Sari la conținut

Bună, Andreea ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000000
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0000000000000
  • Oras:Brașov

Saptamana trecuta am reusit din nou (a doua oara) sa ma simt in rai pentru o jumatate de ora. 
Mersi frumos Andreea, serviciile tale sunt de vis, ai sani foarte misto. 
Sper ca revii cat mai curand.

 

PS Multumesc ca ai primit dupa o jumatate de ora intarziere.
 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 1 minut, ilyes88 a spus:

Saptamana trecuta am reusit din nou (a doua oara) sa ma simt in rai pentru o jumatate de ora. 
Mersi frumos Andreea, serviciile tale sunt de vis, ai sani foarte misto. 
Sper ca revii cat mai curand.

 

PS Multumesc ca ai primit dupa o jumatate de ora intarziere.
 

Multumesc frumos si te mai astept cu drag 😊

Link spre comentariu

Vizitat Andreea și Lavinia.😍 Fiind adeptul sânilor mari am profitat de ocazie și am intrat cu amândouă. Prima mea experiența de acest gen de la care am plecat încântat😎. Fetele astea știu s-o sugă, nota 10! Normal ,9!
De m-ar fi lăsat sa dau in  ele ca surdu in clopot cred ca “le dădeam ungere de se învârtea jeanta pă cauciuc!”😂😂😂. Va pup, fetelor!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 32 minute, geogeorgicagxg a spus:

Vizitat Andreea și Lavinia.😍 Fiind adeptul sânilor mari am profitat de ocazie și am intrat cu amândouă. Prima mea experiența de acest gen de la care am plecat încântat😎. Fetele astea știu s-o sugă, nota 10! Normal ,9!
De m-ar fi lăsat sa dau in  ele ca surdu in clopot cred ca “le dădeam ungere de se învârtea jeanta pă cauciuc!”😂😂😂. Va pup, fetelor!

🤣🤣 Multumim pentru vizita , te mai asteptam 😊 

Link spre comentariu

"Demn de filme pentru adulți", "ceva de vis", "am fost pt a 3 a oară"? Wtf? Fraților, se folosesc pe aici nişte expresii pentru a vă ațâța,e bun şi forumul ăsta câteodată, dar băgați de seamă! Incredibil cum se fac promovări de pe mai multe conturi! Am fost şi eu la această "minunată făptură", orientat după recenziile anterioare. Când am văzut-o am vrut să fac stanga-mprejur, dar am zis -hai s-o fac şi pe asta, prea are multe opinii pozitive! Nu intru în detalii...decât corp gras tip balenă, fata scundă, bondoacă, sâni mari şi pleoştiți! Se pricepe cât de cât la oral.Cred că mai bine mergeam să satisfac o băbăciune. Rog să mai scrie pe aici şi oameni de buna credință. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 6 ore, Andreiasu a spus:

"Demn de filme pentru adulți", "ceva de vis", "am fost pt a 3 a oară"? Wtf? Fraților, se folosesc pe aici nişte expresii pentru a vă ațâța,e bun şi forumul ăsta câteodată, dar băgați de seamă! Incredibil cum se fac promovări de pe mai multe conturi! Am fost şi eu la această "minunată făptură", orientat după recenziile anterioare. Când am văzut-o am vrut să fac stanga-mprejur, dar am zis -hai s-o fac şi pe asta, prea are multe opinii pozitive! Nu intru în detalii...decât corp gras tip balenă, fata scundă, bondoacă, sâni mari şi pleoştiți! Se pricepe cât de cât la oral.Cred că mai bine mergeam să satisfac o băbăciune. Rog să mai scrie pe aici şi oameni de buna credință. 

Dragul meu imi pare rau ca nu am fost pe placul tau , nu putem fi pe placul tuturor !! 

In anuntul meu scrie clar ca nu sunt vreo slim!

Am pozele mele... Nu ai de ce sa nu stii unde vii! Clar.... Nu eram pe placul tau , nu veneai .... zi buna si frumoasa iti doresc ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...