Sari la conținut

Cristiana, New. 0727122388


Vizitator CristianaHot

Postări Recomandate

Vizitator max5678
Reputație: 0

Am fost la Cristiana! Pentru cei carora le plac tipele un pic mai plinuțe, chiar va recomand, la fel și pentru cei care nu sunteți bădărani, este o tipa super inteligenta, chiar ai ce sa discuți cu ea! Tocmai din aceasta cauza am zis sa încerc, deși eu sunt mai degrabă adeptul femeilor care arata ireproșabil! Cum v-am zis este un pic mai plinuța, dar în nici un caz grasa, la fata este foarte drăguță, chiar atrăgătoare! Cei care căutați o tipa mișto, civila, care se implica va recomand! Mi-a plăcut naturalețea ei, implicarea ei! Ca și acțiune deoarece nu prea am foarte mult timp, este strâmtă (da și pe mine m-a surprins) și deși oralul este protejat este foarte bun, își dă toată silinta! La poziții nu comentează și chiar se vede ca ii place! Mi-a mai plăcut ca are o piele fina și îngrijită! 

Note pe scurt :având în vedere ca știam la ce sa ma aștept, și nu ma așteptam să fie un model, deși ești o fata dulce, ii acord nota 10 pt atitudine, implicare și ca este o fata ingrijta și extrem de curata!

Când o sa mai simt nevoia de GFE, de mai mult de o partida de sex banal cu siguranță ma voi întoarce! 

Link spre comentariu
Vizitator CristianaHot
Reputație: 0

Poate nici de data asta nu sunt crezută, nu știu ce o sa mai zic! 🙂

 

 Va sarut pe toți cu mult drag și va aștept in locația mea din Dorobanți. 

Link spre comentariu
Vizitator CristianaHot
Reputație: 0

Sunt foarte frumoasa și tratez foarte frumos si cu multa dragoste pe oricine îmi trece pragul. Sunt drăguța cu oricine reușește sa ajungă la mine (“reuseste”, spun, pt ca sunt foarte selectiva!) 

 Stiu foarte bine cât merit și nu ma va da inapoi nimic. 
 

 Încercați placa asta cu făcutul de simțit prost prin alta parte, pe unde va merge!

Link spre comentariu
Vizitator CristianaHot
Reputație: 0

Servicii: sex oral, sex normal, ambele protejate! ❤️
  Sarut, in funcție de igiena.

 Handjob. Masturbare impreuna.

 Accept cunni și anni, in funcție de igiena.

Uro activ din partea mea (se plătește extra!)

Trio (FMF) adică eu + tu + iubita ta. 
 

+ masaj de relaxare și sau erotic din partea casei. 
  
 Finalizarea va fi corporală, faciala sau in prezervativ, sau prin tehnici sexy ale masajului  erotic (după ce ne iubim și când ai chef sa termini ți-o frec foarte misto folosind niște mișcări f sexi și senzuale cu ajutorul unui ulei foarte placut la atingere, nu Johnsons baby).

 Pentru finalizare faciala trebuie sa fiu foarte excitată și sa ma tratezi cu foarte mult bun simt sau sa fie chimie maxima intre noi. 
  
 Finalizările intr-o ora sunt nelimitate, poți sa termini o data, de doua sau 7 ori, ma interesează doar sa fim amandoi Fericiți și multumiți.

 Vreau doar întâlniri memorabile și sex placut, îmi doresc ca totul sa fie incitant și sa ținem minte cu plăcere amandoi ce s-a întâmplat, fie ca a fost un sex focos, tandru, pasional sau hard.

 Așadar sunt selectiva și nu se poate ajunge la mine decât dacă ești TREAZ (nu ai baut), respectuos, și eventual sexi. 
 Poți sa ma suni și dacă ești timid, știu sa fiu răbdătoare.

  Locația este curată spațioasă luminata, recent renovată si se afla in intersecția Dorobanți! 
 
 Prețul pentru o întâlnire este de 300 de lei (o fin care durează maxim o jumătate de ora) sau 400 de lei o ora cu nr nelimitat de fin. 🙂

 Va doresc o zi minunata tuturor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...