Sari la conținut

0733183138


Vizitator Robyyjgmb

Postări Recomandate

Vizitator Robyyjgmb
Reputație: 0

Hai salut futacisosilor pot spune despre  ella ca este o fata simpatica futacioasa si  sociabilă va recomand plecati mulțumiți 

Link spre comentariu
  • Oras:My home
  • Oras:My home

Cred că e singura fata cu activitate constanta in zona. Fata e de treabă, a fost drăguță încă de la telefon, are și colega in apartament cu ea, dar pe aceasta nu am văzut-o...

Că și servicii clasicele OP/NP + diferite pozitii...eu nici nu concep sa nu mă protejez in astfel de circumstanțe, fapt pt care nici nu întreb de nep. 

Ca și locație, in zona Raiffeisen Bank, locație care mi-a dat ceva emoții(auzisem in zona pe forum de unele cu pestele cu ele in locație) dar a fost ok. Am venit fresh de acasă...fara vizita la baie. Un futai de nota 7 per total. Era să uit de tarife...150 nr /250 h.

Probabil voi mai reveni...poate și la colega daca depistez cine e...din curiozitate!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, damian damy a spus:

Cred că e singura fata cu activitate constanta in zona. Fata e de treabă, a fost drăguță încă de la telefon, are și colega in apartament cu ea, dar pe aceasta nu am văzut-o...

Că și servicii clasicele OP/NP + diferite pozitii...eu nici nu concep sa nu mă protejez in astfel de circumstanțe, fapt pt care nici nu întreb de nep. 

Ca și locație, in zona Raiffeisen Bank, locație care mi-a dat ceva emoții(auzisem in zona pe forum de unele cu pestele cu ele in locație) dar a fost ok. Am venit fresh de acasă...fara vizita la baie. Un futai de nota 7 per total. Era să uit de tarife...150 nr /250 h.

Probabil voi mai reveni...poate și la colega daca depistez cine e...din curiozitate!

am fost si eu parca la ea, are un tatuaj jos la picior?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:unknow
  • Oras:unknow
Acum 23 ore, mariusam a spus:

am fost si eu parca la ea, are un tatuaj jos la picior?

Pai tu ai fost la ea si imi zici mie sa merg sa ii fac o recenzie ? 🤣🤣 puteai sa zici daca e reala sau sa ii faci tu o recenzie daca tot ai fost la ea . 

Link spre comentariu

  • Oras:My home
  • Oras:My home

Nu vor băieții sa contribuie la bunăstarea forumului...nici la promovarea fetelor care merita, nici la depistarea șarlatanilor...le place doar să meargă la sigur, pe banii altora...asta-i romanul, ii place sa speculeze. Dar hai sa nu facem offtopic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...