Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 13 ore, Ioana.rebeka a spus:

Este fix problema ta ce crezi..in prima postare pe care am publicat o p acest forum am si specificat ca fac si confirmări video daca este nevoie😘

Ma bucur ca ai confirmat ca esti veche in bransa!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania/Arad
  • Oras:Romania/Arad

Si eu sunt de parerea lui laury, probabil e prima data pe acest forum sau prima data cand lucreaza in Bucuresti, DAR dupa atitudine si tatuaje a vazut multa pula la viata ei, aici sau in alta tara, cine stie .... (parere subiectiva la decenii de preacurvit)

Oricum eu ii doresc numai success.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
1 oră în urmă, laury a spus:

Ma bucur ca ai confirmat ca esti veche in bransa!

Uite te te rog frumos cand m am înscris eu pe acest forum,nu pot sa dau explicații fiecărui om in parte cine vrea sa creadă bine cine nu la fel..o zi buna!

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 30 minute, ciuciuca a spus:

Si eu sunt de parerea lui laury, probabil e prima data pe acest forum sau prima data cand lucreaza in Bucuresti, DAR dupa atitudine si tatuaje a vazut multa pula la viata ei, aici sau in alta tara, cine stie .... (parere subiectiva la decenii de preacurvit)

Oricum eu ii doresc numai success.

Imi pare rau sa te dezamăgesc dar sunt proaspăt ieșită dupa bancile liceului..imi pare rau ca suntem in secolul 21 si ne legam de niste amărâte de tatuaje,nu pot sa va inteleg răutatea si Arogantele de care puteti da dovada.

Învățați sa nu mai comentați doar din fata unui monitor.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
33 minutes ago, Ioana.rebeka said:

Imi pare rau sa te dezamăgesc dar sunt proaspăt ieșită dupa bancile liceului..imi pare rau ca suntem in secolul 21 si ne legam de niste amărâte de tatuaje,nu pot sa va inteleg răutatea si Arogantele de care puteti da dovada.

Învățați sa nu mai comentați doar din fata unui monitor.

Se pare ca ti a placut cel mai tare ca materie, educatia sexuala, acum iti susți masteratul, nu i asa?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Faci ora oră, pui CIM în meniu și mă abonez la tine dacă ești, într-adevăr, căprioară abia scăpată din liceu.

Ca sfat personal, încearcă să fii pro-client. Noi venim la tine să ne simțim bine, dar dacă tu dai semne că timpii sunt tăiați, reacționezi ca la mahala și mai și ai atitudinea asta de "cine vine bine, ne dai de înțeles că în loc de relaxare și sex de calitate o să primim refuzuri, fițe, comentarii etc.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania/Arad
  • Oras:Romania/Arad
59 minutes ago, Ioana.rebeka said:

Imi pare rau sa te dezamăgesc dar sunt proaspăt ieșită dupa bancile liceului..imi pare rau ca suntem in secolul 21 si ne legam de niste amărâte de tatuaje,nu pot sa va inteleg răutatea si Arogantele de care puteti da dovada.

Învățați sa nu mai comentați doar din fata unui monitor.

1) Nu e rautate sau aroganta, anumite tatuaje sunt branding pentru anumite cartele de prostitutie.
2) Daca continui sa te certi cu membri vechi si sa faci pe victima, doar iti scazi singura valoarea in ochii potentialilor clienti
Adica pierzi enorm de multa credibilitate, care inca nu ti-ai construit-o fiindca nu ai recenzii. Si oameni care citesc acest thread si nu au de citit recenzii, isi fac parere despre tine cum raspunzi la comentarile altora (chiar daca unele sunt rautacioase la adresa ta), dar nu comentarile conteaza ci cum alegi sa te comporti tu in ciuda lor

Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Salutare!

Vizitat-o pe Ioana Rebeka. Programare facuta usor pe Whatsapp si respectata. Locatia este pe Calea Mosilor.

Am fost foarte incantat cand am vazut-o, o bruneta miniona foarte frumusica, slim, sanii maricei si frumosi, aspect de nota 9 pentru mine (pentru ca nu sunt fan piercing si tatuaje).

Este prietenoasa, joviala, m-a servit cu un suc si am avut conversatii placute in pauzele de pe canapea.

Saruta frumos, accepta FK, GFE de nota 8-9.

Servicii ON si NP de nota 8.

Oral variat si cu atentie acordata oo-lelor.

La normal accepta si propune mai multe pozitii, se implica, ma saruta, ma strange in brate si este foarte vocala.

Igiena dominisoarei foarte buna. Igiena apartamentului... acceptabila.

Singurul minus pentru mine a fost ca in pauze a raspuns la cateva mesaje pe telefon. Dar o iert ca a fost draguta.

Am stat aproape o ora DTD, doua finalizari, fara sa fiu grabit. Halat 250, bine investiti.

 

4 hours ago, il pupparo said:

Ne-am lămurit , caz elucidat , ne vedem de treaba.  E mai sigur.  

@il pupparo, eu zic sa mergi ca nu stii ce pierzi.

 

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 25 minute, just another john a spus:

Salutare!

Vizitat-o pe Ioana Rebeka. Programare facuta usor pe Whatsapp si respectata. Locatia este pe Calea Mosilor.

Am fost foarte incantat cand am vazut-o, o bruneta miniona foarte frumusica, slim, sanii maricei si frumosi, aspect de nota 9 pentru mine (pentru ca nu sunt fan piercing si tatuaje).

Este prietenoasa, joviala, m-a servit cu un suc si am avut conversatii placute in pauzele de pe canapea.

Saruta frumos, accepta FK, GFE de nota 8-9.

Servicii ON si NP de nota 8.

Oral variat si cu atentie acordata oo-lelor.

La normal accepta si propune mai multe pozitii, se implica, ma saruta, ma strange in brate si este foarte vocala.

Igiena dominisoarei foarte buna. Igiena apartamentului... acceptabila.

Singurul minus pentru mine a fost ca in pauze a raspuns la cateva mesaje pe telefon. Dar o iert ca a fost draguta.

Am stat aproape o ora DTD, doua finalizari, fara sa fiu grabit. Halat 250, bine investiti.

 

@il pupparo, eu zic sa mergi ca nu stii ce pierzi.

 

Multumesc frumos😘❤️Te pup si te mai astept cu drag🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 18 ore, Ioana.rebeka a spus:

Toti va văitați de 15 minute,nu am spus ca include dezbrăcatul si dușul..fara supărare dar unii dintre voi degeaba comentați in 15 minute sunteti dezbrăcați,fututi si ieșiți si pe usa.

Cine vrea sa vina este bine primit cine nu poate sa isi caute in alta parte nu oblig pe nimeni sa vina la mine,cei care au venit ma cunosc destul de bine.

🤭🤭🤭🤭🤭🙈🙋‍♂️👏👏👏🤫🤌🤌👏👏 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

De maine disponibilă din nou 11:00-22:00.

Pentru programari mesaj WhatsApp

0734924648

Locație Piața Universității,Calea Mosilor 113

F7C46537-4379-4035-851B-52048FEBF261.jpeg

Link spre comentariu

Recenzie 

Am vizitat-o azi pe titulara topicului. Programarea a fost făcută pe WhatsApp, respectată de ambele părți. Locatia, așa cum a fost menționată, pe Calea Moșilor.

Fata este frumoasă, tânără, brunetă cu sânii fermi, aș spune că medii. Personal, îmi plac tatuajele și aduc un bonus. Are și un zâmbet jovial.

Din punct de vedere al caracterului este comunicativă și foarte amabilă cu o orientare pro-client.

Oralul este întreținut. Am optat pentru un oral neprotejat.

La normal este foarte implicată, te întreabă ce poziții îți plac și chiar dorește să încerce unele noi. Geme frumos, aici e vorba și de preferințe personale. Mie mi-a plăcut, nu este nici exagerat, nici inexistent.

La capitolul GFE e clasată bine, mai sus am menționat deschiderea ei către conversații. Sărutări, mângâieri, sunt menționate in serviciile oferite.

Am stat o oră, cadoul fiind cel specificat, adică 250 lei. Finalizare corporală pe abdomen.

Concluzie, eu zic că e de revenit și merită vizitată!

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 17 minute, horecc a spus:

Recenzie 

Am vizitat-o azi pe titulara topicului. Programarea a fost făcută pe WhatsApp, respectată de ambele părți. Locatia, așa cum a fost menționată, pe Calea Moșilor.

Fata este frumoasă, tânără, brunetă cu sânii fermi, aș spune că medii. Personal, îmi plac tatuajele și aduc un bonus. Are și un zâmbet jovial.

Din punct de vedere al caracterului este comunicativă și foarte amabilă cu o orientare pro-client.

Oralul este întreținut. Am optat pentru un oral neprotejat.

La normal este foarte implicată, te întreabă ce poziții îți plac și chiar dorește să încerce unele noi. Geme frumos, aici e vorba și de preferințe personale. Mie mi-a plăcut, nu este nici exagerat, nici inexistent.

La capitolul GFE e clasată bine, mai sus am menționat deschiderea ei către conversații. Sărutări, mângâieri, sunt menționate in serviciile oferite.

Am stat o oră, cadoul fiind cel specificat, adică 250 lei. Finalizare corporală pe abdomen.

Concluzie, eu zic că e de revenit și merită vizitată!

 

 

 

🤗❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 minutes ago, horecc said:

Recenzie 

Am vizitat-o azi pe titulara topicului. Programarea a fost făcută pe WhatsApp, respectată de ambele părți. Locatia, așa cum a fost menționată, pe Calea Moșilor.

Fata este frumoasă, tânără, brunetă cu sânii fermi, aș spune că medii. Personal, îmi plac tatuajele și aduc un bonus. Are și un zâmbet jovial.

Din punct de vedere al caracterului este comunicativă și foarte amabilă cu o orientare pro-client.

Oralul este întreținut. Am optat pentru un oral neprotejat.

La normal este foarte implicată, te întreabă ce poziții îți plac și chiar dorește să încerce unele noi. Geme frumos, aici e vorba și de preferințe personale. Mie mi-a plăcut, nu este nici exagerat, nici inexistent.

La capitolul GFE e clasată bine, mai sus am menționat deschiderea ei către conversații. Sărutări, mângâieri, sunt menționate in serviciile oferite.

Am stat o oră, cadoul fiind cel specificat, adică 250 lei. Finalizare corporală pe abdomen.

Concluzie, eu zic că e de revenit și merită vizitată!

 

 

 

Ce bine ca ai scris si tu dupa 2 ani

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...