Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
3 minutes ago, Ioana.rebeka said:

Bai frumosule,am o intrebare pentru tine.

Cand te ai trezit din vis era zi?

Si pentru cunostiinta ta generală “impresarul” meu cu solzișori 😂are un porche Cayenne negru si nu e nici jucător,te rog sa nu mai minti lumea cu nerușinare ca nu te am incurcat cu nimic si banii la femeile tale nu ti ia nimeni,in cazul in care esti un client care eu te bănui intr o zi o sa platesti vorbele astea.

Fa analfabeto

Pe cine ameninți tu fă parașuto?

Sa vezi ce ți spqrg pizda cu prima ocazie și îți găuresc ochiul maro

Iar pe idiotul ala de peste țigan borât care scrie în locul tău pe cont o sa îl bag la tomberon

Fi ți ar capu al dracu de baragladina centuristă dacă întru peste voi nu știți pe unde sa va băgați mai repede șobolanilor 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Asa Rebecco, fii coltzoasa!  Umple-l de s***z "...si in par!" 🤣

 

Maestre @Teodorion90

In afara de faptul ca e destul de clar (pentru toti; si curvari si "colegi") de ce ai re-postat recenzia taman acu' , precum si motivul / scopul replicilor actuale (imi pare rau sa-ti spun, dar nu te ajuta in sensul in care vrei tu; ba chiar, pentru curvarul de rand, te da afara din discutie), hai sa ne lamurim:

- zici tu, "COF". Fata nu scrie de el, si mie mi-a spus ca nu ofera. Ai fortzat-o? Ca, din moment ce ai reusit actiunea de 2 ori, nu putem spune ca ai pus gresit "furtunul", si in loc de COB ai nimerit COF. Deci?

- "... e o tarasca cu pamant sub unghii..." Presupun ca ai vrut sa zici "tzaranca" si...autocorrect-ul te-a spart. Oricum: jura si tu pe ceva, ca macar i-ai vazut tu unghiile

- "cu tupeu...dati in ea sa-i sara capacele, rupeti-i pizda..." Asta suna a aparare pentru "pizda"/"pizdele" proprii aflate in pastorire/favorite. Mai elimini din furnizori. Pen'ca modul asta de "lucru" ne lipseste pe noi, aialalti, de "oferta" rupta din cauza indemnurilor tale. Fizic vorbind. Replicile (amenintarile) tot in directia asta merg

- "...peshtele ala tolomac...". Frate-miu, ma doare-n bashka (sa nu zic p***a) despre motivele ei si cui da banii, atata timp cat nu sunt incomodat cu nimic / de nimeni, sa-mi ating scopul. Nu e ca si cum i-am dat banii sa-i doneze pentru constructia unui spital de copii! Ce face cu ei??? Ce o duce capul si ce poate.. Am dat banii sa fie acolo, pentru mine. Atat. Si a fost

Vrei si tu beemveu? Sau Porche? Convinge-o sa devii iubi, sau pune biciul pe iubi-ul tau. Dar lasa-ne pe noi in pace. Pe mine (si pe altii) ma doare-n c*r de proprietar. Eu tot cu masina mea merg...si nu e niciuna din marcile de mai sus 😭 :-/

Poate, daca as reduce din excapade, fumat si baut :console

- "75 min in total, avand in vedere ca la prima vizita am stat 45-50". Daca asa consideri, ca ti-ai "continuat" minutele de la prima vizita, am un sfat pentru caprioara: tura viitoare sa te taxeze ca si cand n-ai fi plecat!

Rugaminte, totusi: pls, da-mi si mie caprioare care fac "credit" la timpul petrecut....fa abstratie ca esti pe alt topic. Poate si eu sunt mai grabit/excitat vreodata, si nu folosesc timpul platit... O sa fie ca la spalatorie: 5+1 gratis🤣

Concluzie: Cum ziceam, si eu ar trebui sa intzeleg cum merg treburile pe-aici...dar nu ma pot obisnui cu pestii si interesele (gen clienti pusi sa "elimine" din concurenta). Si nu ma rabda la lingurea, sa vad ca toti cretinii se dau jmecheri si buricul pamantului, in fatza "proshtilor"

Mi-ajung jmecherii din viatza reala, care cred ca ne prostesc cu televizorul si declaratiile scrise de PR (nu ca altfel nu si-ar lua banii...)....nu-i mai suport si pe-aia de pe-aici.

PS Ia zi tu...si eu, tot din Ferentari, sau cu "pamant sub unghii" si analfabet? Ca beemveu am zis ca n-am...

 

  • Like 2
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 2 ore, crissti98 a spus:

Asa Rebecco, fii coltzoasa!  Umple-l de s***z "...si in par!" 🤣

 

Maestre @Teodorion90

In afara de faptul ca e destul de clar (pentru toti; si curvari si "colegi") de ce ai re-postat recenzia taman acu' , precum si motivul / scopul replicilor actuale (imi pare rau sa-ti spun, dar nu te ajuta in sensul in care vrei tu; ba chiar, pentru curvarul de rand, te da afara din discutie), hai sa ne lamurim:

- zici tu, "COF". Fata nu scrie de el, si mie mi-a spus ca nu ofera. Ai fortzat-o? Ca, din moment ce ai reusit actiunea de 2 ori, nu putem spune ca ai pus gresit "furtunul", si in loc de COB ai nimerit COF. Deci?

- "... e o tarasca cu pamant sub unghii..." Presupun ca ai vrut sa zici "tzaranca" si...autocorrect-ul te-a spart. Oricum: jura si tu pe ceva, ca macar i-ai vazut tu unghiile

- "cu tupeu...dati in ea sa-i sara capacele, rupeti-i pizda..." Asta suna a aparare pentru "pizda"/"pizdele" proprii aflate in pastorire/favorite. Mai elimini din furnizori. Pen'ca modul asta de "lucru" ne lipseste pe noi, aialalti, de "oferta" rupta din cauza indemnurilor tale. Fizic vorbind. Replicile (amenintarile) tot in directia asta merg

- "...peshtele ala tolomac...". Frate-miu, ma doare-n bashka (sa nu zic p***a) despre motivele ei si cui da banii, atata timp cat nu sunt incomodat cu nimic / de nimeni, sa-mi ating scopul. Nu e ca si cum i-am dat banii sa-i doneze pentru constructia unui spital de copii! Ce face cu ei??? Ce o duce capul si ce poate.. Am dat banii sa fie acolo, pentru mine. Atat. Si a fost

Vrei si tu beemveu? Sau Porche? Convinge-o sa devii iubi, sau pune biciul pe iubi-ul tau. Dar lasa-ne pe noi in pace. Pe mine (si pe altii) ma doare-n c*r de proprietar. Eu tot cu masina mea merg...si nu e niciuna din marcile de mai sus 😭 :-/

Poate, daca as reduce din excapade, fumat si baut :console

- "75 min in total, avand in vedere ca la prima vizita am stat 45-50". Daca asa consideri, ca ti-ai "continuat" minutele de la prima vizita, am un sfat pentru caprioara: tura viitoare sa te taxeze ca si cand n-ai fi plecat!

Rugaminte, totusi: pls, da-mi si mie caprioare care fac "credit" la timpul petrecut....fa abstratie ca esti pe alt topic. Poate si eu sunt mai grabit/excitat vreodata, si nu folosesc timpul platit... O sa fie ca la spalatorie: 5+1 gratis🤣

Concluzie: Cum ziceam, si eu ar trebui sa intzeleg cum merg treburile pe-aici...dar nu ma pot obisnui cu pestii si interesele (gen clienti pusi sa "elimine" din concurenta). Si nu ma rabda la lingurea, sa vad ca toti cretinii se dau jmecheri si buricul pamantului, in fatza "proshtilor"

Mi-ajung jmecherii din viatza reala, care cred ca ne prostesc cu televizorul si declaratiile scrise de PR (nu ca altfel nu si-ar lua banii...)....nu-i mai suport si pe-aia de pe-aici.

PS Ia zi tu...si eu, tot din Ferentari, sau cu "pamant sub unghii" si analfabet? Ca beemveu am zis ca n-am...

 

Ce sunt eu nebuna,dar bine le zici si tu🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Are dreptul sa-si faca preturile cum vrea. Singura problema la ea e minciuna aia cu 30 de minute, care defapt sunt 15-20 maxim.

Am vazut fete pe aici care au asa: 150 15-20 min, 200 30 min, 300 1h ..

Sau pune direct 200 15-20 min. Cine vrea vine, cine nu, nu. Dar nu e ok sa pui 30 de minute si sa nu fie 30 de minute .. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România

Recenzie corecta. 

  Am avut programare la domnișoară făcută cu o zi înainte.

  Următoarea zi dă mesaj că nu poate, că a intervenit ceva in programul ei și anulează programarea.

Sun după alt număr de telefon  la ea și  imi spune ca are programare fix la ora la care aveam eu  programarea și este disponibilă dupa respectivă întâlnire. 

    Să nu intervină domnișoara cum ii e obiceiul doar în cazul în care  are bunul simț să- și ceară scuze public aici că nu a respectat programarea și a băgat altul la futut.

  ATENTIE NU RESPECTĂ PROGRAMARILE.

 

 Hai să vedem mă banați  că am spus adevarul? ? 

 

   

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 53 minute, amoreamore a spus:

Recenzie corecta. 

  Am avut programare la domnișoară făcută cu o zi înainte.

  Următoarea zi dă mesaj că nu poate, că a intervenit ceva in programul ei și anulează programarea.

Sun după alt număr de telefon  la ea și  imi spune ca are programare fix la ora la care aveam eu  programarea și este disponibilă dupa respectivă întâlnire. 

    Să nu intervină domnișoara cum ii e obiceiul doar în cazul în care  are bunul simț să- și ceară scuze public aici că nu a respectat programarea și a băgat altul la futut.

  ATENTIE NU RESPECTĂ PROGRAMARILE.

 

 Hai să vedem mă banați  că am spus adevarul? ? 

 

   

Mda nu e frumos asa frate . Nu e firma serioasa in primul rand nu inteleg de ce a marit pretul daca nu a introdus ceva in servicii (un cim un anal ceva) si in al 2 lea rand cum a procedat cu tine . Desi cand a fost in Pitesti si am fost la ea a respectat programarea si intalnirea mea cu ea a fost super ok fara graba etc.  ce sa zic nici mie nu mi plac tepele sau anularile mai ales la mangleala si fast fuck ul . Sa ai bafta frate

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 5 minute, daniel312 a spus:

Mda nu e frumos asa frate . Nu e firma serioasa in primul rand nu inteleg de ce a marit pretul daca nu a introdus ceva in servicii (un cim un anal ceva) si in al 2 lea rand cum a procedat cu tine . Desi cand a fost in Pitesti si am fost la ea a respectat programarea si intalnirea mea cu ea a fost super ok fara graba etc.  ce sa zic nici mie nu mi plac tepele sau anularile mai ales la mangleala si fast fuck ul . Sa ai bafta frate

Ms Daniel132, să ai bafta si tu.

 Nu am vrut să dau mai multe detalii dar mă bucur ca s-a inteles ,  intalnirea era programată, oră, servicii, si altele,  eu trec astfel de comportament/atitudine  la ,,De Evitat  Tepare,,  plus ca aveam pretenții la pretul cerut de domnișoră. Prea multă reclamă( bani) nemeritată.

Am incheiat intervenția mea pe acest topic.🤐

Link spre comentariu
1 oră în urmă, amoreamore a spus:

Recenzie corecta. 

  Am avut programare la domnișoară făcută cu o zi înainte.

  Următoarea zi dă mesaj că nu poate, că a intervenit ceva in programul ei și anulează programarea.

Sun după alt număr de telefon  la ea și  imi spune ca are programare fix la ora la care aveam eu  programarea și este disponibilă dupa respectivă întâlnire. 

    Să nu intervină domnișoara cum ii e obiceiul doar în cazul în care  are bunul simț să- și ceară scuze public aici că nu a respectat programarea și a băgat altul la futut.

  ATENTIE NU RESPECTĂ PROGRAMARILE.

 

 Hai să vedem mă banați  că am spus adevarul? ? 

 

   

Ce fază nașpa 🥺 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
Acum 12 ore, amoreamore a spus:

Recenzie corecta. 

  Am avut programare la domnișoară făcută cu o zi înainte.

  Următoarea zi dă mesaj că nu poate, că a intervenit ceva in programul ei și anulează programarea.

Sun după alt număr de telefon  la ea și  imi spune ca are programare fix la ora la care aveam eu  programarea și este disponibilă dupa respectivă întâlnire. 

    Să nu intervină domnișoara cum ii e obiceiul doar în cazul în care  are bunul simț să- și ceară scuze public aici că nu a respectat programarea și a băgat altul la futut.

  ATENTIE NU RESPECTĂ PROGRAMARILE.

 

 Hai să vedem mă banați  că am spus adevarul? ? 

 

   

 

Link spre comentariu

Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Buna,baieti!

Vreau sa vă anunt ca pe data de 16 Septembrie o sa incetez activitatea in București pentru ceva timp,o sa plec in străinătate.

Mi a facut placere sa va cunosc pe fiecare in parte chiar daca am mai avut si incidente neplăcute🙂

As vrea sa le multumesc  oamenilor care m au susținut si mi au dat cateva sfaturi pe care o sa le iau in considerare,care m au inteles si cei care nu au venit cu critici la adresa mea,iar pentru restul le doresc tot binele,nu am nimic personal cu niciunul dintre voi,va doresc numai partide de sex plăcute😅

O sa ma mai gasiti pana pe data de 16 Septembrie la ora 22:00.

Va pup si va imbratisez cu drag.

Programari whatsApp 0734924648
 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...