Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Buna!

De maine sunt disponibilă începând cu ora 15:00

Imi cer scuze pentru amânarea făcută,majoritatea stiti de ce nu mi-am putut continua munca când am revenit.

O să mai specific încă o data aici prețurile si serviciile pe care vi le pot oferi.

Sex oral protejat/neprotejat(în funcție de igiena)

Sex normal (protejat)

69

masaj de relaxare 

GFE

F.K(daca igiena orală corespunde)

Footfetish

diverse pozitii

mici fantezii 

Accept atingeri,mângâieri,săruturi corporale.

Finalizarea se poate face si corporală.

Nu fac CIM/COF sau anal.

Preturi:

150 finalizarea (15-20 de minute)

250 ora (2 finalizări)

Ca zona Piața Universității vis a vis de biserica Armeneasca.

Va astept pe WhatsApp pentru programari.

0734924648

Confirmările se fac inainte cu 30 de minute.

Va pup si va astept cu drag sa ne distram impreuna!!🤗❤️

8D3E9F5D-0D8A-49E1-86AF-AB6419FD313A.jpeg

43065DC9-25B5-4063-8A47-011A9488FE78.jpeg

2358098A-ECBF-4677-80C8-652ACCC63B82.png

AF83CD1F-F9D8-4166-817B-EF3BE5316C30.jpeg

Link spre comentariu
Reputație: 24008
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Daca fata asta e noua in bransa de 2 luni cum spunea cineva, eu sunt presedinte de tara! Astia mai vechi pe aici si cu ochiul format, nu ati mai vazut tatuajele astea? Eu zic ca e rebranding!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 6 ore, laury a spus:

Daca fata asta e noua in bransa de 2 luni cum spunea cineva, eu sunt presedinte de tara! Astia mai vechi pe aici si cu ochiul format, nu ati mai vazut tatuajele astea? Eu zic ca e rebranding!

Este fix problema ta ce crezi..in prima postare pe care am publicat o p acest forum am si specificat ca fac si confirmări video daca este nevoie😘

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 2 ore, jhonmark a spus:

15 minute  .. omfg ... daca mi se blocheaza fermorul am belito

Toti va văitați de 15 minute,nu am spus ca include dezbrăcatul si dușul..fara supărare dar unii dintre voi degeaba comentați in 15 minute sunteti dezbrăcați,fututi si ieșiți si pe usa.

Cine vrea sa vina este bine primit cine nu poate sa isi caute in alta parte nu oblig pe nimeni sa vina la mine,cei care au venit ma cunosc destul de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atitudine de mahala... Dacă ești noua în branșă nu poți pune preț 150 lei/fin 15 min, suna aiurea tare, colegii doar dădeau un sfat. 

Răspunsul tău este de prost gust. Ca și cum ți-aș spune eu "Ioana am chef sa bag muie, ești libera într-o ora ca vreau sa îți rup fălcile și sa îți sparg gaoaza!"... M-ai primi la tine dacă te-aș aborda asa??? 

Fii mai puțin acida și vei avea de câștigat 😉

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, liviu16cm a spus:

Atitudine de mahala... Dacă ești noua în branșă nu poți pune preț 150 lei/fin 15 min, suna aiurea tare, colegii doar dădeau un sfat. 

Răspunsul tău este de prost gust. Ca și cum ți-aș spune eu "Ioana am chef sa bag muie, ești libera într-o ora ca vreau sa îți rup fălcile și sa îți sparg gaoaza!"... M-ai primi la tine dacă te-aș aborda asa??? 

Fii mai puțin acida și vei avea de câștigat 😉

Pentru mine e caz închis!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 4 ore, liviu16cm a spus:

Atitudine de mahala... Dacă ești noua în branșă nu poți pune preț 150 lei/fin 15 min, suna aiurea tare, colegii doar dădeau un sfat. 

Răspunsul tău este de prost gust. Ca și cum ți-aș spune eu "Ioana am chef sa bag muie, ești libera într-o ora ca vreau sa îți rup fălcile și sa îți sparg gaoaza!"... M-ai primi la tine dacă te-aș aborda asa??? 

Fii mai puțin acida și vei avea de câștigat 😉

Colegii tai nu au dat sfaturi deja au dat o in ironisme..si mai sus am spus adevarul,cat sa tina primul număr??

In astea 2 luni de cand am inceput ‘’meseria” asta nu mi s a intamplat sa vina cineva sa stea 30 de minute la finalizare..

Nu sunt mahalagioaica,doar ca e aiurea sa fi criticat pentru ceva ce nu cunosti

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe
1 minute ago, Ioana.rebeka said:

..si mai sus am spus adevarul,cat sa tina primul număr??

50 de minute chinuite daca nu prea esti pe meserie, 20 minute si 2 finalizari si dusuri daca esti meseriasa, restul pana la ora stai la tigara. Am auzit si eu de la un prieten. 🤷‍♂️ 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, Ioana.rebeka said:

Colegii tai nu au dat sfaturi deja au dat o in ironisme..si mai sus am spus adevarul,cat sa tina primul număr??

In astea 2 luni de cand am inceput ‘’meseria” asta nu mi s a intamplat sa vina cineva sa stea 30 de minute la finalizare..

Nu sunt mahalagioaica,doar ca e aiurea sa fi criticat pentru ceva ce nu cunosti

Ironisme? Ce dracu cuvant e asta? 

Mrg fast fuck de ferentari. Ne-am lamurit. Iti urez o zi proasta! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hai sa nu ne pripim baieti si sa-i dam feti o sansa, vad ca are doua recenzii bune. In legatura cu finalizarea Raluca, ca sta omul 5-10 minute pe o finalizare, mai mult de 20 de minute cu dus si pauza de tigara, nu sta in locatie. Daca lasi 30 de minute finalizarea si esti ok, o sa fie multumita toata lumea, in special tu.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Baieti, hai sa fim seriosi, fata e papusica la fata, la corp arata bine, hai sa ii dam un pic de incredere. 

Poate ar putea si ea sa isi creeze un pic de marketing, poate face o oferta de deschidere sa prindem si noi incredere in ea. Ce zici Rebeca? Avand in vedere ca nu oferi nici cim nici cof, poate scazi la 100/200 pana incepem sa avem incredere in tine. Cum ti se pare ideea mea? 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...