Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

Acum 22 minute, partygoer a spus:

Vizitat si eu fata in deplina cunostiinta de cauza dupa recenziile de aici dar tentat de pozele ei.

Programare mai grea, a trebuit sa insist mai mult dar in cele din urma am reusit. A fost punctuala, nu mi-am luat teapa, poate am avut noroc fata de alti colegi.

Locatie OK, curat, baie cu gel de dus prosop uscat.

Rebecca frumoasa, este fata din poze, micuta subtirica, sani frumosi si marisori, fundulet obraznic, buze senzuale.Aspect 9, cam multe tatuaje peste tot, eu nu sunt fan dar nu am depunctat pentru asta.

Igiena 10, curata fara mirosuri suspecte.

ON 7, nimic special, obisnuit, fara artificii, dupa cateva minute a vrut sa puna prezervativul.

NP 7 am incercat LOT si doggy, stramta, cateva contre si cam atat. Finalizat COB cu mana personala.

Atitudine 7, amabila dar parea absenta, poate era obosita, poate alte motive.

Achitat 200 pentru 30 min.

De recomandat ma abtin, o fi lucrat si pe dincolo dar nu mi s-a parut nimic special, fata e frumusica si nu m-a grabit dar nu parea in apele ei, poate nu am facut noi click, nici FK si nici 69. Asta este.

De revizitat in conditiile astea nu cred, nu face CIM/COF. De AP nici nu poate fi vorba. Nu comentez pretul dar serviciile sunt cam subtirele.

Numai bine!

Cand iau banii nu sunt nici obosite nici absente, problemele apar dupa ce incaseaza.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, dogeatkitkat a spus:

De ce 200? E ceva extra? Parca citisem 150 finalizarea de 30 de minute. 

Am depasit timpul cu 10 min aproximativ si am zis sa fie ok. Nu mi-a cerut ea, asa am considerat eu mai ales ca nu m-a grabit. Daca faci un calcul la tarife cam asa este. Deci nu am stricat piata, am uitat sa mentionez in recenzie timpul DTD.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, leonard111 a spus:

Și dacă clientul pleacă  cu 10 min mai devreme ,  tu din Bun simt îi dai 50 lei înapoi sau reciproca nu funcționează aici 😊

In recenzie am spus si ce a fost ok si ce nu din punctul meu de vedere. Problema cadoului a fost optiunea mea avand in vedere ca am depasit timpul si mai ales faptul ca nu m-a grabit. Fata nu are nicio vina aici, daca a fost o greseala, a fost a mea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest

Disponibilă pentru programari.

Locatia pe care am avut o nu era asa Ok nici pentru mine nici pentru voi ,era intrare comuna pentru doua apartamente.

Acum m am mutat in Unirii pe I.C Bratianu 44.

Am vorbit putin si pentru locuri de parcare ar fi o varianta in spate la Zara sau cealaltă varianta in fata la BRD cu plata.

Nu am avut alte opțiuni din care sa aleg :((

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest

150 fin (30 de min)

300 ora (2 fin)

sex oral protejat/nep

deep in funcție de marime

sex normal(doar protejat)

69

masaj de relaxare 

finalizare corporală (sâni,abdomen,fund exclus zona intima

FK

GFE

Show lesbi (1000 RON ora)

Deplasari (450 ora)

Cuplu (600 ora)

0753608772 programari apel telefonic sau mesaj wapp

 

 

B3B07C1C-A869-44D3-AFA7-7CCBA28646D6.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...