Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
La 29.08.2021 la 3:44, tacsifut a spus:

Draga coleg daca iti plac fetele minione/slim/teen cu sani superbi,  ai rabdare si citeste recenzia in intregime.

Am fost la Ioana Vineri pe la 18:30 pentru o finalizare, asta datorita speculatiilor de pe thread facute de unii colegi,  in general prefer programarile de 1h+. In fine,  trecand peste asta am decis sa merg la fata si bine am facut. 

Comunicarea a fost facuta pe WhatsApp,  ne-am inteles bine,  au fost niste complicatii din partea mea legate de respectarea timpului , dar Ioana a fost intelegatoare. Ea a respectat partea ei de intelegere si sunt multumit si recunascator pentru asta.

Locatia nu este la strada principala,  dar o gasesti usor cu Google Maps, bloc nasol (parere subiectiva) , garsoniera micuta,  baie mica cam , cat un dulap.

Personalitate/experienta/varsta,  fata este linistita si foarte politicoasa,  are bun simt si este respectuasa.  Am adaugat si experienta/varsta pentru ca ei ii lipseste experienta cu oamenii datorita varstei. O sa explic : mi-a oferit prosop si in rest am luat singur initiativa. In general fetele ofera o apa/suc/pahar cu vin , te intreaba daca fumezi (daca vrei sa fumezi o tigara inainte) , in caz ca esti timid si retinut te ghideaza ele "vrei sa intrii la dus?" , etc (eu nu-s timid,  cum ziceam am preluat initiativa) Ioana s-a adaptat si ma urmat,  deci are atitudinea potrivita Pro client,  lipseste experienta si initiativa , atat. Nu ii reprosez fetei nimic (ptr tine Ioana,  asta e feedback constructiv, nu negativ,  nici dusmanos in nici-un fel) , incerc sa va fac atenti dragi colegi si sa aveti rabdare cu domnisoara si in acelasi timp sa nu ratati ocazia daca aspectul fetei se incadreaza in gusturile voastre.

Legat de varsta domnisoarei am fost foarte sceptic,  datorita comentariilor unor colegi in primul rand si in al doilea rand cand am vazut-o in persoana,  e mica , slim si arata mult mai tanara.  Fata mi-a arata buletinul si are aproape 19 ani, ai putea cere acelasi lucru daca ai dubii legate de varsta fetei si cu siguranta daca mai apare inca un coleg care sa confirme varsta , subiectul asta v-a fi clarificat si pentru restul colegilor.

O mai lungesc putin cu detalii inportante: a parut ofensata de faza cu varsta (dar n-a fost nesimtita,  parea doar suparata si pe buna dreptate +ca a dovedit ca are peste 18ani dupa ce i-am sugerat eu) , era obosita si se grabea (si eu eram in graba mai mare decat ea) , in acelasi timp parea emotionata(a spus ca este) si putin retrasa. Am discutat putin doua, trei subiecte random si s-a angajat bine in conversatie,  timpul lipsea de ambele parti. 

Fata ca aspect,  este mica,  slabuta, fata/sanii se vad in poze (mult mai frumoasa in realitate) , fara labii proeminente. Asta a fost parerea obiectiva.  Subiectiv e superba.

Performanta : a fost un fast fuck , din nou , reamintesc ca eram presati de timp amandoi si programarea a fost doar pentru 30 de minute, deci n-am nimic de reprosat, situatia a mers in directia in care ar fi trebuit sa mearga tinand cont de conditionari. Fata e foarte activa   se implica,  da contre,  este stramta,  nu te inpinge,  am schimbat 3 pozitii. 

Aspect: 10 , din nou,  pentru psionatii teen/slim/miniona/big boobs , carnea tare pe ea , sani Fermi,  tatuaje frumoase.

ON: 7.5 , bun si dedicata , fara atentie la sateliti (nu-mi place oricum), luata cam jumate,  ritm bun, parca s-a ajutat si de mana dar cu ea in gura (nu-mi amintesc 100%).

NP: 9 , stramta,  implicata, geme finut , schimbat 3 pozitii la cererea ei.

In timpul actului fata a preluat controlul total si a stiut ce face,  mie mi-a placut mult.  Mi-a amintit de impacarile cu iubita cand eram pusti,  intensitatea respectiva si acea energie. 

Eu am sa revin si o recomand cu caldura in limita cunoasterii mele.  

P.s. daca ai citit pana aici,  esti erou 🤣. Ciocane tari, va pup jos!!!🤦‍♂️🤣

 

 

 

 

 

Multumesc frumos pentru recenzie🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt siguranța ta, poți să apelezi la o sumedenie de moduri, pt a te apăra. De la avea o armă în casă (asta dacă ai sânge sa o și folosești) fie ea de foc sau nu și până la metode mai "normale" la care apelează majoritatea fetelor, din ce am înțeles din discuțiile cu ele, cum ar fi: cea mai bună și sigură, firma de paza, cu buton de panica. Nu e scump, până la urmă vorbim de siguranța ta. Asta e bine sa faci când ai o locație sigură și buna, nu sa te muti in fiecare zi. Găsește o locație bună și fa asta. Ar mai fi și varianta cu câinele in casa (nu rahatul ăla mic și alb pe care îl plăceți voi, ăla e corcit cu pisica) mă refer la un câine masiv, dresat care sa atace la comanda, dar pe care sa îl ți închis într-o cameră pe perioada vizitei clientului și să îi dai drumul doar in caz de nevoie.

 O alta "arma" și cea mai buna e atitudinea ta! Da, suna aiurea dar e bună. Jegurile astea de "jmekery" care atacă femeile de regulă, nu au nimic în cap. Dacă știi să îi joci psihic, ii faci. Îți zic din experiența, am 1.69 și 65 kg dar nu mi-am luat niciodată bătaie tocmai pt că am știut cum să vorbesc cu matahalele :)). Invata sa te impui dar nu ca o centuriata ci ca o doamna, să vorbești ferm fara sa îți tremure vocea, să ai mereu pozitia corpului dreapta și privirea în ochi și cel mai important, respecta ce zici: adică ora e ora, finalizarea să fie 30 min, nu te preface că ești obosită (dacă chiar ești nu mai lua 10 comenzi pe zi, știu foamea e mare dar și sănătatea) etc.

 Toate astea, dacă chiar nu ai pești după cum spui (deși îmi e greu sa greu că ai venit tu așa tam-nesam prin București să te futi pe bani fara să cunoști pe nimeni și nimic, nici măcar vreo fata) sau acel "lover" care te prostește iar tu orbita de iubire faci ce zice iubi, caz în care ar trebui sa te trezești din prostie (da, așa îi zice nu iubire și da, știu eu mai bine...chiar știu) și să îi dai papucii. "Iubi" normal sta in casa, într-o altă cameră sau alt apartament tot pe acelasi palier și intervine când e nevoie, cam asta face. Boss, dacă exiști sa citesc ce am scris aici, știu, e mult și voi cu cititul mai greutz. Dar îți zice fratele tău ca sa faci și tu un bănuț cinstit cu fata. Hai că toată lumea câștigă: noi futem și suntem câștigați, voi faceți bani....până și Dumnezeu e mulțumit, vezi?! Și unde mai pui că tu nu plătești nimic la stat... 

 In fine, sper că ai înțeles în mare. Asta cu poza la whats up e bună, dar multi nu au poza cu ei. La fel, grija mare la limbaj, cum scrie dacă începe cu â in loc de î, e prost rău. Bine, posibil să nu fie violent dar prost e sigur. La fel și când sună, atenție la voce, cum vorbește: saluta, întreabă politicos, vorbește flegmatic etc. Chears!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vazand ca Rebeka este online pe forum de dimineata, i-am dat un mesaj pe whatsapp la numarul din titlu pentru o programare la pranz.

Ea are locatia la 3 minute de rond, intr-o garsoniera mica. Va da ea adresa, nu e greu de ajuns.

Cand am ajuns la ea, mi-a deschis usa o tanara simpatica foc, nici numai stiu daca era sau nu machiata. Rebeka cred ca are sub 1.60 si 45 de kg, cum zice ea, dar foarte draguta, bine proportionata, cu sani mici si foarte frumosi.

Actiunea nu a durat mult, 2-3 minute ON si 69, destul de placut, am simtit niste dintisori, apoi 4-5 minute de NP, misionar si doggy. M-a executat rapid, mi-a placut de ea ca se implica si ca e strampta. Patul in schimb scartaia in draci, dar nu mi-a pasat ca se simtea bine rau.

Am fost la finalizare, 150 cadou, DTD aproximativ 20 de minute, si asta cu 2 dusuri scurte eu si un dus scurt ea.

Mi-a placut de ea si i-am si zis ca doresc sa ii fac o vizita si saptamana viitoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 7 minute, cassis a spus:

Vazand ca Rebeka este online pe forum de dimineata, i-am dat un mesaj pe whatsapp la numarul din titlu pentru o programare la pranz.

Ea are locatia la 3 minute de rond, intr-o garsoniera mica. Va da ea adresa, nu e greu de ajuns.

Cand am ajuns la ea, mi-a deschis usa o tanara simpatica foc, nici numai stiu daca era sau nu machiata. Rebeka cred ca are sub 1.60 si 45 de kg, cum zice ea, dar foarte draguta, bine proportionata, cu sani mici si foarte frumosi.

Actiunea nu a durat mult, 2-3 minute ON si 69, destul de placut, am simtit niste dintisori, apoi 4-5 minute de NP, misionar si doggy. M-a executat rapid, mi-a placut de ea ca se implica si ca e strampta. Patul in schimb scartaia in draci, dar nu mi-a pasat ca se simtea bine rau.

Am fost la finalizare, 150 cadou, DTD aproximativ 20 de minute, si asta cu 2 dusuri scurte eu si un dus scurt ea.

Mi-a placut de ea si i-am si zis ca doresc sa ii fac o vizita si saptamana viitoare.

Te pup cu drag😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 17 ore, cassis a spus:

Vazand ca Rebeka este online pe forum de dimineata, i-am dat un mesaj pe whatsapp la numarul din titlu pentru o programare la pranz.

Ea are locatia la 3 minute de rond, intr-o garsoniera mica. Va da ea adresa, nu e greu de ajuns.

Cand am ajuns la ea, mi-a deschis usa o tanara simpatica foc, nici numai stiu daca era sau nu machiata. Rebeka cred ca are sub 1.60 si 45 de kg, cum zice ea, dar foarte draguta, bine proportionata, cu sani mici si foarte frumosi.

Actiunea nu a durat mult, 2-3 minute ON si 69, destul de placut, am simtit niste dintisori, apoi 4-5 minute de NP, misionar si doggy. M-a executat rapid, mi-a placut de ea ca se implica si ca e strampta. Patul in schimb scartaia in draci, dar nu mi-a pasat ca se simtea bine rau.

Am fost la finalizare, 150 cadou, DTD aproximativ 20 de minute, si asta cu 2 dusuri scurte eu si un dus scurt ea.

Mi-a placut de ea si i-am si zis ca doresc sa ii fac o vizita si saptamana viitoare.

Te pup cu drag😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Buna,dragilor.

De maine 4 Septembrie 2021 o sa modific prețul la finalizare (30 de minute)

Prețuri:

200 finalizarea (30 de minute)

300 ora (2 finalizări)

Ca servicii iti pot oferi:

sex oral (protejat/neprotejat daca igiena corespunde)

sex normal (doar protejat)

masaj de relaxare 

FK

GFE

PSE

COB(finalizare corporală)

mici fantezii(in limita bunului simt)

diverse pozitii

69

dus impreuna

Uro (extra 50 de lei)

Zona Rond Alba Iulia.

Programari pe WhatsApp 0734924648😘

61B187ED-C437-408E-B87E-CB459DCD2833.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...