Sari la conținut

Maria noua in oraș 🥰


Postări Recomandate

La 13.07.2021 la 21:48, benzema09 a spus:

       Dragi copii, hai să vă spun o poveste, povestea Mariei... Am tot văzut că zilele astea a stat pe bară și azi am abordat-o pe whatsapp făcându-mi programare câteva ore mai târziu respectată de ambele părți, spre surprinderea mea.

         Locația pe Lăpușneanu lângă Gravity shop, sună prostul primește toate indicațiile, etajul și urc în lift, zicându-mi că o să-mi deschidă ea ușa😅. Ajung la etajul respectiv și se deschide o ușa, mă duc și dau să intru, dar dau de unu cu un cap mai mare ca mine și-mi zice" ai greșit ușa băiatu meu" am greșit ușa tăticule ce plm să-i zic, bine că nu m-a plesnit. Zice, cred că aia e ușa ta, că Măriuca deschidea ușa ca o virgină, că nu știam dacă să o iau pe scari sau să o sun, să-mi bag pl în gura mea.

         Maria o gagică înaltă, bine proporționată, frumușică, naturală, sânii naturali frumoși, buci bune de pălmuit, am zis că e moldoveancă ea a zis că nu, dacă insistam cred că mi-o furam. Întorci capul după ea dacă o vezi pe stradă, la plajă am înțeles că e sătulă de câți lingăi o admiră.              Destul de vorbăreață, știind să întrețină atmosferă să nu se lase tăcerea aia neconfortabilă în cameră. Locația ok, tot ce ai nevoie.

           Oralul neprotejat a fost extra (+50) bun, s-a jucat frumos cu ea, nu am descoperit vreo tehnică noua, dar mi-a plăcut, fără deep și vin după o vizita la Claudia de la top, deci standardele erau destul de ridicate. L-a făcut destul de lung, nu doar să-ți scoale măciuca, din ce în ce mai rar așa ceva pe sezon.

          M-a călărit puțin, lasându-mă să mă joc cu țâțele în voie. Am schimbat mai multe poziții fiind destul de deschisă, și la ce craci are e păcat să nu-i faci elicopter prin cameră. Spre final s-a lasat tot cu un oral bun și finalizare pe țâțele alea frumoase ( multă sănătate celor ce au fost după mine😏, care ați fost înainte, asta-i viata😅). Igiena ok, curata, epilată. Mă mie mi-a placut de ea, o experiență frumoasă pe care o s-o mai repet cu siguranță dacă mai stă prin zonă, activitatea ei fiind mai mult pe extern. FK nu face, momentan.

          La prețul asta 100/200 cu oral protejat le-a cam rupt pe fetele din segmentul asta, cu riscul de a deranja câteva favorite. Nu trebuie ratată dacă sunteți admiratori ai fetelor înalte și naturale. Spor!!!

Era vecinu de palier sau taticu?😄

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 minute, MariaMa a spus:

Buna băieții din cauza unei probleme la picior care între timp sa agravat nu știu când o sa fiu disponibilă cel mai probabil o sa anunț aici .💋

Chiar voiam sa te sunt! S-a facut miercuri!😆 

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 23 minute, MariaMa a spus:

Buna băieții din cauza unei probleme la picior care între timp sa agravat nu știu când o sa fiu disponibilă cel mai probabil o sa anunț aici .💋

 

Acum 1 minut, carpe_diem a spus:

Chiar voiam sa te sunt! S-a facut miercuri!😆 

Chiar acum voiam să fac o glumă proastă😂 sper că nu ți-a dat carpediem de te-a julit😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, benzema09 a spus:

 

Chiar acum voiam să fac o glumă proastă😂 sper că nu ți-a dat carpediem de te-a julit😁

Nuuu eu! Stiam de problema la picior si asteptam revenirea😁. Nu stiu cine a faultat-o in halul asta🤔

  • Haha 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
La 15.09.2021 la 7:47, MariaMa a spus:

Buna băieții din cauza unei probleme la picior care între timp sa agravat nu știu când o sa fiu disponibilă cel mai probabil o sa anunț aici .💋

 

Chiar acum, ciosti a spus:

Bună era frumos din partea ta sa răspunzi la mesajele de pe watsap 

Poate de asta nu a raspuns!

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 minut, Machedonul12 a spus:

Ai revenit? Ai zis ca stai 2-3 zile pe bara...

...cu piciorul lovit pe bara ?

...ea saracuta nici in bara nu poate sta si tu ....

lasati fata sa se faca bine si daca e sanatoasa si are chef de viata o sa si danseze la bara .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...