Sari la conținut

⛔ Alyona 0785993529


Vizitator Alyona

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 43 minute, Alyona a spus:

Buna dimineața , programările mele le fac pe baza mesajelor și apelurilor care le primesc , din ora in ora sau in jumătăți de ora ( doar termine fixe , cine nu poate ajunge la programare  este rugat sa anuleze frumos programarea ).PS: scrie-ți va rog mesaje eu răspund la apeluri dar   Nu am cum sa fac acest lucru când sunt ocupată (pentru ca nici altora nu le convine sa stau pe Telefon ☎️, asa ca la Mesaje  mi-e mai Usor sa raspund)😘☀️

FullSizeRender.mov

E adevărat ca ești disponibila doar pana pe data de 15 în București? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am servit o ciocolata elvetiana azi. Fata draguta, ardeleanca, pro client cu atitudine si scoala vestica.

Contact: 10     Rapid, pe WT, fara probleme
Aspect: 8         Desi arata impecabil (zici ca face sport si diete), nu mai este chiar pustoaica si nu sunt fan deloc tatuaje. Interesanta la fata, nu am obiectii la aspect.
Igiena 10         Curata, mani, pedi, par aranjat, miros placut
OP 9                La alegerea mea ca sa nu scap glontul, nu din alte motive, dar bun, fara sa oboseasca, fara sa se planga
NP -                 Data viitoare, ca m-am lenevit intr-un 69
Atitudine 10    O apa, o discutie asezata si civilizata, atenta la tine si la fantezii, telefoanele pe silent.

Clar peste medie si e de vizitat. Sper sa mai revina ca pleaca pe 15.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0
7 hours ago, wannabe123 said:

Am servit o ciocolata elvetiana azi. Fata draguta, ardeleanca, pro client cu atitudine si scoala vestica.

Contact: 10     Rapid, pe WT, fara probleme
Aspect: 8         Desi arata impecabil (zici ca face sport si diete), nu mai este chiar pustoaica si nu sunt fan deloc tatuaje. Interesanta la fata, nu am obiectii la aspect.
Igiena 10         Curata, mani, pedi, par aranjat, miros placut
OP 9                La alegerea mea ca sa nu scap glontul, nu din alte motive, dar bun, fara sa oboseasca, fara sa se planga
NP -                 Data viitoare, ca m-am lenevit intr-un 69
Atitudine 10    O apa, o discutie asezata si civilizata, atenta la tine si la fantezii, telefoanele pe silent.

Clar peste medie si e de vizitat. Sper sa mai revina ca pleaca pe 15.

Ce are tatuat pe mana... Zici ca îl are pe nea Mitica :)

Link spre comentariu
Vizitator Alyona
Reputație: 0
Acum 8 ore, dzomba a spus:

Ce are tatuat pe mana... Zici ca îl are pe nea Mitica :)

Dragule dacă nu Cunoști nu vorbi , este tatăl meu și fratele meu și mama mea dacă nu STI nu vorbi , măcar  respecta-te pe tine , ca te faci aici de ras ca nu ai 7 ani de acasă . 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
2 minutes ago, Alyona said:

Dragule dacă nu Cunoști nu vorbi , este tatăl meu și fratele meu și mama mea dacă nu STI nu vorbi , măcar  respecta-te pe tine , ca te faci aici de ras ca nu ai 7 ani de acasă . 

Naspa! Deci cand ti-o tragem neamurile tale se uita la noi.

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator Alyona
Reputație: 0

Buna băieți vreau sa va anunț ca m-am decis sa rămân pana pe data de 22.07.2021

🥰 va aștept cu drag și încă o data îmi cer scuze ca nu pot sa răspund la toată lumea dar încerc sa îmi fac un program ordonat 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

o intalnire cu o domnisoara cu puteri magice, cu un corp de felina, niste ochi de a  dreptul superbi, o atitudine de profesionista care are arta seductiei si a sexului adanc intiparite in adn si n sange. Atinge cote maxime de senzualitate si de erotism pe toata durata intalnirii, inca din primele secunde, atat de natural si de real, Atunci cand te atinge, simti acei fiori in ochii si in trupul ei, de atractie carnala pe care o are pentru tine, este calma, cu o voce relaxanta si arata bestial, in dezabie matase rosie care cade perfect pe pielea ei bronzata si se asorteaza perfect cu culoarea buzelor si este complementar achilor verzi. Un oral nebunesc, realizat in genunche langa pat, geme deloc fals si se umezeste natural. Sexul cu ea este de vis, te saruta, te strange de sfarcuri, se misca intr un ritm frenetic. Am trait momente unice in compania unei persoane pe care abia am cunoscut o , iar felul EI de a fi, ma face "dependent"de EA pe toata durata sederii pe care a anuntat o. O voi revizita cu cel mai mare drag de a o revedea si cu dorinta de aceea partida de sex nebun pe care si o doreste oricine cu o HOOTIE. Aspect 9.5/ mani pedi impecabil, Sex 10/ atitudine 10/ locatie irelevant. Deja visez la urmatoarea intalnire, (cost 150 lei,) 

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 1 minut, gicacontra2012 a spus:

Dragi colegi, mai terminați cu recenziile astea de vis, ca zilele astea vreau sa prind și eu un loc liber la fata. 😀

Lasa-l ca s-a îndragostit :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, 71laciport a spus:

o intalnire cu o domnisoara cu puteri magice, cu un corp de felina, niste ochi de a  dreptul superbi, o atitudine de profesionista care are arta seductiei si a sexului adanc intiparite in adn si n sange. Atinge cote maxime de senzualitate si de erotism pe toata durata intalnirii, inca din primele secunde, atat de natural si de real, Atunci cand te atinge, simti acei fiori in ochii si in trupul ei, de atractie carnala pe care o are pentru tine, este calma, cu o voce relaxanta si arata bestial, in dezabie matase rosie care cade perfect pe pielea ei bronzata si se asorteaza perfect cu culoarea buzelor si este complementar achilor verzi. Un oral nebunesc, realizat in genunche langa pat, geme deloc fals si se umezeste natural. Sexul cu ea este de vis, te saruta, te strange de sfarcuri, se misca intr un ritm frenetic. Am trait momente unice in compania unei persoane pe care abia am cunoscut o , iar felul EI de a fi, ma face "dependent"de EA pe toata durata sederii pe care a anuntat o. O voi revizita cu cel mai mare drag de a o revedea si cu dorinta de aceea partida de sex nebun pe care si o doreste oricine cu o HOOTIE. Aspect 9.5/ mani pedi impecabil, Sex 10/ atitudine 10/ locatie irelevant. Deja visez la urmatoarea intalnire, (cost 150 lei,) 

 

sa-mi bag p... ce de trairi in 30'j dă minute :))) ai apucat sa si futi sau doar vorbesti din vise?:))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 2 ore, 71laciport a spus:

o intalnire cu o domnisoara cu puteri magice, cu un corp de felina, niste ochi de a  dreptul superbi, o atitudine de profesionista care are arta seductiei si a sexului adanc intiparite in adn si n sange. Atinge cote maxime de senzualitate si de erotism pe toata durata intalnirii, inca din primele secunde, atat de natural si de real, Atunci cand te atinge, simti acei fiori in ochii si in trupul ei, de atractie carnala pe care o are pentru tine, este calma, cu o voce relaxanta si arata bestial, in dezabie matase rosie care cade perfect pe pielea ei bronzata si se asorteaza perfect cu culoarea buzelor si este complementar achilor verzi. Un oral nebunesc, realizat in genunche langa pat, geme deloc fals si se umezeste natural. Sexul cu ea este de vis, te saruta, te strange de sfarcuri, se misca intr un ritm frenetic. Am trait momente unice in compania unei persoane pe care abia am cunoscut o , iar felul EI de a fi, ma face "dependent"de EA pe toata durata sederii pe care a anuntat o. O voi revizita cu cel mai mare drag de a o revedea si cu dorinta de aceea partida de sex nebun pe care si o doreste oricine cu o HOOTIE. Aspect 9.5/ mani pedi impecabil, Sex 10/ atitudine 10/ locatie irelevant. Deja visez la urmatoarea intalnire, (cost 150 lei,) 

 

Cred ca ai citit "Pe aripile Vantului."

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Alyona
Reputație: 0
La 13.07.2021 la 10:36, petrepetre02 a spus:

Buna dragilor vreau sa lămurim ceva , dacă va raspun printre pauzele mele și sunt civilizata cu voi rog  așa ceva și din partea voastră , nu vreau ciobănii sau forme verbale neadecvate ;

atata timp cât eu va ofer respect aștept același lucru și din partea voastră va mulțumesc ….

iar in legătura cu terminale care se anulează sau clientul nu poate ajunge  anunț pe altcineva va rog frumos nu va adresat mie  fără lipsa de respect da (nesimțitul ) de mai jos care după ce ca l-am anunțat ca am ceva liber nu mi-a mai răspuns vorbește și fără respect și mai e și bădăran ………  

4FB6F57D-2549-4D59-A4D1-F4095D9CEF88.jpeg

E4821687-1CAD-4A85-801A-587F85B8677B.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Desi personal nu sunt adeptul vulgaritatii, chiar nu mi se pare ca a fost o adresare lipsita de respect din partea colegului. Poate mai degraba o gluma, poate nu cea mai reusita, dar totusi, nu e nici academie nici manastirea de maici. Iar lipsa scolirii la nivel de conversatie cred ca in domeniul asta e la ordinea zilei de toate partile. 

Mai urat e ca ai postat tu nr lui de telefon. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...