Sari la conținut

Rbk 🎀 Prima data in Oraș 🥰 vizita scurta ❤️


Vizitator RebecaRebby

Postări Recomandate

  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Vizitat damesa si sunt cam nemultumit de felul cum arata ,nu este cea din poze clar este muuult mai grasa cu curul maaare ,are intradevar titele mari naturale dar mai spun odata nu este cea din poze.Ca si servicii am optat pentru o finalizare la care ea nu a fost acolo  deloc fara nici o implicare a fost totul mecanic parca faceam o laba in fata unui afis din partea mea nota per total este un 5 cu indulgenta ,pentru mine este de ocolit pe viitor.Larga in pizda parca inotam in mare la normal tot fara implicare deloc,are si o colega la fel de mare ca ea dar nu a deranjat.Pentru cine vrea grase BBBBWWWW este buna daca nu EVITAAAAATTTTIIIIII.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare
Acum 2 ore, cipri12 a spus:

Vizitat damesa si sunt cam nemultumit de felul cum arata ,nu este cea din poze clar este muuult mai grasa cu curul maaare ,are intradevar titele mari naturale dar mai spun odata nu este cea din poze.Ca si servicii am optat pentru o finalizare la care ea nu a fost acolo  deloc fara nici o implicare a fost totul mecanic parca faceam o laba in fata unui afis din partea mea nota per total este un 5 cu indulgenta ,pentru mine este de ocolit pe viitor.Larga in pizda parca inotam in mare la normal tot fara implicare deloc,are si o colega la fel de mare ca ea dar nu a deranjat.Pentru cine vrea grase BBBBWWWW este buna daca nu EVITAAAAATTTTIIIIII.

Frate daca nici rebeca nu presteaza oral bun si mai ales ca are o purtare foarte buna fiecare cu gustul lui . O pastram noi pentru baimareni .ciocane tari 

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0

Dacă și eu am poze fake 🤣🤣 atunci de altele ce sa mai zic pfoaaa doamne câtă răutate 🙄 hai sa ai zi frumoasa ! 
oricum 80% știu cn ești , stai liniștit cu atitudinea ta nu mie Rușine ! De aceea prefer sa nu primesc persoane care negociază prețul pt ca uite ce Primești in schimb 😊  

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 28.07.2021 la 13:13, Zorrobm a spus:

Frate daca nici rebeca nu presteaza oral bun si mai ales ca are o purtare foarte buna fiecare cu gustul lui . O pastram noi pentru baimareni .ciocane tari 

Și eu susțin această idee

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0

Am prelungit șederea voi pleca din oraș sâmbătă dimineața  

deci voi și fi mâine in oraș

 

programarile pe wapp 20210420_111307.jpg.07a93d7a5f509e32024c381e8a8a4ce3.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am vizitat-o pe rebeca. Asa cum ii spun recenziile, este o fata primitoare, draguta, amabila, punctuala. Respecta programarea, nu se grabeste, face un oral misto. Deci o multime de puncte forte.

Dar exista si 2 puncte negative, totusi: are colega (cel putin la vizita asta scurta de saptamana asta) si faptul ca pozele nu mai reflecta realitatea. Sunt ale ei, dar dintr-o vreme cand era mult mai slaba. Mi se pare descurajanta si incorecta o astfel de abordare, folosirea unor poze de demult. Sigur, e normal ca pozele sa fie oarecum mai fancy decat realitatea, asa e marketingul, dar aici diferenta este atat de mare, incat este socant. Nu ma mir ca unii utilizatori au acuzat-o ca ar fi poze false. Nu sunt false, e ea, dar diferenta e enorma.

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
1 oră în urmă, naura_boy a spus:

Am vizitat-o pe rebeca. Asa cum ii spun recenziile, este o fata primitoare, draguta, amabila, punctuala. Respecta programarea, nu se grabeste, face un oral misto. Deci o multime de puncte forte.

Dar exista si 2 puncte negative, totusi: are colega (cel putin la vizita asta scurta de saptamana asta) si faptul ca pozele nu mai reflecta realitatea. Sunt ale ei, dar dintr-o vreme cand era mult mai slaba. Mi se pare descurajanta si incorecta o astfel de abordare, folosirea unor poze de demult. Sigur, e normal ca pozele sa fie oarecum mai fancy decat realitatea, asa e marketingul, dar aici diferenta este atat de mare, incat este socant. Nu ma mir ca unii utilizatori au acuzat-o ca ar fi poze false. Nu sunt false, e ea, dar diferenta e enorma.

Mulțumesc pt recenzie ! Voi posta cât de curând poze noi ! 
 

indisponibila !! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Hey buna dragilor ! După o lunga perioada de stagnare am decis sa îmi reiau activitatea in urma mesajelor voastre frumoase! Îmi voi selecta clienți,voi accepta doar persoane cu cei 7 ani de acasă, cei ce știu sa respecte o femeie! ♥️♥️♥️  

Inainte de toate ma voi prezenta ca asa e frumos , pt cei ce încă nu ne cunoaștem 

Sunt o femeie frumoasa ..cu forme frumoase , nr 6 la sani naturali ❤️cu zâmbetul pe buze mereu , comunicativa  ( atentie ca nu sunt slim si probabil nu ptr toate gusturile ) așa ca va rog stop cu Hate-ul ! gustul nu se discuta ... 

Programările se fac pe wapp 📌

SERVICIILE MELE 

SEX ORAL PROTEJAT/NEP. IN FUNCȚIE  DE IGIENA

SEX NORMAL PROTEJAT

FACE SITTING

FRENCH KISS (doar in funcție de igiena !!

‼️HAND JOBS

GFE

FOOT FETISH/FOOT WORSHIP

SEX TOYS

STRAP ON

69

SE ACCEPTA ANILINGUS/CUNILINGUS( din partea ta ) 

MASAJ EROTIC /MASAJ PROSTATIC

MASAJ DE RELAXARE CU ULEIURI

SEX IN DUS

SEX INTRE SANI

FIN CORPORALA

DIFERITE POZITII

CIM (extra 50 RON) 

Anal ( doar cu dimensiune mică) nu accept dimensiuni mari 

-daca doriti ca BIJUTERIILE voastre sa fie alintate sirasfatate trebuie sa fii epilat, spalat, intr-un cuvant CURAT.

-imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

-daca programarea nu este confirmata cu 30 de min inainte, aceasta va fi anulata!

Tarife :

1 fin ( 30 min ) 150 RON 

2 fin + Masaj (60 de min )250 RON 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

📌poze noi ! 
📌locatia: ori va fi pe Blv Transilvaniei (Panini ) & Vasile goldis nr 2a ( O părere ar fi buna ) mulțumesc ! 

 

voi atașa poze noi , și plus de asta o mică schimbare ❤️🤗

programarile va rog pe wapp pt ca nu voi fi decât 2-3 zile in albă iulia 💋

70FFDB08-9845-49D0-A168-49102F5CE9EC.jpeg

40E3C63C-D24B-455B-99AE-D44B3B4D4332.jpeg

DF545340-E0D8-4EA3-9FA2-A20F544E1E02.jpeg

C221ABA5-A993-4900-9D59-958F236F702E.jpeg

D21C96D1-1F8D-4619-B3B0-E5795A79A25B.jpeg

D000D0D7-7F90-4115-9728-C3983D98863A.jpeg

B15381D0-5137-4077-8942-481EC162D6BF.jpeg

8AD1623E-A929-4C29-9D09-F92DAF47F091.jpeg

B9EB5246-577D-4AE3-A2BE-29FBE2B567D2.jpeg

CF0C7E52-C05B-46AB-BA1A-5BABF3A3916C.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Astăzi am avut ocazia sa o vizitez pe titulara acestui topic .foarte comunicativa, sâni din belșug iar la servici nota 10...oralul e wowww 🔥🔥🔥 păcat de telefonul primit și nu am mai putut rămâne și la al 2 lea Nr.De revenit cu siguranță.🤩🤩😚🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...