Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare.o matura sa faca masaj cu finalizare manuala sau cum vrea ea... in afara de cristina de la sud cunoasteti? Mersi 

Asa am gasit pe strada infratirii langa aurora dar fara finalizare 50 lei o ora tipa te lasa sa stai gol dar nimic mai mult ... cred ca o sa incerc...

Link spre comentariu
Acum 53 minute, Novicele17cm a spus:

Salutare.o matura sa faca masaj cu finalizare manuala sau cum vrea ea... in afara de cristina de la sud cunoasteti? Mersi 

Asa am gasit pe strada infratirii langa aurora dar fara finalizare 50 lei o ora tipa te lasa sa stai gol dar nimic mai mult ... cred ca o sa incerc...

Zi-mi si noua cum o gasim.

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
La 05.07.2021 la 14:23, Novicele17cm a spus:

Salutare.o matura sa faca masaj cu finalizare manuala sau cum vrea ea... in afara de cristina de la sud cunoasteti? Mersi 

Asa am gasit pe strada infratirii langa aurora dar fara finalizare 50 lei o ora tipa te lasa sa stai gol dar nimic mai mult ... cred ca o sa incerc...

Cum le găsim pe doamne? Poate ne ajuți?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pe cristina sta in zona sud are si topic aici Masaj de relaxare 0732856509 1 mil cu tot cu laba.... si cealalta nu am fost, sta in zona pietei aurora str fratirii parca 0721534613...50 lei masaj dar fara finalizare asa zicea ea.am intrebat.o daca poti sa stai gol si a zis ca nu o deranjeaza ..dar inca nu am fost la ea...

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare futaciosior!

Sa va lămuresc eu, Dana Manuela de la vest spusa de colegul face doar masaj. Acum am plecat de la ea. Pentru mine e masajul perfect deoarece e mai tare asa cum imi place. După o viata de sporturi de contact am găsit si eu pe cineva care sa ma relaxeze și sa facă un masaj cum îmi place. 

Masaj 10 din partea mea

Preț 65 lei 

Durata 1h și ceva

Eu voi deveni client. 

Acuma noapte buna domnilor ca sunt chill rău de tot după masaj.

 

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 31.07.2021 la 17:24, sexsei a spus:

Salutare futaciosior!

Sa va lămuresc eu, Dana Manuela de la vest spusa de colegul face doar masaj. Acum am plecat de la ea. Pentru mine e masajul perfect deoarece e mai tare asa cum imi place. După o viata de sporturi de contact am găsit si eu pe cineva care sa ma relaxeze și sa facă un masaj cum îmi place. 

Masaj 10 din partea mea

Preț 65 lei 

Durata 1h și ceva

Eu voi deveni client. 

Acuma noapte buna domnilor ca sunt chill rău de tot după masaj.

 

Sa inteleg ca nu s-a ocupat de zona inghinala?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 31.07.2021 la 17:24, sexsei a spus:

Salutare futaciosior!

Sa va lămuresc eu, Dana Manuela de la vest spusa de colegul face doar masaj. Acum am plecat de la ea. Pentru mine e masajul perfect deoarece e mai tare asa cum imi place. După o viata de sporturi de contact am găsit si eu pe cineva care sa ma relaxeze și sa facă un masaj cum îmi place. 

Masaj 10 din partea mea

Preț 65 lei 

Durata 1h și ceva

Eu voi deveni client. 

Acuma noapte buna domnilor ca sunt chill rău de tot după masaj.

 

Mai activează doamna? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 31.07.2021 la 17:24, sexsei a spus:

Salutare futaciosior!

Sa va lămuresc eu, Dana Manuela de la vest spusa de colegul face doar masaj. Acum am plecat de la ea. Pentru mine e masajul perfect deoarece e mai tare asa cum imi place. După o viata de sporturi de contact am găsit si eu pe cineva care sa ma relaxeze și sa facă un masaj cum îmi place. 

Masaj 10 din partea mea

Preț 65 lei 

Durata 1h și ceva

Eu voi deveni client. 

Acuma noapte buna domnilor ca sunt chill rău de tot după masaj.

 

Ai obținut și altceva? Un amic zicea ca după 2-3 ședințe se poate mai mult

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
9 hours ago, ciociocio said:

Ai obținut și altceva? Un amic zicea ca după 2-3 ședințe se poate mai mult

Da l a mangaiat pe cap 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...