Sari la conținut

Regina sexului?


Postări Recomandate

  • Oras:Ro, Is
  • Oras:Ro, Is

  Salutare! In primul rand, pentru a va documenta mai mult va voi trimite catre o sursa de documentatie: Dark Funeral - Atrum Regina 

 

My nocturnal queen,
Infernal, earthly and divine.
There on your knees,
My beloved concubine.
You look deep into my eyes,
As your mouth opens wide.
Lips moves up and down,
Soon in demon seed you'll drown.
Now close your eyes my love,
Drink my essence, and forever you'll be mine.
Atrum Regina, my nocturnal queen.
Atrum Regina, you fulfill me.
Now rise in front of me,
Oh how I wish to enter thee,
Of lust overwhelmed.
Is this a dream, or is this real.
Now bend down,
Feel my claws runs up
 
   De curiozitate voi intreba ceva. Pe cine de pe forum ati nominaliza pt titlul de regina al sexului? ;) Am facut un post oarecum asemanator ce a fost bazat pe ideea de "Rege al Sexului" - insa vad ca nu a fost luat ca atare - fiind o forma de divertisment menita pentru a incepe printr-un mod interesant si placut in acelasi timp de integrare in comunitate :). In postarea cu Rex Sex si postarea prin care m-am introdus a fost vorba despre un anumit nivel de seriozitate, nu "trolleală". 
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Messalina....ea este regina nimfomana....a castigat mai multe competii de futut prin Imperiul Roman.

Se zice ca intr-un din aceste campionate de futut s-a luat la intrecere cu cea mai buna curtezana din Imperiul Roman, cine termina mai multi barbati...dupa 22 de puli aceea curteza s-a dat batuta, dar Messalina a mai futut inca vreo 2-3 insi.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Messalina

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ro, Is
  • Oras:Ro, Is
Acum 14 minute, ffsdnd a spus:

Messalina....ea este regina nimfomana....a castigat mai multe competii de futut prin Imperiul Roman.

Se zice ca intr-un din aceste campionate de futut s-a luat la intrecere cu cea mai buna curtezana din Imperiul Roman, cine termina mai multi barbati...dupa 22 de puli aceea curteza s-a dat batuta, dar Messalina a mai futut inca vreo 2-3 insi.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Messalina

Bravo! In acel articol de pe wikipedia se aduce aminte despre "Emperor Caligula" (Imparatul Caligula), iar numele vocalistului din piesa de mai sus este Emperor Magus Caligula. Intentionat? Coincidenta? (Putem lasa sa fie un mister). Totusi: Messalina? De ce nu Lilith? Avem vreo "Lilith" printre noi? ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 26 minute, callmeangel a spus:

Bravo! In acel articol de pe wikipedia se aduce aminte despre "Emperor Caligula" (Imparatul Caligula), iar numele vocalistului din piesa de mai sus este Emperor Magus Caligula. Intentionat? Coincidenta? (Putem lasa sa fie un mister). Totusi: Messalina? De ce nu Lilith? Avem vreo "Lilith" printre noi? ;)

Colegule...eu m-am oprit la metal, nu am mers mai departe catre goth, doom, dark metal....Deci in legatura cu Lilith si neo-paganismul nu te pot ajuta....Defapt nu cred ca o sa gasesti vreun succubus pe aici sau vreo vrajitoare ce intra in transa la miezul noptii pe langa un foc, facut in padure....

Nu esti in locul potrivit...sau nu ai curaj sa zici ce cauti cu adevarat pe aici si o dai cotita....

Best metal:

Time is just a concept
And always the first thing to fade
Agony and weakness
Nothing we can never evade
Years are cruel, they break us
Bringing on decay and despair
Awareness and perception
Something we can never repair

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ro, Is
  • Oras:Ro, Is
Acum 38 minute, ffsdnd a spus:

Colegule...eu m-am oprit la metal, nu am mers mai departe catre goth, doom, dark metal....Deci in legatura cu Lilith si neo-paganismul nu te pot ajuta....Defapt nu cred ca o sa gasesti vreun succubus pe aici sau vreo vrajitoare ce intra in transa la miezul noptii pe langa un foc, facut in padure....

Nu esti in locul potrivit...sau nu ai curaj sa zici ce cauti cu adevarat pe aici si o dai cotita....

Best metal:

Time is just a concept
And always the first thing to fade
Agony and weakness
Nothing we can never evade
Years are cruel, they break us
Bringing on decay and despair
Awareness and perception
Something we can never repair

 

 Mersi

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...