Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

Eu tot nu inteleg (si la asta, dar si la altele) cine pula mea le pacaleste cu tatuajele alea de cacat! Bine, nici pe ele nu le banuiesc de prea multa inteligenta, dar, ba, pe bune, sa ti faci mizeriile alea... N am nimic cu tatuajele, pe unii / unele chiar stau bine, dar nu sunt pentru oricine. Mai sunt cateva specimene pe aici care ar arata mult mai misto fara desenele alea de zici ca s facute cu stanga!

 

PS. am fost la cumatra. bani si timp pierduti.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 minute, Stan10 a spus:

Eu tot nu inteleg (si la asta, dar si la altele) cine pula mea le pacaleste cu tatuajele alea de cacat! Bine, nici pe ele nu le banuiesc de prea multa inteligenta, dar, ba, pe bune, sa ti faci mizeriile alea... N am nimic cu tatuajele, pe unii / unele chiar stau bine, dar nu sunt pentru oricine. Mai sunt cateva specimene pe aici care ar arata mult mai misto fara desenele alea de zici ca s facute cu stanga!

 

PS. am fost la cumatra. bani si timp pierduti.

Sunt tinere, vor sa iasa in evidenta, sa fie rebele…

din pacate si-o ard cu iubiti/pesti prosti si saraci care in loc sa le trimita la un salon/artist bun… le lasa sa si le faca cu toti puscariasii 😂

Link spre comentariu
15 minutes ago, giancarlofis said:

Sunt tinere, vor sa iasa in evidenta, sa fie rebele…

din pacate si-o ard cu iubiti/pesti prosti si saraci care in loc sa le trimita la un salon/artist bun… le lasa sa si le faca cu toti puscariasii 😂

Pai daca si pestii lor umbla cu toti puscariasii, cu rechini imobiliari, cu camatari, cu alti pesti... au acelasi artisti de tatuaje, am vazut si la altele tipul astea de tatuaje gen sarra24, sunt oribile

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 minut, alexazerty a spus:

Pai daca si pestii lor umbla cu toti puscariasii, cu rechini imobiliari, cu camatari, cu alti pesti... au acelasi artisti de tatuaje, am vazut si la altele tipul astea de tatuaje gen sarra24, sunt oribile

Mda.. pacat de fetele dragute…

Sunt pesti si pesti… unii mai umblati altii care n-au iesit niciodata din Berceni 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut ! 

Numai ce-am plecat de la pisicuta Rebeca, mie-mi place , fiind a 2 a oara la ea, intr-adevar, numai pt o finalizare. Programat din scurt, am ajuns la ea in 20 min, apartament cu 2 camere cred, mai era cu o colega, dar eu eram chitit pe asta mica, e bunuță, iar GFE-ul acum , a 2a oara a fost mai bun, probabil ca a treia oara va fi si mai bun. 

Dupa ce am venit de la duş ma astepta cuminte in pat, m-a mangaiat usor pe piept, m-a cantarit din ochi si mi-a spus: -Te-ai mai implinit putin...😥, cand eu stiu ca m-am mai implinit clar cu 5 kg, ce putin... apoi m-a intrebat cum vreau oralul, si a inceput chiar placut, neprotejat, umed, cu atentie la ouțe, reusind sa ma surprinda in mod placut...😃

Dupa cateva minute a luat balonasul, l-a montat si a preluat initiativa, deci LOT, TOL, OLT, TLO, LTO, pana a obosit , eu cu mainile pe țâțicile alea superbe si am trecut in caprita unde s-a activat misto, contre din ce in ce mai rapide, si am cedat...

Mi-a placut, fiind pe fuga, mangaiat, pupici pe piept, pe gât, a fost mai bine ca prima oara. 

Achitat 150 lei de la inceput, si o ciocolata, 25 min dtd . 

Eu as reveni , e micuta si cred ca poate invata cu putina rabdare. 🤠

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 38 minute, Dantelarul a spus:

Va salut ! 

Numai ce-am plecat de la pisicuta Rebeca, mie-mi place , fiind a 2 a oara la ea, intr-adevar, numai pt o finalizare. Programat din scurt, am ajuns la ea in 20 min, apartament cu 2 camere cred, mai era cu o colega, dar eu eram chitit pe asta mica, e bunuță, iar GFE-ul acum , a 2a oara a fost mai bun, probabil ca a treia oara va fi si mai bun. 

Dupa ce am venit de la duş ma astepta cuminte in pat, m-a mangaiat usor pe piept, m-a cantarit din ochi si mi-a spus: -Te-ai mai implinit putin...😥, cand eu stiu ca m-am mai implinit clar cu 5 kg, ce putin... apoi m-a intrebat cum vreau oralul, si a inceput chiar placut, neprotejat, umed, cu atentie la ouțe, reusind sa ma surprinda in mod placut...😃

Dupa cateva minute a luat balonasul, l-a montat si a preluat initiativa, deci LOT, TOL, OLT, TLO, LTO, pana a obosit , eu cu mainile pe țâțicile alea superbe si am trecut in caprita unde s-a activat misto, contre din ce in ce mai rapide, si am cedat...

Mi-a placut, fiind pe fuga, mangaiat, pupici pe piept, pe gât, a fost mai bine ca prima oara. 

Achitat 150 lei de la inceput, si o ciocolata, 25 min dtd . 

Eu as reveni , e micuta si cred ca poate invata cu putina rabdare. 🤠

Multumesc pentru recenzie❤️Te pup😍

Link spre comentariu
Vizitator Mihai.
Reputație: 0

Am revizitat-o pe Ioana cu ocazia întoarcerii sale în București.

Serviciile de care m-am bucurat au fost: săruturi, FK, ON, NP.

Cost: 150/fin.

Notez experiența cu 8/10. A rămas aceeași fată simpatică, manierată și implicată în acțiune. Și una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am întâlnit anul acesta.

Nu prea înțeleg de ce atâta hate îndreptat către ea. Alte fete care arată așa de bine ca Ioana sunt la categoria lux cu prețuri duble.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, Mihai. a spus:

Am revizitat-o pe Ioana cu ocazia întoarcerii sale în București.

Serviciile de care m-am bucurat au fost: săruturi, FK, ON, NP.

Cost: 150/fin.

Notez experiența cu 8/10. A rămas aceeași fată simpatică, manierată și implicată în acțiune. Și una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am întâlnit anul acesta.

Nu prea înțeleg de ce atâta hate îndreptat către ea. Alte fete care arată așa de bine ca Ioana sunt la categoria lux cu prețuri duble.

 

Pe bune?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 39 minute, Mihai. a spus:

Am revizitat-o pe Ioana cu ocazia întoarcerii sale în București.

Serviciile de care m-am bucurat au fost: săruturi, FK, ON, NP.

Cost: 150/fin.

Notez experiența cu 8/10. A rămas aceeași fată simpatică, manierată și implicată în acțiune. Și una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am întâlnit anul acesta.

Nu prea înțeleg de ce atâta hate îndreptat către ea. Alte fete care arată așa de bine ca Ioana sunt la categoria lux cu prețuri duble.

 

Iti recomand show-ul lesby cu colega ei. Doar 1000 de lei. Dar daca sunt asa frumoase tu da-le 2000 bro!

PS Cum e apa in acvariu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 2 ore, Mihai. a spus:

Am revizitat-o pe Ioana cu ocazia întoarcerii sale în București.

Serviciile de care m-am bucurat au fost: săruturi, FK, ON, NP.

Cost: 150/fin.

Notez experiența cu 8/10. A rămas aceeași fată simpatică, manierată și implicată în acțiune. Și una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am întâlnit anul acesta.

Nu prea înțeleg de ce atâta hate îndreptat către ea. Alte fete care arată așa de bine ca Ioana sunt la categoria lux cu prețuri duble.

 

Te pup😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 2 ore, Mihai. a spus:

Am revizitat-o pe Ioana cu ocazia întoarcerii sale în București.

Serviciile de care m-am bucurat au fost: săruturi, FK, ON, NP.

Cost: 150/fin.

Notez experiența cu 8/10. A rămas aceeași fată simpatică, manierată și implicată în acțiune. Și una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am întâlnit anul acesta.

Nu prea înțeleg de ce atâta hate îndreptat către ea. Alte fete care arată așa de bine ca Ioana sunt la categoria lux cu prețuri duble.

 

Te pup😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
La 04.09.2021 la 16:18, Vizitator Ioana.rebeka a spus:

Bai frumosule,am o intrebare pentru tine.

Cand te ai trezit din vis era zi?

Si pentru cunostiinta ta generală “impresarul” meu cu solzișori 😂are un porche Cayenne negru si nu e nici jucător,te rog sa nu mai minti lumea cu nerușinare ca nu te am incurcat cu nimic si banii la femeile tale nu ti ia nimeni,in cazul in care esti un client care eu te bănui intr o zi o sa platesti vorbele astea.

🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...