Jump to content

Maria noua in oraș 🥰

Recommended Posts

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

cit de frumoasa ar putea fi viata daca am fi inconjurati de persoane gen MariaMa.  ma gindesc adinc si nu reusesc sa o descriu asa cum merita . mi se pare inutil sa o laud , desi merita o re

Dragi copii, hai să vă spun o poveste, povestea Mariei... Am tot văzut că zilele astea a stat pe bară și azi am abordat-o pe whatsapp făcându-mi programare câteva ore mai târziu respectată de ambele p

Posted Images

La 13.07.2021 la 21:48, benzema09 a spus:

Dragi copii, hai să vă spun o poveste, povestea Mariei... Am tot văzut că zilele astea a stat pe bară și azi am abordat-o pe whatsapp făcându-mi programare câteva ore mai târziu respectată de ambele părți, spre surprinderea mea.

Locația pe Lăpușneanu lângă Gravity shop, sună prostul primește toate indicațiile, etajul și urc în lift, zicându-mi că o să-mi deschidă ea ușa😅. Ajung la etajul respectiv și se deschide o ușa, mă duc și dau să intru, dar dau de unu cu un cap mai mare ca mine și-mi zice" ai greșit ușa băiatu meu" am greșit ușa tăticule ce plm să-i zic, bine că nu m-a plesnit. Zice, cred că aia e ușa ta, că Măriuca deschidea ușa ca o virgină, că nu știam dacă să o iau pe scari sau să o sun, să-mi bag pl în gura mea.

Maria o gagică înaltă, bine proporționată, frumușică, naturală, sânii naturali frumoși, buci bune de pălmuit, am zis că e moldoveancă ea a zis că nu, dacă insistam cred că mi-o furam. Întorci capul după ea dacă o vezi pe stradă, la plajă am înțeles că e sătulă de câți lingăi o admiră.              Destul de vorbăreață, știind să întrețină atmosferă să nu se lase tăcerea aia neconfortabilă în cameră. Locația ok, tot ce ai nevoie.

Oralul neprotejat a fost extra (+50) bun, s-a jucat frumos cu ea, nu am descoperit vreo tehnică noua, dar mi-a plăcut, fără deep și vin după o vizita la Claudia de la top, deci standardele erau destul de ridicate. L-a făcut destul de lung, nu doar să-ți scoale măciuca, din ce în ce mai rar așa ceva pe sezon.

M-a călărit puțin, lasându-mă să mă joc cu țâțele în voie. Am schimbat mai multe poziții fiind destul de deschisă, și la ce craci are e păcat să nu-i faci elicopter prin cameră. Spre final s-a lasat tot cu un oral bun și finalizare pe țâțele alea frumoase ( multă sănătate celor ce au fost după mine😏, care ați fost înainte, asta-i viata😅). Igiena ok, curata, epilată. Mă mie mi-a placut de ea, o experiență frumoasă pe care o s-o mai repet cu siguranță dacă mai stă prin zonă, activitatea ei fiind mai mult pe extern. FK nu face, momentan.

La prețul asta 100/200 cu oral protejat le-a cam rupt pe fetele din segmentul asta, cu riscul de a deranja câteva favorite. Nu trebuie ratată dacă sunteți admiratori ai fetelor înalte și naturale. Spor!!!

Era vecinu de palier sau taticu?😄

• 2 weeks later...
Acum 20 minute, MariaMa a spus:

Buna băieții din cauza unei probleme la picior care între timp sa agravat nu știu când o sa fiu disponibilă cel mai probabil o sa anunț aici .💋

Chiar voiam sa te sunt! S-a facut miercuri!😆 

Acum 23 minute, MariaMa a spus:

Buna băieții din cauza unei probleme la picior care între timp sa agravat nu știu când o sa fiu disponibilă cel mai probabil o sa anunț aici .💋

Acum 1 minut, carpe_diem a spus:

Chiar voiam sa te sunt! S-a facut miercuri!😆 

Chiar acum voiam să fac o glumă proastă😂 sper că nu ți-a dat carpediem de te-a julit😁

• Haha 2
Acum 2 minute, benzema09 a spus:

Chiar acum voiam să fac o glumă proastă😂 sper că nu ți-a dat carpediem de te-a julit😁

Nuuu eu! Stiam de problema la picior si asteptam revenirea😁. Nu stiu cine a faultat-o in halul asta🤔

• Haha 1
  • Membru Premium
La 15.09.2021 la 7:47, MariaMa a spus:

Chiar acum, ciosti a spus:

Bună era frumos din partea ta sa răspunzi la mesajele de pe watsap 

Poate de asta nu a raspuns!

• Haha 1

tot eu!!!!