Sari la conținut

Cristina 0729642495


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 02.08.2021 la 9:01, Cristina1992 a spus:

Buna dimineața.  Va aștept astăzi sa începem o săptămână cu bine împreună🥰🥰

received_4119770774770349.jpeg

Buna dimineața dragilor. Va aștept cu drag astăzi pe toți cei care vor sa petrecem impreuna clipe pline de plăceri 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 21.07.2021 la 9:30, Cristina1992 a spus:

Buna dimineața dragilor.  Sunt disponibila și astăzi pana la ora 23 pentru toți cei care vor sa petrecem clipe frumoase impreuna. Va pup și va aștept cu drag 😘😘

received_1070124873471484.jpeg

Buna dragilor. Va aștept cu drag astăzi ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, fucku87 a spus:

I-ai încărcat cartela ? 🤣🤣

Nu dragule nu a încărcat nimic👍👍👍. Nu cerșesc asemenea gesturi. Cred ca îmi permit sa îmi încarc singura cartela

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 58 minute, Blaugrana10 a spus:

Ce plm de pat ii ala ... cam ciudat 🤨zici ca ii o cutie  mai lata  si astepti sa puna capacul 😂🤦‍♂️ ..glm

Știu ca ai fost ironic însă dacă îl vedeai real nu mai erai de aceeași părere. Știu ca pare ciudat în poza însă real era chiar dragut🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0
5 hours ago, Cristina1992 said:

Nu dragule nu a încărcat nimic👍👍👍. Nu cerșesc asemenea gesturi. Cred ca îmi permit sa îmi încarc singura cartela

Observ că nu prea sti la glumă 🏳🏳🏳

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 ore, albertspeer a spus:

Nu raspunde veci si mai si zice :insista!

Sunat timp de 2h:30 din 15 in 15 minute.Suna telefonul ca la primarie nu are cine ridica receptorul...

Cred ca ai stat 3 ore cu madularul numai in gura.. de nu ai raspuns deloc!

Nu pot sa răspund dacă sunt ocupata. Și da pot fi și 3 ore cu madularul în gura și cât vreau eu. Asa ca te rog sa respecți dacă ai bun simt dacă nu te rog sa dai pagina mai departe sau sa încerci sa suni alte persoane. Nu sa îmi spui ca stau cu ea în gura🤫🤫

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 ore, alex254 a spus:

Domnisoara ne asteapta, dar daca nu raspunde nu cred ca putem merge la ea, eu inteleg ca este ocupata sau are client si nu e frumos sa raspunzi , dar oare are incontinuu??

Sunt zile când am programări și cu o zi sau 2 înainte. Îmi pare rău că nu pot mulțumi pe toți. Îmi cer scuze fata de tine și dacă se poate sa ma revanșez o voi face cu placere 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 3 ore, Cristina1992 a spus:

Nu pot sa răspund dacă sunt ocupata. Și da pot fi și 3 ore cu madularul în gura și cât vreau eu. Asa ca te rog sa respecți dacă ai bun simt dacă nu te rog sa dai pagina mai departe sau sa încerci sa suni alte persoane. Nu sa îmi spui ca stau cu ea în gura🤫🤫

Nu te supara pe mine dar asta iti e jobul sa stai cu ea in gura.Si a 2a chestie pe tine te poate suna cineva si o si intreaga si nu raspunzi.In fine bafta celor care te prind eu nu mai incerc la tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 04.07.2021 la 19:29, Cristina1992 a spus:

În ritmul asta în care tu ori esti un nenea pește sau un labagiu sa iti vezi de treaba ta ca e mult mai bine. Pentru mine nu e problema dragule ca stiu ce pot si cei care au fost au venit iar si iar. Acei sunt oameni care vor sa futa nu ca unii care stau si doar dau din gura pe aici și fac laba în pat după pozele de la anunțuri. Asa ca hai sa mai si futem nu sa dam numai din gura și sa avem bătături în palma de laba🤫🤫🤫. Si app cei care vor sa vina la futut citesc recenziile de cum te comporți cu ei și ce servicii ai nu citesc prostiile la toti care fac laba si vorbesc doar din amintire de pizda. Asa ca🤗🤗🤗🤗te pup

o adevarata reclama e textul asta, eu rup usa sa te vizitez dupa ce l-am citit ,as plati si triplu.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 17.09.2021 la 22:46, albertspeer a spus:

Nu raspunde veci si mai si zice :insista!

Sunat timp de 2h:30 din 15 in 15 minute.Suna telefonul ca la primarie nu are cine ridica receptorul...

Cred ca ai stat 3 ore cu madularul numai in gura.. de nu ai raspuns deloc!

Se intra mai greu pentru ca are si ea o clientela, care e clar prioritara ca si la celelalte, si daca ai norocul sa o suni fix in zile cu mai mult de lucru e clar ca o sa suni mult si bine, trebuie sa ai rabdare, daca esti disperat dute la alea la care nu a fost nimeni si fa experimente pe banii tai!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si daca tot am intrat in discutie, las si eu 2 3 randuri, am fost de curand la cristinuca si pot sa spun ca are un stil mai aparte, nu stiu daca nu cumva si umpic perversa dar destul de relaxata, ori nu am puso eu la treburi mai serioase, (oricum nici nu stiu daca as putea din cauza ca nu imi place patul din locatie si parca nu ma simt in largul meu, si cand am fost la ea am fost pe graba) , iar referitor la prestatia avuta in urma vizitei pot sa spun urmatoarele.

Oralul- placut, foarte fin, fara urma de dintisor, iti este mai mare dragul, sa ai bani sa tii castravetele la murat 5 ore si nu te saturi

Normalul- e bun daca esti bun si tu! 

Daca ar avea o saltea mai țeapana pe pat cred ca as vizitao mai des! Numai bine la toata lumea!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 ore, extase a spus:

Se intra mai greu pentru ca are si ea o clientela, care e clar prioritara ca si la celelalte, si daca ai norocul sa o suni fix in zile cu mai mult de lucru e clar ca o sa suni mult si bine, trebuie sa ai rabdare, daca esti disperat dute la alea la care nu a fost nimeni si fa experimente pe banii tai!

Mulțumesc pentru apreciere. Din păcate nu este locația mea și nu pot investi bani în aceasta locație. Și țin sa precizez și eu ca majoritatea persoanelor suna și vor între orele 16:00 și 19:00. De asta dacă doriți o programare încercați sa sunați și între 12:00 și 16:00 pentru ca sunt zile când sunt foarte libera în acest interval orar. Asa ca îmi cer scuze dacă nu am reușit sa mulțumesc pe toată lumea 🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 17.09.2021 la 22:51, alex254 a spus:

Domnisoara ne asteapta, dar daca nu raspunde nu cred ca putem merge la ea, eu inteleg ca este ocupata sau are client si nu e frumos sa raspunzi , dar oare are incontinuu??

Dacă sunați între orele 16:00 și 19:00 șansele sa ne intersectam sunt foarte mici pentru ca atunci în majoritatea zilelor sunt ocupata. De asta cer și rog pe aceasta cale sa fie fără supărare dar au fost zile când și câte 4,5 clienți vroiau la aceeași ora 19:00. De asta ar fi bine sa încercați sa sunați si pana în aceasta ora. Va pup și va aștept cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...