Sari la conținut

Deplasare


Postări Recomandate

Salutare.

Peste vreo 2 săptămâni ajung prin județul vostru și cel mai probabil voi sta în zona Eselnita. 

Vreo recomandare de fata din zona care vine la hotel/pensiune? Pana intr-un milion drumul pot plăti și deplasarea pe o distanta mai maricica, gen din Drobeta. 

Nu ma interesează ca vine ea sau o aduce vreun "iubit", cat timp vine. 

Pentru recomandări și oferte scrieți aici sau mesaj privat. Pot sa imi scrie fetele, voi sau oricine are o informație bună. 

O zi faina

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, venom5 a spus:

Salutare.

Peste vreo 2 săptămâni ajung prin județul vostru și cel mai probabil voi sta în zona Eselnita. 

Vreo recomandare de fata din zona care vine la hotel/pensiune? Pana intr-un milion drumul pot plăti și deplasarea pe o distanta mai maricica, gen din Drobeta. 

Nu ma interesează ca vine ea sau o aduce vreun "iubit", cat timp vine. 

Pentru recomandări și oferte scrieți aici sau mesaj privat. Pot sa imi scrie fetele, voi sau oricine are o informație bună. 

O zi faina

Salut , momentan nu prea avem o fata care sa fie stabila in Severin ... si de acum peste doua saptamani nu stiu exact ce o sa ne aduca vantul . 

Ar fi @Mara.2021 care a fost in Severin si acum este la Craiova ...

Din cate stiu si ei ii place acea zona si o si frecventeaza insa doar pentru distracti 😂😂😂... nu in interes de munca ... insa nu ar fi rau sa ii bati un apropo . 

Succes 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...