Sari la conținut

Întrebare...


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

E roscata cu ceva tatuaje  pe ea  . Are locatia lângă  sensul mare de la ciresica . Langa  casa de pariuri . Face si masaj oral normal . Am fost de câteva  ori , per total e ok . Nu ti zice cati bani  vrea , te pune sa i dai cat vrei tu . Spor la urcat pana la et 3 🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
18 minutes ago, doncta said:

Mai tanti este veche.

S-a vorbit despre ea pe aici dar imposibil sa gasesc ceva relevant.

Cam bate pe la 60 de ani, nu stiu de ce dar m-am ferit mereu sa ajung la ea.

Cunosc si eu una acolo. Cam pe la 45-50 ani. Tot cu masaj incepea si pana la urma se futea beton. Parca are si topic deschis ...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, kristi714999 a spus:

Un link cu fb-ul ei te rog

Baga un link cu facebook-ul tau...si dupa aia baga baietii un link cu facebook-ul ei...ce zici?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, kristi714999 a spus:

Ce te bagi tu ma? Nefutut feustrat

Pai ai cerut ceva si ti-am dat solutia...daca bagi fb tau...sunt sigur ca baga baietii fb domnitei...e greu de inteles pt tine?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, kristi714999 a spus:

Un link cu fb-ul ei te rog

Tre sa înțelegem ca e vorba de viata privata a doamnei, și astfel de informații nu pot fi dezvăluite, doar dacă mergi la ea, și ți-l spune dansa, mie mi-a arătat-o un prieten din cta și apoi am văzut anunțul și am făcut legătura...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Doamna este veche rau în branșă.. doar k pana acum câțiva ani a activat pe circuit închis.. o știu pe dansa de acum 15 17 ani de pe vremea când erau curvari tata si unchimiu 🤣🤣🤣.. acum 2 ani am cunoscut o la o petrecere și deși știam de mult de ea tot am evitat sa merg la ea .. și pana la urma am mers odată de curiozitate .. deci femeia face cam tot ce își poate dori un bărbat,  dacă știi cum sa vorbești și cum sa pulsezi financiar primești și un anal de toată frumusețea.. urat este după terminarea când încep negocierile.. am stat 15 minute minim sa stabilim un preț.. în rest cam 9 pe linie .. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...