, că tot incerc să te prind la telefon dar nu prea reușesc🤔🤔

Buna. Lasa un mesaj te  rog. Ca poate sunt ocupata în acel moment când suni și de aceea nu raspund

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Cristina1992 a spus:

Buna. Lasa un mesaj te  rog. Ca poate sunt ocupata în acel moment când suni și de aceea nu raspund

 

Acum 2 ore, madalinjieanu a spus:

Bună, mai esti in Tm, că tot incerc să te prind la telefon dar nu prea reușesc🤔🤔

Si da sunt încă în Timișoara 😊😊😊🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, alexandru976 a spus:

Deci nu mai înţeleg nimic, tarifele care sînt 100 cu 250 sau 150 cu 250?

Prețul este 100 de lei finalizarea 250 de lei ora🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...