Sari la conținut

Matura Roxy


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 04.07.2021 la 12:03, freestyler10 a spus:

Salut, am fost eu anul trecut cred, era la Arad cu încă vreo 4 fete, i-am dat un număr capra și la al doilea i-am zis sa ma termine din oral, a zis ca ea nu poate atâta, a vrut sa îmi dea 100 de lei înapoi sau sa îmi trimită alta fata, am refuzat, s-a mai chinuit puțin și am plecat neterminat a doua oara 

Link spre comentariu

Prietenoasa și calma. Atitudine pro client, ardeleancă adevărată. Dacă ar avea sânii puțin "mai în forma" s-ar putea zice ca arata perfect pentru vârsta ei.

O femeie frumoasă dezamagită de viață

(dar nici cu ele nu mi-e rușine, nici ele nu apreciază ce au, majoritatea știu doar sa profite :) aici nu ma refer la Roxy în special, ci la femei în general. Poate ca sunt prea melancolic la ora asta :)

Link spre comentariu

  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

De 2 ani nu am mai luat teapa

Ei bine a venit momentul

Am avut chef de ceva soft si cu experienta.Pentru cei cu experienta stiti despre ce vorbesc

Am luat legatura telefonic.Vorbit frumos, locatia buna ---Ared Kaufland.OK

Am ajuns la ora stabilita, si totul a decurs normal.

Aspect---maxim 6.Nu arata rau dar-----la ce fete au fost recent prin Arad ,cred ca ar fii nedrept sa dau nota mai mare

Altfel spus, daca dau nota mai mare atunci Bryanna ar avea nota 24.Ei bine eu am dat 10 la Bryanna

ON----maxim 5.Destul de soft si foarte putin.Cam 4 minute

NP-----maxim 5.Normalul a fost foarte bun!!!!, merita 9 dar dupa 5 minute a stricat totul cu intrebarea " nu ai terminat??"

Atunci am simtit nevoia sa plec cat mai repede de acolo.

Poate am prins-o intr-o zi mai proasta?

Daca o prindeti intr-o zi mai buna , poate este OK

Astept si parerile voastre

Halatul?Ei bine aici este teapa----150RON

La serviciile astea eu zic ----maxim 80RON.De ce?Pentru ca 100RON este un masaj erotic unde te simti mult mai bine

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...