Sari la conținut

Rene🕳0733898288🕳


Vizitator renesmee

Postări Recomandate

  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
On 11/27/2022 at 9:37 AM, L1viu said:

Sa înțelegem ca ti-ai făcut cont special sa o "arunci" direct în top ? Știam deja ca este in TOP ... cel puțin când vine  vorba de preturi 😁😉

Am vizitat-o si eu odata in Iasi, pe vremea cand preturile erau cele cinstite. Intr-adevar serviciile oferite sunt la superlativ, insa sunt cam standard pentru preturile superpremium cerute. De altfel daca ne uitam pe lista ei de servicii vedem ca are mai multe la ce nu ofera decat la ce ofera. Cred ca acest raport o dezavantajeaza, in sensul in care ii reduce clientela.

Cu siguranta castigurile vin de pe onlyfans si atunci nu are interes sa aiba clienti multi. E si asta o strategie.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Din pacate a marit pretul si a scos din servicii analul si Fk,iar ultima oara cand am fost normalul nu prea afost ok cu toata straduita ei, ori inaite a fost godzila ori chiar s-a uzat putin gaurica deoarece am fost....in largul meu.Rene ca un sfat introdu macar FK pe care il faceai la inceputul meciului de inebuneai jucatorul ce astepta intrarea in meci.In rest arata bine si se straduieste sa te simti bine .

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Buna seara. Am zis ca nu o sa dau curs discutiilor inutile pe acest topic, dar se pare ca asta se vrea. Daca asta se vrea, o sa va ofer raspunsuri mai pe larg🤗

1. Nu am vocea pitigaita sub nici o forma. Oamenii care m-au vizitat stiu clar ca vocea mea este destul de grosuta/gajaita , iar daca asta ar fi fost " turn off-ul " tau puteai sa pleci linistit. Nu am taxat pe nimeni ca nu am fost pe gustul/placul lui.

2. In proportie de 99,9% nu am dat niciodata mesaj inapoi  fara sa imi spui pana la ce ora pot deranja si mai ales cu textul" ca am avut alt client "( lucru care poate fi confirmat de toti oamenii care m-au vizitat in acesti ani) . Sunt destul de smart incat pot formula orice alta scuza ,nu tocmai aceasta. Cat despre intalnire cu un alt coleg.... Nu se pune problema! Pauza mea dintre programari este mare , nu ai avea cum sa dai nas in nas cu nimeni. Posibilitatea sa dai cu vecinii, da, exista. Nu traiesc in jungla!🙂 

3. Anal nu am facut niciodata . Nu am avut  in lista de servicii analul de cand sunt pe aceasta platforma . Cat despre "poarta" ...Nu era poarta larga  , era mingea prea mica 🙂 . Sunt la fel de buna ,o sug si ma fut la fel de bine si fara FK.

Sanatate tuturor 🤗

🔴Maine voi fi de gasit in intervalul 11:00-18:00

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foarte tare ce se discuta și pe acest topic!! Despre o femeie superba, care, contra unei sume de bani, pe care nu este nimeni obligat  sa o dea, isi pune la dispoziție trupul, pentru a și satisface placerile, tot felul de personaje masculine, care mai de care mai frustrate ca să nu zic altfel...mai oameni buni, chiar am luat-o razna? În loc sa apreciem o femeie frumoasă, care este dispusa și încearcă  sa te facă sa te simți bine, se trezesc unii cu tot felul de jigniri și de comentarii total aiurea. Sa nu rămâneți fără ea,  prin Bacău... Asa s-au gasit și unii deștepți prin Iași,  și domnișoara în cauza, nu a mai fost demult pe acolo. Păcat ca nu știm sa apreciem persoanele care merita, măcar un cuvânt bun!!! O sa plece toate fetele bune de pe meleagurile patriei și o sa rămânem cu niște panarame!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Acest forum este despre impartasirea impresiilor userilor despre experientele avute la doamnele care pentru o suma de bani isi pum corpul la dispozitie. La fel cum la masini apreciezi diferite dotari standard sau optionale oferite la anumite preturi, mai mari sau mai mici, dupa cum apreciaza fiecare producator in parte.

Nu inteleg de ce te aprinzi asa pentru ca nu a jignit nimeni cu nimic. Toata lunea apreciaza “dotarile” si serviciile fetei la superlativ, insa impresia generala este ca preturile sunt cam mari. Unde este jignirea?

 

Link spre comentariu
15 hours ago, renesmee said:

 

1. Nu am vocea pitigaita sub nici o forma. Oamenii care m-au vizitat stiu clar ca vocea mea este destul de grosuta/gajaita , iar daca asta ar fi fost " turn off-ul " tau puteai sa pleci linistit. Nu am taxat pe nimeni ca nu am fost pe gustul/placul lui.

2. In proportie de 99,9% nu am dat niciodata mesaj inapoi  fara sa imi spui pana la ce ora pot deranja si mai ales cu textul" ca am avut alt client "( lucru care poate fi confirmat de toti oamenii care m-au vizitat in acesti ani) . Sunt destul de smart incat pot formula orice alta scuza ,nu tocmai aceasta. Cat despre intalnire cu un alt coleg.... Nu se pune problema! Pauza mea dintre programari este mare , nu ai avea cum sa dai nas in nas cu nimeni. Posibilitatea sa dai cu vecinii, da, exista. Nu traiesc in jungla!🙂 

Esti sigura ca puteam pleca linistit, dupa ce am dat banii si eram deja in pat? Nu prea cred.  Te-am vizitat cand ai stat in blocul vechi de langa parc pe o strada intens circulata. Si e cam aiurea sa ajungi acolo, sa astepti si sa nu ti se mai raspunda la apel si mesaje. Si da tipul cu care m-am intersectat si care s-a uitat la mine insistent, astepta in fata scariii cu telefonul in mana. Aproape sigur era urmatorul, fiind o scara cu putine apartamente. De ce nu am scris pana acum? Pentru ca vad ca o data cu tariful ti s-au ridicat si basinile in cap.

Alo baieti, mai scoateti capul din pizda! Eu am relatat experienta mea, e un forum liber si atat timp cat nu am incalcat vreo regula mi se rupe de parerea unui neica nimeni de pe internet.

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Bună dimineața . Așa cum ți-am spus și aseară , vocea( care nu e pitigaiata😊) mi-ai auzit-o de la ușă , de la invitarea la țigară/apă , când ți-am oferit prosop etc. Daca asta era turn off-ul tau , puteai pleca liniștit fără să ajungi in pat si sa  îți irosești timpul cu cineva care are minusuri și nu e pe gustul/placul tau. Că scrii după un an/ un an jumătate , pentru mine e irelevant . Mă bucur totuși că nu ai scris anul viitor 😊

Locația a fost publica dintotdeauna și este o singură locație in acea zona centrala pe care o cunoaște toată lumea din Bacău ,unde sunt  magazine  , un birou de tipografie si cadastru la parterul blocului, statie de autobuz , parc etc. Bine , după tine probabil oricine era lângă scara îmi era client . 

Oricum, mă bucur că ai reușit să îți faci timp să îți scrii mica ta "recenzie"( citește regulamentul că sa vezi cum se face o recenzie )  .. Poate o sa mai scrii vreuna peste alți 2 ani.

Link spre comentariu
16 minutes ago, renesmee said:

Bună dimineața . Așa cum ți-am spus și aseară , vocea( care nu e pitigaiata😊) mi-ai auzit-o de la ușă , de la invitarea la țigară/apă , când ți-am oferit prosop etc. Daca asta era turn off-ul tau , puteai pleca liniștit fără să ajungi in pat si sa  îți irosești timpul cu cineva care are minusuri și nu e pe gustul/placul tau. Că scrii după un an/ un an jumătate , pentru mine e irelevant . Mă bucur totuși că nu ai scris anul viitor 😊

Locația a fost publica dintotdeauna și este o singură locație in acea zona centrala pe care o cunoaște toată lumea din Bacău ,unde sunt  magazine ,statie de autobuz , parc etc. Bine , după tine probabil oricine era lângă scara îmi era client . 

Oricum, mă bucur că ai reușit să îți faci timp să îți scrii mica ta "recenzie"( citește regulamentul că sa vezi cum se face o recenzie )  .. Poate o sa mai scrii vreuna peste alți 2 ani.

Da am facut o greseala ca am stat, dar nu mai pot da timpul inapoi nu? Dar experienta neplacuta ramane. Daca e asa irelevanta recenzia mea, nu te deranja sa mai raspunzi! 

Pai nu oricine sta si asteapta in fata scarii si intra fix dupa ce iesi tu ca si client, coincidenta cam mare nu crezi?😅

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Este irelevant pentru ca undeva miroase.

In prima faza ai zis ca ai dat nas in nas dar norocul tau ca aveai sapca. A doua oara , ca "acel client" era cu telefonul in mana si s-a uitat insistent la tine. Acum , a intrat fix cand ai iesit tu. 🤣🤣🤣Zic sa te hotarasti pe o idee , sa nu le mai incurci si ametesti. Initial ai spus ca experienta a fost mediocra ,acum brusc a devenit neplacuta, pana la urma cum a fost ? 🤣🤣🤣 Astept asezarea in pagina mai bine data viitoare 🤗

Mie imi plac povestile de genul, dar macar fa-le cum trebuie 😊 

Parerea mea sincera este ca ti-ai facut o programare ,eu nu am onorat-o iar acum cand m-am reintors aici si a aparut o recenzie  ( una din multe alte recenzii pozitive) , te-ai gandit sa arunci bomba . Pacat ca ai uitat sa aprinzi fitilul.

Am mai fost de nenumarate ori de acum un an si jumatate in Bacau , nu te-ai sinchisit  sa scrii decat dupa ce am primit o recenzie pozitiva . Mai poti?! 🤣🤣🤣

Este ultimul meu post pe aceasta minciuna.😊🤗

Link spre comentariu
14 minutes ago, renesmee said:

Este irelevant pentru ca undeva miroase.

In prima faza ai zis ca ai dat nas in nas dar norocul tau ca aveai sapca. A doua oara , ca "acel client" era cu telefonul in mana si s-a uitat insistent la tine. Acum , a intrat fix cand ai iesit tu. 🤣🤣🤣Zic sa te hotarasti pe o idee , sa nu le mai incurci si ametesti. Initial ai spus ca experienta a fost mediocra ,acum brusc a devenit neplacuta, pana la urma cum a fost ? 🤣🤣🤣 Astept asezarea in pagina mai bine data viitoare 🤗

Mie imi plac povestile de genul, dar macar fa-le cum trebuie 😊 

Parerea mea sincera este ca ti-ai facut o programare ,eu nu am onorat-o iar acum cand m-am reintors aici si a aparut o recenzie  ( una din multe alte recenzii pozitive) , te-ai gandit sa arunci bomba . Pacat ca ai uitat sa aprinzi fitilul.

Am mai fost de nenumarate ori de acum un an si jumatate in Bacau , nu te-ai sinchisit  sa scrii decat dupa ce am primit o recenzie pozitiva . Mai poti?! 🤣🤣🤣

Este ultimul meu post pe aceasta minciuna.😊🤗

Pai daca miroase, deschide o fereastra, zic si eu. Eu m-am exprimat destul de clar, experienta de afara a fost neplacuta si cea inauntru a fost mediocra. Nu am incurcat nicio idee, ce am spus initial nu contrazice cu nimic ce am relatat ulterior. Cand nu poti intelege un text se cheama analfabetism functional, dar nu esti singura, 40% dintre romani sufera de problema asta. :)

Link spre comentariu
Acum 6 ore, renesmee a spus:

 

Parerea mea sincera este ca ti-ai facut o programare ,eu nu am onorat-o iar acum cand m-am reintors aici si a aparut o recenzie  ( una din multe alte recenzii pozitive) , te-ai gandit sa arunci bomba . Pacat ca ai uitat sa aprinzi fitilul.

Am mai fost de nenumarate ori de acum un an si jumatate in Bacau , nu te-ai sinchisit  sa scrii decat dupa ce am primit o recenzie pozitiva . Mai poti?! 🤣🤣🤣

Este ultimul meu post pe aceasta minciuna.😊🤗

Hey!

Cel cu neonorarea vizitei sunt eu, cred ca nu sunt mai multi.

Dar de atunci ne-am vazut si am rezolvat cu vizita neonorata. 😘

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...