Sari la conținut

(Indisponibila)0741311560 - Andreea - Servicii totale 🍆🍑


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila

💞

 

Servicii:

🌟 OP/ON (in functie de igiena sau preferinte)

🌟 NP (Diferite pozitii)

🌟 Masaj relaxare

🌟 Masaj erotic

🌟 Deeptroath (in functie de marime)

🌟 Jucarii erotice

🌟 Finalizare Orala (In functie de igiena)

🌟 Masaj prostata (combinat cu ON si finalizare orala, in functie de igiena)

🌟 Sarutari corporale

Servicii extra:

🌟 Sex Anal protejat + 100 Ron

🌟 Show Anal cu jucarii + 50 (showul se poate face in timp ce fac ON/OP sau privire si masturbare)

🌟 CIM cu Inghitire 💦 + 50 ( imi rezerv dreptul de a selecta vizitatorii care beneficiaza de acest extra 🙈 )

🌟 Deplasari Hotel/pensiune 400 ron ora

Cadoul:

200 ron 30 min/1 fin

350 ron 60 min/2 fin 😊

Nu primesc persoane arogante sau in stare de ebrietate, cu bile sau alte operatii pe 🍆 🤭, persoane peste 60 de ani.  

Am dreptul de a selecta persoanele cu care imi petrec timpul.

💞

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila

Din pacate apartamentul care l-am rezervat arata oribil am renuntat la el si m-am cazat temporar pana maine in centrul vechi... problema e ca pana maine nu pot activa pentru ca este destul de aglomerata zona.. nu e bine pentru vizitatori😅

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
1 oră în urmă, Deea_Andreea a spus:

Din pacate apartamentul care l-am rezervat arata oribil am renuntat la el si m-am cazat temporar pana maine in centrul vechi... problema e ca pana maine nu pot activa pentru ca este destul de aglomerata zona.. nu e bine pentru vizitatori😅

Felicitari pt atitudinea fata de problema. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila

Disponibila pana la ora 22 va astept cu prog. Preferabil whatsapp. (Imi este mai usor sa comunic cand nu am timp sa raspund la tel.) Precizati pana la ce ora va pot raspunde😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
1 oră în urmă, OBS69 a spus:

Hello, 

Luni mai ești la sibiu?

Mulțumesc. 

Buna. Luni nu. Nu sunt sigura daca si maine, daca raman si maine o sa fie program scurt de pe la 12 pana in jurul orei 18

  • Like 1
Link spre comentariu
On 9/21/2021 at 3:13 PM, Deea_Andreea said:

💞Servicii:

ON/OP in functie de igiena sau preferinte

NP diferite pozitii

Masaj, 69, cunlingus, anilingus (pasiv)

Threesome MMF (cadou dublu)

Cadou: 150 o fin (30 min) 250 o ora (2 fin)

💞Servicii extra:

Finalizare faciala/orala + 50

Anal + 50 (in functie de marime si grosime)

Masaj prostatic + 50

Contact telefonic sau prin whatsapp 0735364079

Asa de curiozitate, la MMF faci si DP sau doar "protap"? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 37 minute, leprechaun a spus:

Asa de curiozitate, la MMF faci si DP sau doar "protap"? 

DP cazuri rare pentru ca nu accept anal cu cei care sunt putin mai dotati.. "protap" cum spui tu, da 🤣 si alte pozitii etc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Asa putin intrigat de topic, am zis sa ii fac o Andreei. Programare facuta de ieri, respectata de ambele parti.

Locatie: 8 Avangarden. Patul nu e tocmai cel mai fain pt astfel de activitati...dar surpriza a fost la baie, cand faceam refreshul dinainte de act...tot spaland la mine...ma intorc la un momentdat cu fata sper peretele de langa cada, si dau cu ochii in geamul neprotejat de nimic (macar o perdea, etc) care dadea spre exterior in parcare...vedeai perfect inauntru....iar apartamentul era la parter :)))) Nush cum de nu l-am vazut inainte. Acum cel putin asta nu prea tine de Andreea, ci de proprietarul locatiei.

Aspect: 7 E putin mai plinuta, aspect al fetei comun. Pe mine nu m-a deranjat...am zis doar sa-l notez obiectiv pt voi. 

Atitudine: 10 Fata e chiar foarte ok ca si caracter. E foarte deschisa, poarta o discutie la un nivel ceva mai sus decat media...se vede ca o duce capul. Uneori subtil pisicoasa. Se mai simte uneori o usoara retinere, in a spune sau a face diverse lucruri, deoarece cel mai probabil la inceputut pana a prins cum sta treaba a fost mai timida. Insa se vede ca a incercat sa se indrepte spre bine, si a evoluat de la stadiul de inceput pana la cel in care se afla acum.

ON: 10 Sincer un oral soft...insa m-a dat cu el pe spate :))) La un momentdat ma gandeam sa imi dau drumul si sa incerc inca o finalizare. Am oprit-o eu...desi a fost scurt, a fost suficient cat sa imi dau seama. 

Am intors favorul si am trecut la altele.

NP: 8 In principiu a fost totul ok. A fost si tarziu...cred ca a incomodat usor si marimea, dar s-a descurcat. Schimbat ceva pozitii si am terminat in balon. Pot sa zic ca se simte foarte bine inauntru. Aici oricum, e loc de imbunatatire la o vizita vizita viitoare, ca potential este.

GFE: nu notez. Avand in vedere ca a fost prima vizita...e ceva mai greu sa prestezi acest lucru, dar am vazut ca ceva chimie a fost. Nici eu nu sunt cel mai deschis in timpul actului la o prima vizita...apai degeaba e fata, daca eu nu primesc si nu dau inapoi feedback.

Per total a fost o vizita ok. Ca prestatie a fost ceva mediu spre bun, insa compenseaza mult prin atitudine si felul ei de a fi, modul in care poarta discutia si cum stie sa se faca placuta. Nush, eu mereu am pus pe primul loc modul in care ma inteleg cu persoana, ca restul se calibreaza de la sine. Merci de vizita Deea ne vedem si altadata ca sa fie si mai bine. :)) 😘

 

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0735364079
  • Oras:Arad
  • Disponibila

De maine dupamasa in jurul orei 16 am sa fiu disponibila in Sibiu. Va astept cu programari pe whatsapp. ❤️

Servicii:

🌟 OP/ON (in functie de igiena sau preferinte)

🌟 NP (Diferite pozitii)

🌟 Masaj relaxare

🌟 Masaj erotic

🌟 Deeptroath (in functie de marime)

🌟 Jucarii erotice

🌟 Finalizare Orala (In functie de igiena)

🌟 Masaj prostata (combinat cu ON si finalizare orala, in functie de igiena)

🌟 Sarutari corporale

Servicii extra:

🌟 Sex Anal protejat + 100 Ron

🌟 Show Anal cu jucarii + 50 (showul se poate face in timp ce fac ON/OP sau privire si masturbare)

🌟 CIM cu Inghitire 💦 + 50 ( imi rezerv dreptul de a selecta vizitatorii care beneficiaza de acest extra 🙈 )

🌟 Deplasari Hotel/pensiune 400 ron ora

Cadoul:

200 ron 30 min/1 fin

350 ron 60 min/2 fin 😊

Nu primesc persoane arogante sau in stare de ebrietate, cu bile sau alte operatii pe 🍆 🤭, persoane peste 60 de ani.  

Am dreptul de a selecta persoanele cu care imi petrec timpul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...