Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

 

Atras de pozele fetei dar cu oarecare strângere de inimă legat de comentariile mai negative, am zis sa-mi încerc norocul. 

Programarea : prin wazaap cu o zi mai înainte. A respectat ora doar că a apărut o problema la ea și a trebuit să scurtam cu vreo 20 de minute, desigur tariful a rămas tot 300 Ron ( de, 2 finalizari....)

Locația : garsoniera ok, blocul nou de lângă Kaufland Dristor, se poate parca și acolo. Fata singura in locație. 

 

Fata. Arată exact că în poze, micuța, finuta la corp și drăguță la fata. 

 

Acțiunea. A fost foarte ok, foarte deschisa la schimbarea numerelor, se mișcă bine deasupra. Un singur minus ar fi că nu se uda natural, trebuie folosit la greu lubrifiant. La oral se cam se simt dinții, probabil pentru că și fata e micuța de fel. Norocul meu este că nu sunt adeptul la oral. Nu m-am grăbit in niciun fel, totul a decurs ok. 

Hai sa trecem rapid și prin notele orientative:

Fata : 8.5

Corp: 9.5

GFE : 8

Oral : 7

Normal : 7.5 

Locația : 9.5

 

Concluzia este că la noile preturi, la 250 h este de revenit pentru aspectul ei, și parțial pentru GFE. La 300 Ron nu recomand, mai ales că la normal și ora senzația nu te da pe spate. Am fost la fete care nu arătau la fel de bine că ea, dar senzația la oral și normal era mult peste. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, bogdan1111 a spus:

doar că a apărut o problema la ea și a trebuit să scurtam cu vreo 20 de minute, desigur tariful a rămas tot 300 Ron

 

Acum 9 ore, bogdan1111 a spus:

. Nu m-am grăbit in niciun fel, totul a decurs ok. 


poate sunt eu tampit, dar cum nu te a grabit daca ati scurtat intalnirea cu 20min ?

a inceput sa i curga sange din nas sau ce 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 12 ore, alexazerty a spus:

Nu neg ce zici varule, dar... "vai vai fat-o"??? serios fat-o?? hahahahah asa scrie taicamiu boomer de 70 de ani, mi-a zis o data mieunatu-le... invatati in pula mea sa puneti cratima unde trebuie inainte de a da lectii de gramatica unor curve cu 10 clase care se dau smardoaice :))

In rest, esti spot on, pacat ca ai IQ-ul similar cu copila asta care e pestita de un lake cu pedale :))

Da varule, recunosc greșeală  😉, se foloseste si si depinde de context. Căt trăim învățăm și/dar  te asigur ca nimeni din România nu stie sa scrie perfect corect gramatical.  Nu am Scz.

Acum 8 minute, peperinho a spus:

Un moderator ar trebui să I șteargă topicul..servicii de căcat, multe recenzii proaste,  preț prohibitiv, plus că și bate joc de clienți,  nu înțeleg cum jepcare ca ea mai rezista pe forum 🙄

  Deja vede cum e să nu mai aibă clienti, cum. este evitată Ea nu a înțeles că aici se poate promova. A fost în străinătate ( dupa ce ne-a făcut prosti etc)  dar nu a rezistat, nu a rezistat nici pe nimfo.  Dacă ea nu are nevoie  de clientii  de pe  acest sitte nici noi nu avem nevoie de ea. 

   

Link spre comentariu
1 hour ago, peperinho said:

Un moderator ar trebui să I șteargă topicul..servicii de căcat, multe recenzii proaste,  preț prohibitiv, plus că și bate joc de clienți,  nu înțeleg cum jepcare ca ea mai rezista pe forum 🙄

nu se mai ocupa nici drq de site ul asta...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, giancarlofis a spus:

 


poate sunt eu tampit, dar cum nu te a grabit daca ati scurtat intalnirea cu 20min ?

a inceput sa i curga sange din nas sau ce 😂

Adică știam de la început în cat trebuie să mă incadrez, am depășit vro 5 minute iar fata nu a avut nimic de comentat ( vezi că mai ai 10 minute sau vezi că ai depășit alea 40 min ). La modul asta am zis că nu m-am grăbit pe parcursul acțiunii....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, ozgean a spus:

el a stat 40 de min si tot 300 a platit......fraierii care accepta asa ceva , asa le obisnuiti pe obositele astea

Când îți organizezi ziua in funcție de programarea asta , ești pe drum cu ouălele cat merele, dai înainte dacă tot ai plecat. După dai un review să știe și ceilalți futaci la ce sa se aștepte. Mă cam așteptăm la asta, este specificat clar de cei ce au dat coment aici. Am mers mai mult pentru fizicul ei ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.11.2021 la 16:39, Ioana.Elena a spus:

De unde stii tu lucrurile astea?A vrut cumva fata sa fuga de la tine si ai prins o vorbind prin mesaje?

Imi caut colega sa impartesc cheltuielile stai tu linistit,ca daca eram proxeneta cum spui tu eram la un alt nivel nu stateam sa ma mai fut eu pe bani,dar nu ai cum sa intelegi lucrurile astea ca esti un peste obosit,nu iti produce fata nimic si esti nemultumit te ai gandit sa arunci cu vorbe proaste sa mi strici tu mie lucrurile,dar stai linistit bai baiatule ca am clientii mei deja formati nu mai am nevoie de forumul asta,pentru mine este egal cu 0 ce scrii tu aici si ma mira faptul ca sunt atatia care cred in vorbele astea😂cred ca sunt pe teritoriul tau si te ai cam ambalat putin ca nu ti mai produce fata nimic

Vezi ca daca te futi pe bani, doar iti uzezi pizda, nu faci puscarie. Daca te faci tu pestioaica si incerci sa racolezi, in maxim 1 an te leaga :))...vezi ca linia e fina :))..Mai bine ramai la a suge si a-ti folosi pizda.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...