Sari la conținut

Rebecca 😍0753608772❤️


Vizitator Ioana.rebeka

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, maa5fu1.v1 a spus:

 

With your comments, it's far from the center now. It's not even in the capital anymore, it's in Chiajna 🤣

Agreed, but you call her and you find available hour 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 3 ore, Ioana.rebeka a spus:

Da,stiu ce zici,ai dreptate..următoarea locație promit ca o sa fie in centru🤗

Poate fi și o mutare strategică 🤷‍♂️ scapă de inutili 😉😬

Cine vrea ...vine el și cu metroul 😬😉

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Visited her today and I don't get it what you all have against this girl, exept the current address
She is young, beatiful, firm body,firm ass, nice legs, medium tits, smiling, talkative...
And she moams for Oscar... Sweet... 
I'm sorry I don't speak romanian, maybe we will find a common topic, although I'm more than twice her age

Location: 2 (too bad, the area),  place is easy to find and is clean, bathroom pretentious one will want more gels, but for me one was enought and mouth water available
Contact: Wahtsapp, even I was not with my romanian number, scheduled, respected.
Oral: NP, my wish... Well she has to learn, but we must teach her, I lilke it, I give 8 for the effort, tries deep, I guiuded her to play with my balls, she even licked them
Normal: Changed two possitions, 9 cause on goat she was trying to escape the last 1-2cm :)
GFE: 8 cause she was smoking not in bed, next to me, she kisses sweet and maintains
Paid: 250 for an hour and I'm happy and I'll visit her again, despite the language barrier

So what do one needs more, young, beautifull girl, slim, fit, full of energy with tits, ON, DFK and price is normal...
PSE she is not, she looks more like the mistress type or the drunken teen you get from the club.... In my opinion the mistress type will suit her perfectly.
I put her in my to visit again list, despite the language barrier

 

Am vizitat-o astăzi și nu înțeleg ce aveți cu toții împotriva acestei fete, cu excepția adresei actuale
Este tânără, frumoasă, corp ferm, fund ferm, picioare drăguțe, țâțe medii, zâmbitoare, vorbăreață ...
Și ea plânge pentru Oscar ... Dulce ...
Îmi pare rău că nu vorbesc română, poate vom găsi un subiect comun, deși am mai mult de două ori vârsta ei

Locație: 2 (păcat, zona), locul este ușor de găsit și este curat, baia pretențioasă va dori mai multe geluri, dar pentru mine unul era suficient și apă de gură disponibilă
Contact: Wahtsapp, chiar și eu nu eram cu numărul meu românesc, programat, respectat.
Oral: NP, dorința mea ... Ei bine, ea trebuie să învețe, dar noi trebuie să o învățăm, îi dau seama, dau 8 pentru efort, încearcă profund, am guit-o să se joace cu mingile mele, chiar le-a lins
Normal: S-au schimbat două poziții, 9 cauze la capră, ea a încercat să scape de ultimii 1-2 cm :)
GFE: 8 pentru că a fumat nu în pat, lângă mine, se sărută dulce și se întreține
Plătit: 250 pentru o oră și sunt fericit și o voi vizita din nou, în ciuda barierei lingvistice

Deci, de ce ai nevoie mai mult, fată tânără, frumoasă, subțire, potrivită, plină de energie cu țâțe, ON, DFK și prețul este normal ...
PSE nu este, seamănă mai mult cu tipul de amantă sau cu adolescentul beat pe care îl primești de la club .... În opinia mea, tipul de amantă i se va potrivi perfect.
Am pus-o în lista mea de a vizita din nou, în ciuda barierei lingvistice

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost astăzi la Rebeca, după câteva încercări în care nu am reușit să ne sincronizăm cu programul. Locația la Tineretului, locuri de parcare destule în zonă. 

 

Despre locație în sine nu prea are rost să dau multe detalii, că e posibil să o schimbe. Dar, pentru cei cu gânduri de vizită cât încă este la Tineretului - pat mare, care rezistă, o oglindă mare pe hol în care vă mai puteți vedea și din pat... nu e lux, dar vă faceți treaba, că doar nu vă mutați acolo. 

 

Despre Rebeca - mă bucur că am reușit să ne întâlnim. E tânără, e mișto cu tine dacă și tu ești cu ea, se știe și cu buna dispoziție, ai și ce vorbi cu ea. Ca aspect - fix puștoaica aia care aperi să îți fie colegă de grupă în facultate. Sau, cel puțin, eu așa aș fi sperat 😂. Un corp bine proporționat, piele fină, cu felicitări către ea. 

 

Igienă - no problema, niciun fel de miros suspect, nimic de obiectat. 

 

Acțiune - un OP (la alegerea mea) făcut cu simț de răspundere și un NP la care participă și ea, nu își dă disconnect din pat. Am schimbat câteva poziții, inclusiv la sugestia ei, în cele două numere. Mai vedem, mai încercăm și data viitoare, dar ne-am "conectat" bine. Sigur, pentru cei pretențioși, poate că mai este loc de îmbunătățiri, dar pentru mine contează mai mult experiența overall. 

 

GFE - am râs cu ea încă de la telefon, când eram în fața scării. N-am simțit că de-abia ce ne cunoscusem, deci un punct în plus și aici. În pat se mulează după tine, vă țin pumnii să vă găsiți interesele comune 🙃

 

Halat: 250 leones pentru o oră 

 

De revenit: of corso! Mi-a făcut plăcere, a fost que trebuie. Poate c-a contat și că nu suntem super depărtați ca vârstă. Dar, oricum ar fi, o să revin cu drag la ea. 

 

Haida săru'mâna, Rebeca, sper să nu faci febră musculară la picioare mâine din cauza mea 🤗

 

Să vă împingă 'ăl de sus în bine! 😁

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0
1 oră în urmă, snatch a spus:

Am fost astăzi la Rebeca, după câteva încercări în care nu am reușit să ne sincronizăm cu programul. Locația la Tineretului, locuri de parcare destule în zonă. 

 

Despre locație în sine nu prea are rost să dau multe detalii, că e posibil să o schimbe. Dar, pentru cei cu gânduri de vizită cât încă este la Tineretului - pat mare, care rezistă, o oglindă mare pe hol în care vă mai puteți vedea și din pat... nu e lux, dar vă faceți treaba, că doar nu vă mutați acolo. 

 

Despre Rebeca - mă bucur că am reușit să ne întâlnim. E tânără, e mișto cu tine dacă și tu ești cu ea, se știe și cu buna dispoziție, ai și ce vorbi cu ea. Ca aspect - fix puștoaica aia care aperi să îți fie colegă de grupă în facultate. Sau, cel puțin, eu așa aș fi sperat 😂. Un corp bine proporționat, piele fină, cu felicitări către ea. 

 

Igienă - no problema, niciun fel de miros suspect, nimic de obiectat. 

 

Acțiune - un OP (la alegerea mea) făcut cu simț de răspundere și un NP la care participă și ea, nu își dă disconnect din pat. Am schimbat câteva poziții, inclusiv la sugestia ei, în cele două numere. Mai vedem, mai încercăm și data viitoare, dar ne-am "conectat" bine. Sigur, pentru cei pretențioși, poate că mai este loc de îmbunătățiri, dar pentru mine contează mai mult experiența overall. 

 

GFE - am râs cu ea încă de la telefon, când eram în fața scării. N-am simțit că de-abia ce ne cunoscusem, deci un punct în plus și aici. În pat se mulează după tine, vă țin pumnii să vă găsiți interesele comune 🙃

 

Halat: 250 leones pentru o oră 

 

De revenit: of corso! Mi-a făcut plăcere, a fost que trebuie. Poate c-a contat și că nu suntem super depărtați ca vârstă. Dar, oricum ar fi, o să revin cu drag la ea. 

 

Haida săru'mâna, Rebeca, sper să nu faci febră musculară la picioare mâine din cauza mea 🤗

 

Să vă împingă 'ăl de sus în bine! 😁

 

 

Haha,sigur o sa fac febra musculară 😂😂te pup😘te mai astept cu drag🤗

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Astazi si maine ma găsiți pe Mihai Bravu Kfc.

Ma gasiti in intervalul orelor 13:00-22:00.
Programari whatsapp 0734924648.

Ca servicii:

sex oral protejat/nep in funcție de igiena

Sex normal (doar protejat)

69

mici fantezii

diferite poziții 

GFE

foot fetish 

masaj de relaxare

deep (in funcție de mărime)

Accept mângâieri,săruturi corporale ,atingeri.

COB

150 finalizarea 

250 h (2 finalizări)

B12486A5-21C4-45F5-ACF8-43C96DFFD1DE.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Ioana.rebeka
Reputație: 0

Maine dupa amiaza o sa plec din București pentru cateva zile

Ma mai gasiti astazi pana la ora 22:00

Si maine începând cu ora 10:00-14:00

Va pup!😋😚O sa postez aici cand revin.

Locatia este Mihai Bravu KFC blocul nou.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

As dori sa merg si eu la fata asta si vad ca sunt recenzii mixte,chiar este asa pe graba?Vreau sa iau o ora.Va rog maistri curvari am nevoie de intelepciunea voastra 🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, DagothUR a spus:

As dori sa merg si eu la fata asta si vad ca sunt recenzii mixte,chiar este asa pe graba?Vreau sa iau o ora.Va rog maistri curvari am nevoie de intelepciunea voastra 🙏

Ca și regula generala când mergi la o fata noua iei o finalizare sa vezi cum se descurca și abia după decizi dacă ii mai faci vreo vizita și dacă vrei sa stai mai mult. De cele mai multe ori rămâne o singura vizita. 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, gicacontra2012 a spus:

Ca și regula generala când mergi la o fata noua iei o finalizare sa vezi cum se descurca și abia după decizi dacă ii mai faci vreo vizita și dacă vrei sa stai mai mult. De cele mai multe ori rămâne o singura vizita. 🙂

Multam de sfat!

1 oră în urmă, jhonmark a spus:

nu esti singurul care ar vrea dar inca nu gaseste motivatia sa mearga

Ma sacrific pentru echipa intr-un final,revin cu un review.

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle
Acum 6 ore, Ioana.rebeka a spus:

Aujourd'hui et demain vous retrouverez Mihai Bravu Kfc.

Vous pouvez me trouver entre 13h00 et 22h00.
Logiciel Whatsapp 0734924648.

En tant que prestations :

sexe oral/nep protégé selon hygiène

Sexe normal (protégé seulement)

69

petits fantasmes

différents postes 

GFE

fétichisme des pieds 

massage relaxant

profond (selon la taille)

J'accepte les caresses, les baisers corporels, les attouchements.

ÉPI

150 achèvement 

250 h (2 achèvements)

B12486A5-21C4-45F5-ACF8-43C96DFFD1DE.jpeg

 Un preț intermediar pentru cei care vor o oră.  dar care fac o singură completare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...