Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, ares2000 a spus:

Te îmbrățișez 🤗🤗🤗 ... ai fugit repede de la Arad, iar te-am ratat 🙃

Din pacate da. Pfff am nimerit cam rau data asta de aceea am stat foarte putin. Era programat sa stau mai mult dar nu a fost sa fie. Dar o sa revin cu siguranta🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, mario84 a spus:

Bună. Cum poți fi contactata? Pe nr din titlu, nu te găsesc în whatsapp.

Buna. Nu am watsapp. Doar telefonic sau sms ma poti contacta

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, Magnificul0 a spus:

In cei 100 lei (30 min)/200 lei (60 min) intra și CIM-ul? Sau CIM-ul se plătește extra?

Toti care au fost au platit fix 100 de lei finalizarea😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 6/20/2022 at 10:13 AM, Cristina1992 said:

Buna dimineata dragilor. Va astept sa incepem o saptamana frumoasa impreuna😘😘

received_1157633811320251.jpeg

Ce faina ești,trebuie sa fac cumva sa ajung la tine.....parca am citit acum câteva pagini,a spus cineva că te-ai mai "împlinit"....dar daca așa arati in realitate,ești bomba....Am sa iau în considerare cursul săptămânii intre orele 12 și 16 să beneficiez și eu de o "muie" din partea ta...știu că ai spus tu ceva ,că atunci e destul de liber și poți fi contactata destul de ușor.😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 1 oră, pittysmen a spus:

Ce faina ești,trebuie sa fac cumva sa ajung la tine.....parca am citit acum câteva pagini,a spus cineva că te-ai mai "împlinit"....dar daca așa arati in realitate,ești bomba....Am sa iau în considerare cursul săptămânii intre orele 12 și 16 să beneficiez și eu de o "muie" din partea ta...știu că ai spus tu ceva ,că atunci e destul de liber și poți fi contactata destul de ușor.😘

Merita e top fata! Printre cele mai bune oraluri din oras si e super cinstita la halat! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, pittysmen a spus:

Ce faina ești,trebuie sa fac cumva sa ajung la tine.....parca am citit acum câteva pagini,a spus cineva că te-ai mai "împlinit"....dar daca așa arati in realitate,ești bomba....Am sa iau în considerare cursul săptămânii intre orele 12 și 16 să beneficiez și eu de o "muie" din partea ta...știu că ai spus tu ceva ,că atunci e destul de liber și poți fi contactata destul de ușor.😘

Ce sa facem daca mai punem mai dam jos 3.4 kg. Nu cred ca este o problema asta. In rest cred ca serviciile raman aceleasi🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, albertspeer a spus:

Merita e top fata! Printre cele mai bune oraluri din oras si e super cinstita la halat! 

Multumesc frumos😍😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 20 ore, Cristina1992 a spus:

O sa ajung luna viitoare. Cam peste 2 saptamani cred😘😘

Neața Cristina, pe la București sunt șanse să ajungi? Măcar așa în vizită câteva zile 🫣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, sabinmeeee a spus:

Neața Cristina, pe la București sunt șanse să ajungi? Măcar așa în vizită câteva zile 🫣

Buna. Nu stiu momentan. Daca va fi in plan voi anunta pe forum😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat astazi domnita.

Programare tel, vizita la pranz. Greseala de programare din partea mea, voiam o ora, dar nu am mentionat, drept urmare la plata de inceput am fost refuzat politicos ( + din partea mea, ca inseamna ca isi respecta programarile, deci de bine) 

Scurt si la obiect, ON cu CIM de ma luase direct somnul dupa, Executat cinstit, ud, destul de adanc si cu atentie la neamurile din sud, 

Locatia e ... na... e sa fie, dar nu mergi sa futi locatia. Domnita e mai implinita decat pare in poze, dar tot iese un raport bun calitate / pret din pct meu de vedere 🤣

 

Totalul 100 / ON cu CIM, fara graba si fara hai sa trecem la normal , de revenit

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 12 ore, bspider22 a spus:

Vizitat astazi domnita.

Programare tel, vizita la pranz. Greseala de programare din partea mea, voiam o ora, dar nu am mentionat, drept urmare la plata de inceput am fost refuzat politicos ( + din partea mea, ca inseamna ca isi respecta programarile, deci de bine) 

Scurt si la obiect, ON cu CIM de ma luase direct somnul dupa, Executat cinstit, ud, destul de adanc si cu atentie la neamurile din sud, 

Locatia e ... na... e sa fie, dar nu mergi sa futi locatia. Domnita e mai implinita decat pare in poze, dar tot iese un raport bun calitate / pret din pct meu de vedere 🤣

 

Totalul 100 / ON cu CIM, fara graba si fara hai sa trecem la normal , de revenit

Multumesc frumos😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...