Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

Acum 23 ore, petefoxx a spus:

Buna maestre,

Spui ca ai fost de doua sau mai multe ori... as dori si eu sa te intreb vreo doua chestii.. Cu ce timp inainte ai facut programarea?

De asemenea, nu ai avut un pic senzatia de "banda rulanta"? Atentie, prin asta nu vreau sa zic ca Larisa te-ar grabi sau ca s-ar comporta naspa cu tine, ci pur si simplu prin natura lucrurilor, tariful ei fiind relativ mic pt media locala, si avand in vedere cat de greu (sau imposibil) este sa stabilesti o intalnire cu ea, imi imaginez ca trelefoanele trebuie sa curga suvoi. SI evident, in putinul timp intre (multii) clienti, nu poate decat sa raspunda greu si la intamplare.

Uite că deja ți-a răspuns domnișoara: e bine sa încerci să te programezi cu o zi inainte și mai ales va fi greu sa o prinzi la tel pt a stabili ceva. Eu am incercat mult la tel (apel) și nu am prins-o prin urmare i-am dat SMS dimineața și am stabilit în aceeași zi după-masă. Stabilita ora prin SMS, ei bine la ora fixa a fost altceva cu telefonul adică fata era pregătită, ma aștepta, mi-a răspuns  foarte ușor.

"Banda rulanta"? În niciun caz!!! Domnișoara m-a tratat ca pe un rege, m-a făcut să mă simt ca și cum nu mai avea alte intalniri . Apeluri care "curg șuvoi"? Nu i-am văzut/auzit telef absolut deloc (poate de aia nu reușește lumea sa o prindă cu apel).

Dar hai că nu mai vreau sa ii fac reclama, doar că fata merită aprecierea mea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 3 ore, Cristina1992 a spus:

Da lucrez azi.  Chiar am si postat ca sunt disponibila🤗🤗

Am văzut prea târziu. Îmi iau inima în dinți într-o zi și îți fac prima vizita :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, aprilist a spus:

Uite că deja ți-a răspuns domnișoara: e bine sa încerci să te programezi cu o zi inainte și mai ales va fi greu sa o prinzi la tel pt a stabili ceva. Eu am incercat mult la tel (apel) și nu am prins-o prin urmare i-am dat SMS dimineața și am stabilit în aceeași zi după-masă. Stabilita ora prin SMS, ei bine la ora fixa a fost altceva cu telefonul adică fata era pregătită, ma aștepta, mi-a răspuns  foarte ușor.

"Banda rulanta"? În niciun caz!!! Domnișoara m-a tratat ca pe un rege, m-a făcut să mă simt ca și cum nu mai avea alte intalniri . Apeluri care "curg șuvoi"? Nu i-am văzut/auzit telef absolut deloc (poate de aia nu reușește lumea sa o prindă cu apel).

Dar hai că nu mai vreau sa ii fac reclama, doar că fata merită aprecierea mea

Buna dimineața.  Iti mulțumesc si tin sa precizez ca de foarte multe ori când am client tin telefonul pe silent pentru ca mi se pare ca atunci când suna intruna în timp ce sunt ocupata este lipsa de respect fata de cel cu care sunt si nu e ok sa sune la fiecare 5 minute. Te pup si te astept din nou cu drag și o zi frumoasa🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineața dragilor.  Sunt disponibila și astăzi pana la ora 23 pentru toți cei care vor sa petrecem clipe frumoase impreuna. Va pup și va aștept cu drag 😘😘

received_1070124873471484.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineața dragilor.  Sunt disponibila și astăzi pana la ora 23 pentru toți cei care vor sa petrecem clipe frumoase impreuna. Va pup și va aștept cu drag 😘😘. Astăzi este ultima zi deoarece o sa am o mica pauza pana marți dragilor. Asa ca va aștept cu drag astăzi. Va pup😘😘

Link spre comentariu
Acum 5 ore, yesterday81 a spus:

Salut Cristina.. am incercat sa te prind vineri.. Nu am reusit..

As vrea vinerea acesta..o intalnire.. La aceasi ora 15..

Incerc prin sms..te rog daca reusesti sa imi confirmi/ raspunzi..

Multumesc.. 

Încearcă prin publi vest

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut futaciosilor, sunt nou pe forum, tocmai ce am ieșit de la Cristina. Am sunat, m-am programat cu 1h și 30 minute înainte, m-am primit chiar dacă am ajuns mai devreme. Sunat, primit cod interfon, urcat cu liftul, m-am așteptat goală. Fata este super primitoare, arată bine, corp de nota 8. Am inceput acțiunea cu un oral neprotejat nu înainte să mă maseze cu sânii, care sunt frumoși și naturali. Montat după câteva minute guma , incercat doar o poziție reverse cow și spre rușinea mea tot așa am și terminat. Pusilica faină, cu labiile mari, nu am incercat-o. Apartament nota 8, am venit dușuit de acasă, nu am intrat la baie. Notele mele ar fi:

Oral neprotejat nota 10

Normal protejat nota 9

De revenit, in cazul meu. Dacă cumva am omis ceva nu mă înjurați prea tare, plătit 100 pt 1 singur Nr.

Numai bine și la mai mare!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineața.  Dupa cum știți am revenit în localitate asa ca sunt disponibila astăzi pana la ora 23:00 pentru toți vei care vor sa petreacă clipe frumoase in compania mea. Va pup și va aștept cu drag 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, hory2626 a spus:

Buna,o lista cu tarifele si o locatie,program actualizate se poate?multumesc 

Am.adaugat o poza cu ceea ai intrebat

20210802_164435.jpg

Link spre comentariu

Va salut! La domnisoara Cristina am fost in urma cu mai multe saptamani. 

Locatie: 10, un apartament dragut, usor de gasit, gasesti loc de parcare peste drum la Lidl

GFE: 10, o domnisoara foarte placuta, prietenoasa, zambareata, pacat ca nu ofera FK, e "pupacibila" :))

Oral: 10, am avut parte de un ON foarte bine executat, in top 3-5 cele mai bune experimentate de mine pana acum, cu deep throat si atentie la zone adiacente, si cu o finalizare orala spectaculoasa

Normal: nu am incercat

Aspect: 10, este o domnisoara frumoasa, un fund superb, sani mici si draguti

Pret: am platit 100 de lei pentru o finalizare, iar ora era 250 de lei din ce imi amintesc

O recomand pe domnisoara. E de revenit.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, Boss1991 a spus:

Asta isi schimba numele dupa fiecare pl in parte care si-o ia

De ce nu vorbești frumos? Dacă nu îți place ce vezi te rog da mai departe pagina. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...