Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator PROFESORINCU
Reputație: 0

Am trecut zilele astea pe la cristina si tot ce pot sa spun e ca fata asta e ce trebuie. Locație buna cu loc de parcare ☺️

Ajuns la locație imi deschide usa , ma poftește înăuntru  si vorbim despre ce urmează sa se întâmple. Merg la dus, la baie găsești cam tot ce dorești si igiena este la locul ei. 

Ajuns in camere cristinei ma asteapta si începe sa mi-o sugă cu priviri perverse si schimbări de ritm, lins de sus pana jos si supt din nou. A montat prezervativul si a sărit pe mine, m a călărit puțin după care am pus doggy si mi-am dat drumu. E foarte pro-client si foarte cu bun simt… nota Per total 9.5 nu am sa dau note pentru fiecare acțiune dar merita vizitată fata. Achitat 150 stat 25 minute! 

Mulțumesc frumos pentru tratamentul acordat 

De recomandat eu unul o recomand

De revenit ori cand am ocazia 😍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, PROFESORINCU a spus:

Am trecut zilele astea pe la cristina si tot ce pot sa spun e ca fata asta e ce trebuie. Locație buna cu loc de parcare ☺️

Ajuns la locație imi deschide usa , ma poftește înăuntru  si vorbim despre ce urmează sa se întâmple. Merg la dus, la baie găsești cam tot ce dorești si igiena este la locul ei. 

Ajuns in camere cristinei ma asteapta si începe sa mi-o sugă cu priviri perverse si schimbări de ritm, lins de sus pana jos si supt din nou. A montat prezervativul si a sărit pe mine, m a călărit puțin după care am pus doggy si mi-am dat drumu. E foarte pro-client si foarte cu bun simt… nota Per total 9.5 nu am sa dau note pentru fiecare acțiune dar merita vizitată fata. Achitat 150 stat 25 minute! 

Mulțumesc frumos pentru tratamentul acordat 

De recomandat eu unul o recomand

De revenit ori cand am ocazia 😍

Multumesc frumos si te astept din nou cu drag😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te-ai saturat sa mergi la locatie si persoana sa nu corespundă cu ce ai vazut in anunt? Calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci, pozele mele sunt 100% reale. Pentru mai multe detalii va astept cu un apel♥️♥️😘😘

Snapchat-301615973.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 8 ore, PROFESORINCU a spus:

Am trecut zilele astea pe la cristina si tot ce pot sa spun e ca fata asta e ce trebuie. Locație buna cu loc de parcare ☺️

Ajuns la locație imi deschide usa , ma poftește înăuntru  si vorbim despre ce urmează sa se întâmple. Merg la dus, la baie găsești cam tot ce dorești si igiena este la locul ei. 

Ajuns in camere cristinei ma asteapta si începe sa mi-o sugă cu priviri perverse si schimbări de ritm, lins de sus pana jos si supt din nou. A montat prezervativul si a sărit pe mine, m a călărit puțin după care am pus doggy si mi-am dat drumu. E foarte pro-client si foarte cu bun simt… nota Per total 9.5 nu am sa dau note pentru fiecare acțiune dar merita vizitată fata. Achitat 150 stat 25 minute! 

Mulțumesc frumos pentru tratamentul acordat 

De recomandat eu unul o recomand

De revenit ori cand am ocazia 😍

De ce 150? Stiam ca e 100 finalizarea…

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 52 minute, albertspeer a spus:

De ce 150? Stiam ca e 100 finalizarea…

Dragule pretul este 100 daca un domn doreste sa plateasca mai mult e alegerea lui😊😊. Am raspuns eu si poate iti va raspunde si dansul. Daca fiecare persoana se simte multumit si doreste sa lase putin mai mult este alegerea fiecaruia😋😋

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 8 ore, Cristina1992 a spus:

Dragule pretul este 100 daca un domn doreste sa plateasca mai mult e alegerea lui😊😊. Am raspuns eu si poate iti va raspunde si dansul. Daca fiecare persoana se simte multumit si doreste sa lase putin mai mult este alegerea fiecaruia😋😋

Nu era necesar sa ma minusezi!

Doar am intrebat,si da e dreptul si placerea lui sa iti lase in plus.

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 17 ore, PROFESORINCU a spus:

Achitat 150 stat 25 minute! 

Ai fi putut sa scrii: 100 finalizarea + 50 lei ptr ca e fata de milioane!

ar fi fost mai pe intelesul tuturor!

adevarul e ca Cristina e o fata minunata!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, TheKing15 said:

+ 50 lei ptr ca e fata de milioane!

Unei fete de milioane îi dai 50 lei? :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, TheKing15 said:

😂😂😂😂50 el, 50 tu, 50 altul si iaca asa se fac milioanele

Așa este!! 

E scris pe aici pe undeva o vorbă tare înțeleaptă, citez din amintiri:

"Dacă îți dorești puțin, vei avea mult!" sper să-mi fi amintit bine :)

Edit: mi-am amintit că eu am pierdut un vultur la una din vizitele la Cristina. Nu m-a contactat nimeni să-l returneze 🥺

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, Cozonac7 a spus:

Așa este!! 

E scris pe aici pe undeva o vorbă tare înțeleaptă, citez din amintiri:

"Dacă îți dorești puțin, vei avea mult!" sper să-mi fi amintit bine :)

Edit: mi-am amintit că eu am pierdut un vultur la una din vizitele la Cristina. Nu m-a contactat nimeni să-l returneze 🥺

 

Ce ai pierdut?

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 hours ago, Cristina1992 said:

Ce ai pierdut?

Un vultur 😢

Știu exact unde l-am pierdut...în parcare la peco, chiar înainte să urc la tine. Am luat niște antigel pentru Trabant. Nemernicul ăla de l-a găsit nici până-n ziua de azi nu m-a căutat să-mi returneze ce-i al meu. 

Oricum îți mulțumesc (iarăși) că mi-ai alinat durerea sufletească. Dacă n-aș fi ajuns atunci la tine, și acuma aș fi fost tare mâhnit 🥺

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...