Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună seara stimați confrați futăcioși! Ieri în jurul orei 17, am vizitat-o pe domnișoara Ioana. 

Programare stabilită pe wapp, cu câteva ore înainte. 

Locația este în zona tineretului piața norilor. Apartamentul este okey, baia are cele necesare. 

Cum am intrat, am fost întâmpinat de o domnișorică frumușică foc. Micuța, finuța, cu atitudinea orientată către client. Purta o ținută casual, ceea ce pentru mine a fost perfect, dând o notă ,, de gașcă,,. Fund bombat, sâni micuți dar fermi și numai buni de pupat, buze cărnoase, par puțin peste mediu, un corp armonios, ce a primat cu un gfe foarte ridicat. Am avut senzația că o știu de prin liceu, și că am repus în practică o veche aventură. Oralul, mi-a plăcut, își dă interesul. Iar la normal, pot spune că, se simte tinerețea și lipsa de experiență, este strâmtă fata, și în plus are o păsărica frumos proporționata. Primul număr nu a durat mult. Geme plăcut, cu diferite tonalități, iar asta m-a excitat și mai tare. Al doilea număr a început mai tandru, mângâieri, îmbrățișari, pupici. Și s-a terminat exploziv în poziția doggy. 

De revenit da, cu orice ocazie. Recomand domnilor care au cei 7 ani de acasă, oferiți respect și totul va decurge bine. Un raport calitate preț, excelent pentru doritori de gfe.

Ps:  În realitate este mai mișto decât în poze.

Mulțumesc pentru ospitalitate Rebeka💋

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
1 oră în urmă, petrica95 a spus:

Bună seara stimați confrați futăcioși! Ieri în jurul orei 17, am vizitat-o pe domnișoara Ioana. 

Programare stabilită pe wapp, cu câteva ore înainte. 

Locația este în zona tineretului piața norilor. Apartamentul este okey, baia are cele necesare. 

Cum am intrat, am fost întâmpinat de o domnișorică frumușică foc. Micuța, finuța, cu atitudinea orientată către client. Purta o ținută casual, ceea ce pentru mine a fost perfect, dând o notă ,, de gașcă,,. Fund bombat, sâni micuți dar fermi și numai buni de pupat, buze cărnoase, par puțin peste mediu, un corp armonios, ce a primat cu un gfe foarte ridicat. Am avut senzația că o știu de prin liceu, și că am repus în practică o veche aventură. Oralul, mi-a plăcut, își dă interesul. Iar la normal, pot spune că, se simte tinerețea și lipsa de experiență, este strâmtă fata, și în plus are o păsărica frumos proporționata. Primul număr nu a durat mult. Geme plăcut, cu diferite tonalități, iar asta m-a excitat și mai tare. Al doilea număr a început mai tandru, mângâieri, îmbrățișari, pupici. Și s-a terminat exploziv în poziția doggy. 

De revenit da, cu orice ocazie. Recomand domnilor care au cei 7 ani de acasă, oferiți respect și totul va decurge bine. Un raport calitate preț, excelent pentru doritori de gfe.

Ps:  În realitate este mai mișto decât în poze.

Mulțumesc pentru ospitalitate Rebeka💋

Multumesc pentru recenzie!💋

Te pup si te mai astept cu drag!🤗😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mulțumesc frate Andrei pentru confirmarea pozei de la avatarul Ioanei. Mi-aplacut imediat ce a postat cand am văzut poza si ma gandeam ca daca e reala , o voi vizita sigur. Acum , dupa ce am primit confirmarea ta , sigur voi merge si eu cand revine în București. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
18 hours ago, Ioana.rebeka said:

Ma duc sa repar si alți bărbați generoși 

..si io' care credeam ca esti numa' a noastra...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, erroor a spus:

Buna. Sa ne zici cand te intorci in Bucuresti😋

 

La 11.07.2021 la 18:46, Ioana.rebeka a spus:

Buna,baieti!!

O sa plec pentru cateva zile din București ,revin pe vineri..va pup😘

Uite aici, poate te ajută 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Buna,dragii mei!😘

Marti 20 Iulie revin din nou la București!😍

Serviciile si prețurile le aveti mai sus!

Momentan nu imi cunosc locatia,o sa o schimb pe cea de la Tineretului..o sa postez imediat aici toate detaliile dupa ce ma stabilesc undeva.

Va pup!😘🤗

Pentru programari astept sa imi scrieți pe wapp.🤗

BA282620-5C67-41F0-8C3D-178F3E609B43.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/9/2021 at 3:24 PM, Ioana.rebeka said:

 

 

Daca esti in cautare de momente unice si relaxare atunci te astept intr un ambient placut in locatia mea.Iti garantez ca nu vei regreta timpul petrecut impreuna,pentru ca sunt o fire open-mind si iti pot oferi experiențe de neuitat.Astept apelul tau pentru a stabili o întâlnire.

Sunt o brunetă atrăgătoare cu mult bun simț

19 ani

45 kg

1,60

 

Ca servicii iti pot oferi:

sex oral(protejat/neprotejat in funcție de igiena)

sex normal(protejat)

diverse pozitii

mici fantezii

69

F.K

foot fetish 

Preturi:

250 ora

150 finalizarea 

200 finalizare+masaj inclus+finalizare corporală 

EDB74131-FCB9-4A50-8A29-2EA3BA5FC7EF.png

Cim? Cof?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 20 ore, Ioana.rebeka a spus:

Buna,dragii mei!😘

Marti 20 Iulie revin din nou la București!😍

Serviciile si prețurile le aveti mai sus!

Momentan nu imi cunosc locatia,o sa o schimb pe cea de la Tineretului..o sa postez imediat aici toate detaliile dupa ce ma stabilesc undeva.

Va pup!😘🤗

Pentru programari astept sa imi scrieți pe wapp.🤗

BA282620-5C67-41F0-8C3D-178F3E609B43.jpeg

Abia aștept sa te încing și aici

Link spre comentariu

Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 6 ore, fratelepetreus a spus:

Ea se refera cand e gata de atacul nostru, oricum, eu deja asteptam sa se intoarca si mi-am luat mare teapa :)

Probabil e inca pe la mare.

Nu sunt la mare.

Am ajuns in București doar ca nu pot incepe munca ,motivul l am specificat mai sus

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...