Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0732426924
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0732426924
  • Oras:Timisoara

Sunt nou pe forum , deci nu îmi săriți in cap e prima recenzie care o las.                               Vizitat domnișoara zilele trecute , mai frumoasa ca în poze , discutat puțin mers la duș și după in camera de nebunii.                   A început cu un oral fain ajutat de sâni mângâie organul cu ele , mie mi-a plăcut daca nu ești atent te termina din oral așa bun e, pus prezervativul încercat câteva poziții doggy, misionar , pizda faina epilata fara mirosuri, trecut iar la oral unde m-a terminat cu un CIM de zile mari .                     Acu note:.                                                             Aspect 8, aici fiecare cu gusturile lui.             On cu CIM 9                                                         NP 9 mi-a plăcut se mișcă bine.                      Locație 8                                                              100 de lei investiți foarte bine.                         Sper că e ok recenzia data viitoare o sa fie mai bine.                                                               O recomand cu placere dar nu cred că mai e nevoie am văzut că majoritatea s-au simțit foarte bine cu domnișoara.                   O seara faina va doresc.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Eu nu mai înțeleg nimic aici! 😂

Fata zice că nu face CIM, in schimb sunt o grămadă de recenzii in care confutadores laudă oralul cu CIM... La telefon n-am prins-o încă sa lămuresc! 

Ori e ca in bancul ăla cu încăperea în care nu se fumează, dar care are pe masa o scrumieră plină de chiștoace de la aia care n-au întrebat... 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 3 minute, marianddd a spus:

Eu nu mai înțeleg nimic aici! 😂

Fata zice că nu face CIM, in schimb sunt o grămadă de recenzii in care confutadores laudă oralul cu CIM... La telefon n-am prins-o încă sa lămuresc! 

Ori e ca in bancul ăla cu încăperea în care nu se fumează, dar care are pe masa o scrumieră plină de chiștoace de la aia care n-au întrebat... 😂

Face suta la suta.De prins la telefon daca nu are numarul tau in agenda e mai greu.Bafta.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor. Am revenit in timisoara asa ca va astept cu mare drag sa petrecem sarbatorile cu bine împreună. Pentru cateva zile sa stiti ca nu mai este aceeasi locatie de pe torontal. Pentru detalii va astept cu un apel.va pup si va astept cu mare drag😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 ore, albertspeer a spus:

Face suta la suta.De prins la telefon daca nu are numarul tau in agenda e mai greu.Bafta.

Nu e adevarat. Numai ca nu am fost in oras zilele trecute. De raspuns raspund oricui😊😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 21 ore, marianddd a spus:

Eu nu mai înțeleg nimic aici! 😂

Fata zice că nu face CIM, in schimb sunt o grămadă de recenzii in care confutadores laudă oralul cu CIM... La telefon n-am prins-o încă sa lămuresc! 

Ori e ca in bancul ăla cu încăperea în care nu se fumează, dar care are pe masa o scrumieră plină de chiștoace de la aia care n-au întrebat... 😂

Dragule. Ce importanta are ce fac si ce nu fac pe internet? Cred ca e mai important ce fac cand suntem amandoi nu? Asa ca daca vrei sa te convingi hai sa facem o programare😛😊. Nu a fost client sa plece nemultumit din ce vezi pe recenzii😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 minute, Cristina1992 a spus:

Dragule. Ce importanta are ce fac si ce nu fac pe internet? Cred ca e mai important ce fac cand suntem amandoi nu? Asa ca daca vrei sa te convingi hai sa facem o programare😛😊. Nu a fost client sa plece nemultumit din ce vezi pe recenzii😘😘

True story! Pe ce perioada esti in Tm? 

Link spre comentariu
Acum 45 minute, Cristina1992 a spus:

Dragule. Ce importanta are ce fac si ce nu fac pe internet? Cred ca e mai important ce fac cand suntem amandoi nu? Asa ca daca vrei sa te convingi hai sa facem o programare😛😊. Nu a fost client sa plece nemultumit din ce vezi pe recenzii😘😘

Sună foarte tare a provocare pe care sunt foarte tentat sa o accept! 😁 Sa vedem cum stau azi cu timpul și dacă ne putem sincroniza... 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, Cristina1992 said:

Buna dimineata dragilor. Am revenit in timisoara asa ca va astept cu mare drag sa petrecem sarbatorile cu bine împreună. Pentru cateva zile sa stiti ca nu mai este aceeasi locatie de pe torontal. Pentru detalii va astept cu un apel.va pup si va astept cu mare drag😘😘😘

In ce zona ai schimbat locatia,asa ca idee?🙂

Pt cate zile ai schimbat locatia?Apropo,lucrezi toate zilele astea gen 24,25,26?🙂

 

3 hours ago, Cristina1992 said:

Nu e adevarat. Numai ca nu am fost in oras zilele trecute. De raspuns raspund oricui😊😊

Anunta si tu aici,cand mai parasesti locul de munca😂 ca sa stie lumea...😅

P.s. Ai promis ceva poze mai noi,dar ai uitat😂😂,eu unul sunt adeptul sa stiu persoana la care ma duc,nu sa aibe poze aici de acum 2-3 ani,nu cred ca e cazul de fata,dar zic asa ca idee..poate reusesc sa iti zic craciun fericit in direct,daca prind un loc,daca nu...gasesc eu o portita candva🙂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, pittysmen a spus:

In ce zona ai schimbat locatia,asa ca idee?🙂

Pt cate zile ai schimbat locatia?Apropo,lucrezi toate zilele astea gen 24,25,26?🙂

 

Anunta si tu aici,cand mai parasesti locul de munca😂 ca sa stie lumea...😅

P.s. Ai promis ceva poze mai noi,dar ai uitat😂😂,eu unul sunt adeptul sa stiu persoana la care ma duc,nu sa aibe poze aici de acum 2-3 ani,nu cred ca e cazul de fata,dar zic asa ca idee..poate reusesc sa iti zic craciun fericit in direct,daca prind un loc,daca nu...gasesc eu o portita candva🙂

Locația este cugir langa piata verde pana se eliberează cel unde am stat pe torontal. Si da lucrez zilele de crăciun. Cat despre poze nu sunt de acum 2,ani.  Si despre anuntat nu am scris  pe.forum dar am anuntat ca o sa fiu plecata.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
50 minutes ago, Cristina1992 said:

Locația este cugir langa piata verde pana se eliberează cel unde am stat pe torontal. Si da lucrez zilele de crăciun. Cat despre poze nu sunt de acum 2,ani.  Si despre anuntat nu am scris  pe.forum dar am anuntat ca o sa fiu plecata.

Esti o faina.Tocmai am spus, nu cred ca sunt pozele de mult timp,dar ai promis ca ai sa pui si ceva nou...În fine nu e asa relevant,eu oricum prefer să te cunosc in realitate,chestia e că după atâtea recenzii pozitive,sa nu provoci dependența...e unul din motivele pt care nu am ajuns inca la tine.😆Spor la treaba,si ne auzim.

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 17 minute, pittysmen a spus:

Esti o faina.Tocmai am spus, nu cred ca sunt pozele de mult timp,dar ai promis ca ai sa pui si ceva nou...În fine nu e asa relevant,eu oricum prefer să te cunosc in realitate,chestia e că după atâtea recenzii pozitive,sa nu provoci dependența...e unul din motivele pt care nu am ajuns inca la tine.😆Spor la treaba,si ne auzim.

Sincer la ce oral face soldatul meu tot timpul ma intreaba de ea😂

am fost azi la ea, fenomenala

Link spre comentariu

Hai că în sfârșit am fost... Doar că datorită mie, a fost foarte neproductivă întâlnirea și n-am reușit să aflu de CIM-ul ăla! 😂 M-am făcut de râs că am terminat la normal după două "dări din cur", practic prezervativul ăla a avut cea mai scurtă perioadă de glorie posibilă! 

Fata e foarte ok, te face sa te simți bine, ON foarte bun, o sa mai revin cu siguranță pentru revanșă, păcat că n-am avut azi timp sa stau o oră! 

Te pup Cristina și pe data viitoare! 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, TheKing15 said:

Sincer la ce oral face soldatul meu tot timpul ma intreaba de ea😂

am fost azi la ea, fenomenala

Am sa las si eu o recenzie,sper sa reusesc sa o prind,vad ca mulți plâng pe aici ca nu dau de ea(un alt motiv pt care nu m-am putut hotarâ sa dau un telefon 😅)...De aia zic,ca daca asa se întâmplă acțiunea...o sa ma gandesc tot timpul sa o vizitez...😂=o sa lucrez pt ea cum ar veni🤣🤣🤣

Mersi de confirmare,inseamna ca o sa gasesc ce trebuie..🙂

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 1 oră, pittysmen a spus:

Am sa las si eu o recenzie,sper sa reusesc sa o prind,vad ca mulți plâng pe aici ca nu dau de ea(un alt motiv pt care nu m-am putut hotarâ sa dau un telefon 😅)...De aia zic,ca daca asa se întâmplă acțiunea...o sa ma gandesc tot timpul sa o vizitez...😂=o sa lucrez pt ea cum ar veni🤣🤣🤣

Mersi de confirmare,inseamna ca o sa gasesc ce trebuie..🙂

Cu un tel poate nu o prinzi, suna pana o gasesti.

 

1 oră în urmă, benyruben a spus:

Cristina,folosești whatsapp

Din cate stiu nu foloseste

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 29.11.2021 la 9:57, Cristina1992 a spus:

Bunaa dimineata dragilor😍😍

20211129_100656.jpg

Crăciun fericit dragilor. Va astept pe toti cei care vor sa petrecem craciunul  împreună😘😘😘. Tin sa va anunt ca am revenit in vechea locatie  de pe torontal😘😘🙏🙏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...