Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 27 minute, Cristina1992 a spus:

Buna dimineata dragilor. Am revenit in orasul dumneavoastra. Daca dorești rafinament și eleganta eu sunt alegerea perfecta pentru dorințele tale ne împlinite te aștept în locația mea pentru clipe de neuitat ofer servicii de calitate fără stres și graba ne desparte doar un apel pentru clipe fierbinți. Va pup si va astept cu drag😘😘Snapchat-1115436474.jpg.2a8de9fa16de0884a52d655946e7b5f6.jpgSnapchat-1115436474.jpg.2a8de9fa16de0884a52d655946e7b5f6.jpg

Wow 🤗😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, emiluc a spus:

O actualizare de prețuri ?

Preturile sunt aceleasi. Mai exact..

100 de lei finalizarea

250 de lei ora

Servicii:

ON

NP

Toate positiile 69 cat si altele

NU FAC ANAL

Finalizare corporala

Saruturi corporale

Program lucru zilnic orele 9:00-21:00-22:00

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dacă dorești rafinament și eleganta eu sunt alegerea perfecta pentru dorințele tale ne împlinite. Te aștept în locația mea pentru clipe de neuitat, ofer servicii de calitate fără stres și graba. Ne desparte doar un apel pentru clipe fierbinți😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mi -a plcut maxim  dimensiunea si forma fundului si copanelele pline ii veneau perfect.Exact pe gustul meu. Are ceva burtica dar si eu am si nu-mi pasa:-)

Sani mari naturali cu care m-a mangaiat pe unde am vrut , mi-a implinit toate cererile cu placere si creativitate. 

300 h cu bonus inclus pt implicare.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, tomson a spus:

Mi -a plcut maxim  dimensiunea si forma fundului si copanelele pline ii veneau perfect.Exact pe gustul meu. Are ceva burtica dar si eu am si nu-mi pasa:-)

Sani mari naturali cu care m-a mangaiat pe unde am vrut , mi-a implinit toate cererile cu placere si creativitate. 

300 h cu bonus inclus pt implicare.

Multumesc frumos pentru vizita si te reastept cu drag😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare stimați colegi , am bifat si eu azi la Cristina,  fata e de bun simt, NU TE GRĂBEȘTE,  oral foarte bun, (nu mă asteptam), am schimbat cateva pozitii,  foarte cooperantă,  fără  mofturi,  cum mai fac altele .....😬😬,  curată, apartament de bun simt,  zona Torontalului.... , pret decent, raport calitate, pret si servicii.  Nota , o medie de 9.00, e si atentă în zona ouțelor,  cere ce eu ADOR , 😋😋😋😋 Concluzia,  RECOMAND.....🙂🙃 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, calin2305 a spus:

Salutare stimați colegi , am bifat si eu azi la Cristina,  fata e de bun simt, NU TE GRĂBEȘTE,  oral foarte bun, (nu mă asteptam), am schimbat cateva pozitii,  foarte cooperantă,  fără  mofturi,  cum mai fac altele .....😬😬,  curată, apartament de bun simt,  zona Torontalului.... , pret decent, raport calitate, pret si servicii.  Nota , o medie de 9.00, e si atentă în zona ouțelor,  cere ce eu ADOR , 😋😋😋😋 Concluzia,  RECOMAND.....🙂🙃 

Multumesc frumos pentru vizita si te astept din nou cu drag😚😚

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 hours ago, yesterday81 said:

Cristina in oferta ..oferi si CIM..sau doar finalizare pe corp..?

Nu ma bag in seama,dar daca te uiti in spate,doua-trei pagini,ai sa vezi ce servici bune are la oral,relatat de useri diferiti,si cum sa intamplat actiunea si se sfarseste,nu inteleg de ce trebuie confirmari.

Eu unu sincer am in plan sa ii fac o vizita,si daca treaba e asa de buna,as putea sa imi fac un fel de mini-abonament,mai ales ca e in drumul meu aproape zilnic locatia ei....am lasat timpul sa treaca sa vad ce mai spune lumea care a fost pe la ea,si cred ca 5 useri minim diferiti care au relatat sfarsitu actiunii,ar avea de ce sa minta(doar daca se intampla preferential,ceea ce nu cred!).Lumea o lauda ,ca si calitate sevici vs pret,am sa revin cu o recenzie in viitorul apropiat daca reusec sa ajung si eu la ea,pt ca am urmarit-o din umbra de mult timp😅

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 11 ore, alex254 a spus:

Domnisoara nu raspunde la telefon,incerci sa suni si nimic, la ora 12,1,2,3,4,5,6 nu raspunde.Cum ai vrea sa ajungem la tine stimata domnisoara?

Poti suna si o zi intreaga ca nu dai de ea.Eu am incercat vreo 2 zile la rand si nu am dat de ea.Ai mai multe sanse sa castigi la loto decat sa o prinzi la telefon😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, albertspeer a spus:

Poti suna si o zi intreaga ca nu dai de ea.Eu am incercat vreo 2 zile la rand si nu am dat de ea.Ai mai multe sanse sa castigi la loto decat sa o prinzi la telefon😂

Nu stiu cum spuneti ca nu ma prindeti la telefon caci alte persoane foarte repede dau de mine. 😊😊😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...