Sari la conținut

Cosmina-0742980078


Vizitator Cosmina68

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
35 minutes ago, geogeo23 said:

si pe mine ma anulează colegu'

si la mine piuie ceva

 

Sigur e ceva motivat, n-avea rost sa piarda pesos. Bine ca mi-a spus din timp totusi, daca faceam deplasarea era chiar nasol, nu prea am variante disponibile din scurt in zona. Imi pare rau, la mine timpul se cam comprima si nu stiu daca reusesc s-o mai vad. Eram curios.

Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0

Buna dragilor! Va astept cu programari incepand de maine dimineata la 10 00. Va pup si o seara frumoasa sa aveti! 😘🧡🖤IMG-20210726-WA0004.jpg.6067fb7b976f10da73a45a3e54f7bf31.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0
Acum 47 minute, sofer100 a spus:

Sigur e ceva motivat, n-avea rost sa piarda pesos. Bine ca mi-a spus din timp totusi, daca faceam deplasarea era chiar nasol, nu prea am variante disponibile din scurt in zona. Imi pare rau, la mine timpul se cam comprima si nu stiu daca reusesc s-o mai vad. Eram curios.

Chiar imi pare rau pentru anulari. Cert este ca da, a fost motivat. Imi cer scuze inca odata. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vrut sa nu mai scriu nimic cateva saptamani, am un greiere care ma tzaraie tot timpul si m-a cam plictisit. Dar pentru alti colegi , de la care iau si eu ce imi trebuie, cateva info :

-a fost prima vizita la ea, programare respectata, poate am intarziat eu 1-2 min

-locatie ingrijita

-aspect placut ,  sani mici dar pe pozitie si incitanti, placuti la palpare, corp bine facut ; piesa aia rosie care o avea nu e genul meu, parca nu da bine, ar merge un costumas de stewardesa la ea (dar nu culori stridente), imi pare ca are cam 1.72 si fundulet bine facut, de fata hranita bio, ca in poze,  s-ar aseza bine o fustita din aia o palma sub pussy si ar conta mult pentru impresia la fizic, daca gasesc vreun link cu ce am in minte pun, (din memorie parca si scolarita a avut un echipament frumos)

-actiune: am avut un misionar mai lung, cu variatiuni, la limita cu timpul; cu echipare si cele doua dusuri 30 min (am intarziat 1-2 min la sosire, am intarizat 1-2 min la plecare). A fost de 10, in general eu nu abuzez la prima intalnire, dar aici am simtit ca se poate si am calcat  pedala putin spre sfarsit. (mi-am amintit de bancul ala cu bulishor si "cel mai mare peste" , in speta expresia "jumatate de ora s-a zbatut in carlig". La mine "s-a zbatut in carlig" vreo 20 min nete.)

Am incercat o variatiune din franciza si know-how-ul lui Alexa, aia cu un picior ridicat pentru contactul piept-umar si ar mai fi de zis dar... sunt de-ale mele personale

-un plus la impresia legata de igiena : lenjeria parea nou-nouta, la baie vreo 4 optiuni de geluri + alea-alea pe etajere , parca si pe masina de spalat, am folosit ca de obicei prosopul personal . Am observat abia la al doilea dus ca fereastra baii da spre un alt bloc si ca vreun eventual privitor poate culege impresii, doar ca eu sunt operat de rusine si nu am fost afectat de curiozitatea vreunui intrus

Cadou 150; e vorbareata, dar nu e lungimea mea de unda; cauta sa se faca placuta si pt mine conteaza

Ce mi-a placut a fost actiunea efectiva, cu pupaturi si pisiceli, ceva zic eu ca s-a impregnat in memorie si va genera impulsuri pentru alte vizite, dar ca atractie fizica sunt alte doua-trei stelute care licaresc mai puternic (insa cu acel costumas de stewardesa de care zic, cred ca s-ar alinia si la impresia scenica cu frumusetile de top ale momentului ) . Ar mai fi si un tatuaj de mentionat, nici ala nu e genul meu, pentru mine era mai bine fara, dar chiar nu-i important. 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0
Acum 53 minute, sofer100 a spus:

Am vrut sa nu mai scriu nimic cateva saptamani, am un greiere care ma tzaraie tot timpul si m-a cam plictisit. Dar pentru alti colegi , de la care iau si eu ce imi trebuie, cateva info :

-a fost prima vizita la ea, programare respectata, poate am intarziat eu 1-2 min

-locatie ingrijita

-aspect placut ,  sani mici dar pe pozitie si incitanti, placuti la palpare, corp bine facut ; piesa aia rosie care o avea nu e genul meu, parca nu da bine, ar merge un costumas de stewardesa la ea (dar nu culori stridente), imi pare ca are cam 1.72 si fundulet bine facut, de fata hranita bio, ca in poze,  s-ar aseza bine o fustita din aia o palma sub pussy si ar conta mult pentru impresia la fizic, daca gasesc vreun link cu ce am in minte pun, (din memorie parca si scolarita a avut un echipament frumos)

-actiune: am avut un misionar mai lung, cu variatiuni, la limita cu timpul; cu echipare si cele doua dusuri 30 min (am intarziat 1-2 min la sosire, am intarizat 1-2 min la plecare). A fost de 10, in general eu nu abuzez la prima intalnire, dar aici am simtit ca se poate si am calcat  pedala putin spre sfarsit. (mi-am amintit de bancul ala cu bulishor si "cel mai mare peste" , in speta expresia "jumatate de ora s-a zbatut in carlig". La mine "s-a zbatut in carlig" vreo 20 min nete.)

Am incercat o variatiune din franciza si know-how-ul lui Alexa, aia cu un picior ridicat pentru contactul piept-umar si ar mai fi de zis dar... sunt de-ale mele personale

-un plus la impresia legata de igiena : lenjeria parea nou-nouta, la baie vreo 4 optiuni de geluri + alea-alea pe etajere , parca si pe masina de spalat, am folosit ca de obicei prosopul personal . Am observat abia la al doilea dus ca fereastra baii da spre un alt bloc si ca vreun eventual privitor poate culege impresii, doar ca eu sunt operat de rusine si nu am fost afectat de curiozitatea vreunui intrus

Cadou 150; e vorbareata, dar nu e lungimea mea de unda; cauta sa se faca placuta si pt mine conteaza

Ce mi-a placut a fost actiunea efectiva, cu pupaturi si pisiceli, ceva zic eu ca s-a impregnat in memorie si va genera impulsuri pentru alte vizite, dar ca atractie fizica sunt alte doua-trei stelute care licaresc mai puternic (insa cu acel costumas de stewardesa de care zic, cred ca s-ar alinia si la impresia scenica cu frumusetile de top ale momentului ) . Ar mai fi si un tatuaj de mentionat, nici ala nu e genul meu, pentru mine era mai bine fara, dar chiar nu-i important. 

 

 

Multumesc pentru review. O sa iau aminte la sfaturile tale legate de costumase🧡

Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0
Acum 19 minute, Liviu11111 a spus:

Buna ziua !!!

cum as putea lua legătura cu tine in vederea unei programări ???

Buna!!! Lasa-mi un mesaj si stabilim o programare😘

Link spre comentariu
2 hours ago, Cosmina68 said:

Multumesc pentru review. O sa iau aminte la sfaturile tale legate de costumase🧡

Pare interesanta sugestia șoferului! Putem spune că nu are gusturi rele :) Să ne anunți și pe noi la ce concluzie ajungi, ca să stim dacă ne luăm boarding pass

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
23 hours ago, GrooveDr. said:

Pare interesanta sugestia șoferului! Putem spune că nu are gusturi rele :) Să ne anunți și pe noi la ce concluzie ajungi, ca să stim dacă ne luăm boarding pass

Daca isi ia costumasul 2 sau 3 din linkurile pe care le-am pus , caut sa mi-l iau si eu pe asta :

 

Asa ma duc la Newton... numai sa-l gasesc.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0

Simpaticilor, va astept cu programari incepand de maine dimineata! Restul zilei sunt libera. Va pup si sa aveti o duminica frumoasa! 🧡😘🖤

IMG-20210801-WA0000.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0
Acum 16 ore, adrian_is a spus:

O bunaciune de caprioara!

Te pupa caprioara! Ai un suc la mine, ti-l pastrez pana vii iar haha 🧡

Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

cam linistit threadul asta :)

vizitat recent fata pt un nr
contact telefon

locație 10-
newton; ap 2 camere; AC funcțional; tot ce trebuie la baie mai puțin perdeaua/folia de la geam :)

fata 9
frumușică; senzuală; cred 1.65 nu prea pot aprecia exact pt că a purtat tocuri pe tot parcursul întâlnirii; corp fit cu un fund măricel; are o voce calmă numai bună de ASMR

OP 7
nimic spectaculos; fără atenție la sateliți

NP 9
se implica; dă senzația că se simte bine; se umezește natural; gemete și câteva vorbe incitante pe durata actului; nu m-am simțit grăbit

GFE 10; pt fk cere 50ron

de revenit: clar da

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0

 

La 03.08.2021 la 20:29, adrian_is a spus:

 

Dragilor, astazi mai am disponibilitate in intervalul 17 00-19 00. Iar sambata si duminica nu o sa fiu disponibila. Va doresc un weekend placut! 🧡🖤

IMG-20210806-WA0001.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Intr-un final am ajuns si eu la aceasta domnisoara. De aceasta data a respectat programarea, programare facuta inainte cu o zi, confirmata inainte cu jumatate de ora de ambele parti.  Am luat o ora pt dominare , am eu o fantezie cu fetele brunete si fata s-a descurcat cu brio , in pauza dintre numere am socializat la o tigara. 

Locatie 10 , prosop curat scos din dulap , geluri de dus.

Fata 9 pozele sunt reale , fund jucaus. 

Op 9

Eu voi reveni. 

Link spre comentariu
Vizitator Cosmina68
Reputație: 0
1 oră în urmă, Clopotel1979 a spus:

Intr-un final am ajuns si eu la aceasta domnisoara. De aceasta data a respectat programarea, programare facuta inainte cu o zi, confirmata inainte cu jumatate de ora de ambele parti.  Am luat o ora pt dominare , am eu o fantezie cu fetele brunete si fata s-a descurcat cu brio , in pauza dintre numere am socializat la o tigara. 

Locatie 10 , prosop curat scos din dulap , geluri de dus.

Fata 9 pozele sunt reale , fund jucaus. 

Op 9

Eu voi reveni. 

Multumesc pentru apreciere! Stii ca te astept cu drag, chiar mi-a facut placere. O seara faina iti doresc 🧡😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...