Sari la conținut

🎀 Jessica 🎀 0759319655 ❤️


Vizitator Jessica1

Postări Recomandate

Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 58 minute, Legolas0 a spus:

Am avut ocazia sa o cunosc pe @Jessica1dar si pe colega ei @Emma112.Doua fete foarte dragute,sa tot fi in compania lor.
    Fara prea multe vorbe "nu e punctul meu forte" Sunt pofta inimi, merita vizitate😘

Note:
Aspect: 9, inalta , cu niste sani foarte frumosi si un fund...🤤
Oral: 8, placut "stiu ca poti mai mult"
Normal: 10, fara cuvinte... cred ca vecini is  "foc si para" dupa gemetele tale 🤣😘
Atitudine: 10, o prezenta foarte placuta "data viitoare sper sa ma bucur mai mult de tine" 
Igienă: 10, impecabila. "brunetico mai usor cu solaru ca nu poti dormi 🤣🤣"


PS. Sper sa treceti mai des pe la noi 😘 

@Legolas0multumesc pentru recenzie 🙈🙈și nu numai 🤫,am exagerat cu solarul 🤦🏻‍♀️😡,te aștept oricând cu drag 🤗🤗😘

Link spre comentariu

Jessica sau Emma nu are importantă sunt colege S-o am fost la ambele cu programare respectata 8:15 Emma 9:15 jessica , nu dau comentarii des dar fetele astea sunt de 9,9 pe linie , sunt de-acord nu fac finalizare orală cum Spune-ți toți dar te simți ca și cu nevasta ta , e SUPERB nu am cuvinte . Amândouă au ceva special și se comporta superb dacă ești băiat ok cu fetele spor la treaba😋🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 12 ore, Vechi2013 a spus:

Jessica sau Emma nu are importantă sunt colege S-o am fost la ambele cu programare respectata 8:15 Emma 9:15 jessica , nu dau comentarii des dar fetele astea sunt de 9,9 pe linie , sunt de-acord nu fac finalizare orală cum Spune-ți toți dar te simți ca și cu nevasta ta , e SUPERB nu am cuvinte . Amândouă au ceva special și se comporta superb dacă ești băiat ok cu fetele spor la treaba😋🥰

@Vechi2013 mulțumim frumos de recenzie 🤗🤗te așteptăm cu drag oricând 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

Hello. Am fost și eu pe la drăguța Jessi, este o minunăție de fata, mi-a  rămas in gând de la prima vizita la colega ei, Emma, la plecare văzând-o întinsă pe pat, complet goala, wow 😮😮😮very hot, mi-am dorit foarte mult sa o am mai aproape dar nu am putut renunța nici la drăguța Emma asa ca am făcut o combinație, le-am luat la pachet. 

Sunt ceva de nedescris fetele astea, nu am cuvinte, am făcut cea mai buna alegere, le ador maxim.

Ne-am distrat in 3 timp de o ora, totul a fost doar placere. Le recomand cu drag, chiar merita iubite cât mai sunt în zona noastră, sper sa ne viziteze cât mai des. 

Apropo, voi ați văzut ce piercing mișto și jucăuș are Jessi in limbuta? face minuni, nimeni nu zice nimic de el pe aici.

Si scumpa Jessi este la fel de jucăușă, este mult mai ok decât în poze, are un corp perfect, sânii sunt The Best, funduletul nu mai zic, o privire atât de drăguță dar și perversa după cum te privește. Ziceții sa va arate pantalonași din latex cu fermoar la piersicuta, wow 🤪😉

Dragelor va doresc vacanta plăcută, aveți mare grija de voi, sunteți niște ființe minunate. va pup și va îmbrățișez cu drag. 💋😘😍🥰🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Jessica1
Reputație: 0
Acum 2 ore, bossumare a spus:

Hello. Am fost și eu pe la drăguța Jessi, este o minunăție de fata, mi-a  rămas in gând de la prima vizita la colega ei, Emma, la plecare văzând-o întinsă pe pat, complet goala, wow 😮😮😮very hot, mi-am dorit foarte mult sa o am mai aproape dar nu am putut renunța nici la drăguța Emma asa ca am făcut o combinație, le-am luat la pachet. 

Sunt ceva de nedescris fetele astea, nu am cuvinte, am făcut cea mai buna alegere, le ador maxim.

Ne-am distrat in 3 timp de o ora, totul a fost doar placere. Le recomand cu drag, chiar merita iubite cât mai sunt în zona noastră, sper sa ne viziteze cât mai des. 

Apropo, voi ați văzut ce piercing mișto și jucăuș are Jessi in limbuta? face minuni, nimeni nu zice nimic de el pe aici.

Si scumpa Jessi este la fel de jucăușă, este mult mai ok decât în poze, are un corp perfect, sânii sunt The Best, funduletul nu mai zic, o privire atât de drăguță dar și perversa după cum te privește. Ziceții sa va arate pantalonași din latex cu fermoar la piersicuta, wow 🤪😉

Dragelor va doresc vacanta plăcută, aveți mare grija de voi, sunteți niște ființe minunate. va pup și va îmbrățișez cu drag. 💋😘😍🥰🤗🤗🤗

@bossumare multumesc frumos pentru aprecieri 🤗🤗😘😘😘te mai aștept 🤭🤫

Link spre comentariu

  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
Acum 48 minute, Jessica1 a spus:

@bossumare multumesc frumos pentru aprecieri 🤗🤗😘😘😘te mai aștept 🤭🤫

Fii iubita. 

Cu siguranță 🤪😍🥰🥰😘🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...