Sari la conținut

Iuliana 0761222713


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 11 minute, _sahy_ a spus:

apoi cam toate il folosesc!...

no... amu, nu-i gasiti bube-n cap..cand ma razgandi si vreau sa o vizitez..😁

..si asa aflaram ca betty e .. mai bronzata..si in zodia pestelui..🙈

I-am dat doar un sfat. Arata bine in poze si cred ca din punctul asta de vedere merita sa-i "impingi"😂 o vizita. Dar in final conteaza si atitudinea ei...sa ne povestesti ca is curios. 

Link spre comentariu

.

Acum 12 minute, AlexAle06 a spus:

Nu e in zodia pestelui , nu stiu cum s a ajuns la concluzia asta😂

era o glumita.. vizavi de ce a zis ..cel de mai sus.. ai inteles-o tu.. ca esti smart..

sandstorm frate.. e la voi ..cand o fo' la mine... am facut nazuri..amu ii la voi... 😝bafta si putere in instalatie..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 18 minute, _sahy_ a spus:

apoi cam toate il folosesc!...

no... amu, nu-i gasiti bube-n cap..cand ma razgandi si vreau sa o vizitez..😁

..si asa aflaram ca betty e .. mai bronzata..si in zodia pestelui..🙈

I-am dat doar un sfat. Arata bine in poze si cred ca din punctul asta de vedere merita sa-i "impingi"😂 o vizita. Dar in final conteaza si atitudinea ei...sa ne povestesti ca is curios. 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Sahy...deci...daca e colega cu betty fara sa faci un threesome nu pleca de-acolo...serios...amindoua is rupere de nori. Am povestit ieri cu Betty dar nu am fost pt ca nu eram f hotarit. Se pare ca face si FK. Betty face de toate. Le-as tzine lipte de tavan pe amindoua😂. Mi-e si frica sa ma gindesc la un threesome...mi-e frica in sensul ca ar trebui sa chem salvarea sa ma duca  😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Sahy...sa nu-mi spui ca esti din satu mare...pffff...Deci pe mine se usca jobul sa fac un threesome cu ele 😂 Ia stai sa ma uit pe card sa vad cum stau😂 Fetelor how much one thereesome ?😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 56 minute, AlexAle06 a spus:

Cartela mea s a blocat nu stiu din ce motive . 
noul numar 0748847013 

 

oare ma poate ajuta cineva sa schimb nr si din titlul topicului ?

ti-o sunat in draci tel.. si posibil a vrut si nr sa i-a o pauza?..🤭(glumeam no..!)..

pisicuts poate doar.. asteapta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Deci, n-am cum sa nu scriu aici!

Sun și eu frumos azi de dumneata, ii spun ca o cau de pe forum. Și vreau sa ajung la ea in 10 minute dacă poate, totul perfect pana aici!

Ajung la locație, îmi Răspunde ii zic ca sunt la bloc ai îmi Închide telefonul. Bine înțeles nici după 10 secunde iese sefu din bloc! Nici un stres, o mai sun o data Iara îmi da ocupat! Mai stau 1 minut in fata blocului și ma uit după tip, care din 10 in 10 m tot se întorcea sa vadă dacă intru sau plec.

mersi de experiența Iuliana!

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
1 hour ago, AlexAle06 said:

V am rugat la telefon sa ma sunati cu 10 min inainte deageaba ma suni am ajuns . Chiar sunt curioasa de infatisarea tipului !:)))

oare am peste sau pestoaica pana la urma ?

nu vorbii prostii duduie,daca omu te-o sunat cu 4 sec inainte de ajunge nu sti sa vorbesti frumos sa ii spui ca trebuie sa astepte 10 min sa te speli la pizda?care ii faza? nu ii tot una daca il ti 10 min jos sau daca te suna inainte cu 10 min? nu tot 10 min sunt jigodie ordinara ce esti? mancai-ai pula la peste

Link spre comentariu

Nu e tot una , am clienti care vor sa stea 2- 3 ore . Toti spuneti ca ajungeti in 15 min si tare multi va pierdeti pe drum . 
Va zic sa sunati inainte ca sa nu veniti deagea . Acuma nu o sa dau afara clientu din casa ca ai ajuns tu .

grija la limbaj , nu cred ca te am jignit in vreun fel 

Link spre comentariu

bolundau.. stiu ca esti mai rau de hong.. da dao-n plm..fata a vb frumos..o.fi avand sau nu pestisor, e problema ei.. mergeti la ea sa futeti..nu sa stati la table cu el.

si.. inca un lucru.. n-am fost la ea.. din varii motive..in perioada cat a stat pe sm..destul de lunga..dar zau daca ma ajuta cu ceva rechenziile celor 2, sa ma "hotarasc"..unul nu poate face diferenta intre o colega (plm.. cu topic si anunt cu poze )si matroana..

mergem la futut paranoici ca "ma intalnesc cu pestele".. vedem pesti peste tot.. plm.. "hai noroc!- hai noroc! "..

pana la urma tot pe plm tre sa merg ( ca intotdeauna).. ca ma hotarai sa o cunosc..

mno!.. bine a fii!.. spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...