Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest

Buna dimineata!

Disponibila pentru programari începând cu ora 12:00-20:00(ultima programare)

Zona Dristor

Soseaua Mihai Bravu KFC (Strada Laborator 14)blocul New City Residence.

In scurt timp revin cu cateva poze recente☺️

Link spre comentariu
On 11/8/2021 at 4:33 PM, alexeu said:

Astea au fost partile bune. Partile rele: cum am terminat a sarit pe telefon, am plecat la dus, iar la intoarcere am invitat-o la o tigara (mai aveam vreo 12 minute din juma de ora). M-a refuzat cu motivul ca tre sa vina altcineva si deja a sunat de 2 ori nervos. Faza e ca eu nu sunt timid cu chestii d-astea, sunt crescut la periferie si pot fi un domn sau pot fi golan. I-am zis ca nu e problema mea, sa astepte si m-am pus in bucatarie sa fumez sperand ca o sa stea si ea sa schimbam o vorba.

You, sir, are an inspiration. Imi dau seama ca eu sunt cam wimp, nu stau niciodata tot timpul. 

Link spre comentariu

Vizitat domnișoara. Impresii 

Locație Dristor locuri de parcare apartament decent 8.5

Domnisoara frumușică micuța cu ceva tatuaje Sâni frumoși 9

Oral 8.5 bunicel cu tendințe de de înghițire completa cam fără atenție la sateliti

Normal 8 este maleabila dar foarte teatrala

Este de bifat pentru palmaresul nostru și cam atât. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest

🍒Disponibila pana la ora 20:00

🍒sex oral protejat/neprotejat(in functie de igiena)

🍒sex normal(doar protejat)

🍒masaj de relaxare

🍒diverse pozitii

🍒mici fantezii

🍒69

🍒anni

🍒cunni

🍒fk

🍒tente de deep

🍒finalizare corporala (sani,abdomen,fund)

🍒dus impreuna/asistat

Locatie Dristor KFC

Preturi:

150 lei (30 de min)

300 (60 de min/2 fin)

 

 

41103BE7-CF13-43B9-B7EB-C36BE885D632.jpeg

0675850D-60E4-4564-BA0C-358357664852.jpeg

BA3BBD51-F5A4-4190-BA99-1EDF1A0851CE.jpeg

C25CE9E1-407A-4C51-8081-988766D4C040.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (reper KFC Dristor)
Aspect: 9 (domnisoara frumoasa foc, undeva la 1.58 cm, ochi caprui, par negru matasos, sani medii fermi, slim, unghiile facute, piele alba ca laptele, mai multe tatuaje, dantura alba, miroase placut)
Oral: 7 (neprotejat, ok dar scurt, fara atentie la sateliti, incearca deep, umed, mai multe viteze, iti asculta indicatiile)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, geme placut dar fals, este docila, stramta, pisicuta frumos estetic)
Gfe: 8 (FK inclus, pisicioasa)
Atitudine: 9.5 (prietenoasa, atitudine ok, dezghetata)
Igiena: 10 (curata, miroase placut)
Halat: 150 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii noiembrie am ajuns la domnisoara Ioana Rebecca, reper KFC Dristor, programarea realizata usor pe whatsapp. Am stat putin de vorba cu domnisoara, este frumoasa si dezghetata, arata foarte bine la corp, sanii mai ales pentru statura ei. Apartamentul este ok, baia pe stanga, cateva geluri de dus la baie, primit prosop curat. Mi-a placut sa o vad in costumul Evei, ce fel stau sanii aia misto de tot, mai ales in LOT. Oralul a fost ok-ish, putin grabit dar ok, iar la normal foloseste lubrifiant. Ioana a fost putin intimidata de mine cand m-a vazut gol, dar a fost ok pana la urma si nu a facut mofturi. La normal s-a conformat, am schimbat mai multe pozitii, cea mai faina pozitie a fost LOT. Multe nu sunt de zis, artificii,etc. Intalnirea overall a fost ok, daca nu tineti asa de mult la servicii puteti sa ii faceti o vizita/finalizare. 
Spor si sanatate!

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: cu sau fara gumar
2)A pus telefonul pe silentios inainte sa purcedem la treaba
3)Accepta 69

  • Like 21
  • Mersi 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
La 25.11.2021 la 22:50, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (reper KFC Dristor)
Aspect: 9 (domnisoara frumoasa foc, undeva la 1.58 cm, ochi caprui, par negru matasos, sani medii fermi, slim, unghiile facute, piele alba ca laptele, mai multe tatuaje, dantura alba, miroase placut)
Oral: 7 (neprotejat, ok dar scurt, fara atentie la sateliti, incearca deep, umed, mai multe viteze, iti asculta indicatiile)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, geme placut dar fals, este docila, stramta, pisicuta frumos estetic)
Gfe: 8 (FK inclus, pisicioasa)
Atitudine: 9.5 (prietenoasa, atitudine ok, dezghetata)
Igiena: 10 (curata, miroase placut)
Halat: 150 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii noiembrie am ajuns la domnisoara Ioana Rebecca, reper KFC Dristor, programarea realizata usor pe whatsapp. Am stat putin de vorba cu domnisoara, este frumoasa si dezghetata, arata foarte bine la corp, sanii mai ales pentru statura ei. Apartamentul este ok, baia pe stanga, cateva geluri de dus la baie, primit prosop curat. Mi-a placut sa o vad in costumul Evei, ce fel stau sanii aia misto de tot, mai ales in LOT. Oralul a fost ok-ish, putin grabit dar ok, iar la normal foloseste lubrifiant. Ioana a fost putin intimidata de mine cand m-a vazut gol, dar a fost ok pana la urma si nu a facut mofturi. La normal s-a conformat, am schimbat mai multe pozitii, cea mai faina pozitie a fost LOT. Multe nu sunt de zis, artificii,etc. Intalnirea overall a fost ok, daca nu tineti asa de mult la servicii puteti sa ii faceti o vizita/finalizare. 
Spor si sanatate!

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: cu sau fara gumar
2)A pus telefonul pe silentios inainte sa purcedem la treaba
3)Accepta 69

Multumesc frumos pentru recenzie😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...