Sari la conținut

👅👅👑😘Moldoveanca,Alessia😘👑👅👅0746624131


Postări Recomandate

  • Oras:Green Field
  • Oras:Green Field

Seara bună confrați !

 

Revenit după o pauză destul de lungă, am vizitat-o pe Alessia si pot să spun că mi-a făcut ziua mai frumoasă! Încă din momentul in care am intrat pe ușă, mi-a făcut cunoștință cu o armată de dulciuri: Kinder Tits, Kinder Pussy, Kinder Lips si Kinder Chicks plus o imbrătisare caldă! Era cat se poate de clar că va ieși o intalnire reușită, din toate punctele de vedere, mai ales că juniorul deja se vedea comod intre sânii domnitei simpatice, venite de peste Prut.

In altă ordine de idei, prefer totuși să rămână intre noi detaliile intime, astfel că notele si descrierile scurte, de mai jos, sunt suficient de relevante pentru toată lumea, cred:

 

Locatie: 9 (bd Ion Câmpineanu // camera de actiune curată, baie curată si dotată cu cele necesare: geluri de dush, prosoape si APA CALDA)

Aspect fizic: 9 înălțime pe la 1,70 (dacă am aproximat corect), genul BBW care chiar știe să te atragă in cuibușorul de nebunii (arată exact ca in poze), chip de puștoaică cu buze cărnoase)

Contact: Nr din topic / Whatsapp

GFE: 9 (jovială, atentă cu clientul, zâmbitoare, sociabilă si foarte lipicioasă, așa cum îmi place mie // datorită click-ului reușit, am contribuit amândoi la un vibe excelent // geme in timpul actiunii, nu se uita la ceas, isi lasa telefonul pe silent // are un accent foarte plăcut)

FK: N/A (din pacate NU se află in meniu)

ON 9 (umed, cu încercări reușite de deep si cu atenție acordată zonelor adiacente, spitting // tits fuck de nota 10 cu care m-a făcut să finalizez glorios intre surorile Kinder-Tits) 😂😂

NP: N/A (data aviatoare)

Igiena: 10 Exemplară 

Nota de plată: 300 leușteni/h oferiti discret

Concluzii: De revenit cu incredere! In mod special, data viitoare va trebui să (s)experimentez glazura de frișcă de pe Kinder Pussy si de pe Kinder Tits, dacă tot s-a pus problema Razboiului Dulciurilor :rever

 

Cu stimă!! :pepsi

 

JK2020

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 13 ore, jk2020 a spus:

Seara bună confrați !

 

Revenit după o pauză destul de lungă, am vizitat-o pe Alessia si pot să spun că mi-a făcut ziua mai frumoasă! Încă din momentul in care am intrat pe ușă, mi-a făcut cunoștință cu o armată de dulciuri: Kinder Tits, Kinder Pussy, Kinder Lips si Kinder Chicks plus o imbrătisare caldă! Era cat se poate de clar că va ieși o intalnire reușită, din toate punctele de vedere, mai ales că juniorul deja se vedea comod intre sânii domnitei simpatice, venite de peste Prut.

In altă ordine de idei, prefer totuși să rămână intre noi detaliile intime, astfel că notele si descrierile scurte, de mai jos, sunt suficient de relevante pentru toată lumea, cred:

 

Locatie: 9 (bd Ion Câmpineanu // camera de actiune curată, baie curată si dotată cu cele necesare: geluri de dush, prosoape si APA CALDA)

Aspect fizic: 9 înălțime pe la 1,70 (dacă am aproximat corect), genul BBW care chiar știe să te atragă in cuibușorul de nebunii (arată exact ca in poze), chip de puștoaică cu buze cărnoase)

Contact: Nr din topic / Whatsapp

GFE: 9 (jovială, atentă cu clientul, zâmbitoare, sociabilă si foarte lipicioasă, așa cum îmi place mie // datorită click-ului reușit, am contribuit amândoi la un vibe excelent // geme in timpul actiunii, nu se uita la ceas, isi lasa telefonul pe silent // are un accent foarte plăcut)

FK: N/A (din pacate NU se află in meniu)

ON 9 (umed, cu încercări reușite de deep si cu atenție acordată zonelor adiacente, spitting // tits fuck de nota 10 cu care m-a făcut să finalizez glorios intre surorile Kinder-Tits) 😂😂

NP: N/A (data aviatoare)

Igiena: 10 Exemplară 

Nota de plată: 300 leușteni/h oferiti discret

Concluzii: De revenit cu incredere! In mod special, data viitoare va trebui să (s)experimentez glazura de frișcă de pe Kinder Pussy si de pe Kinder Tits, dacă tot s-a pus problema Razboiului Dulciurilor :rever

 

Cu stimă!! :pepsi

 

JK2020

Hey multumesc frumos ești un dulce,mersi de imbratisari,mereu cu drag te aștept 😘😘🤗🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Nu am înțeles niciodată programările aiurea,nerespectate sau programează si după ma bagă la Block 😆😆

cazuri fel și fel,lipsa de respect zic,e simplu durează 1 min sa anunți anularea sau …

dar astea făcute aiurea doar sa-mi  fie deranj chiar nu le înțeleg …

Link spre comentariu

Am fost și eu la Alessia săptămână trecută pt 1h.

Am fost foarte mulțumit de calitatea serviciilor, o sa revin regulat.

Într-o oră am avut parte de un tits fuck + oral super ok, cu o finalizare pe sânii mari și bine proporționat, după o pauză am continuat cu inca un sex oral + sex normal.

Alessia m-a făcut să mă simt bine și relaxat, este o persoana vorbăreață și are o atitudine pozitivă, dar nu este exagerată.

Sta singura in apartamentul care arata cel puțin decent. 

Mersi Alessia!

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 12 ore, optarians a spus:

Am fost și eu la Alessia săptămână trecută pt 1h.

Am fost foarte mulțumit de calitatea serviciilor, o sa revin regulat.

Într-o oră am avut parte de un tits fuck + oral super ok, cu o finalizare pe sânii mari și bine proporționat, după o pauză am continuat cu inca un sex oral + sex normal.

Alessia m-a făcut să mă simt bine și relaxat, este o persoana vorbăreață și are o atitudine pozitivă, dar nu este exagerată.

Sta singura in apartamentul care arata cel puțin decent. 

Mersi Alessia!

Mereu cu drag 😍😍😍

multumesc 😘

Link spre comentariu

Salutare! 
Am vizitat-o si eu astazi de dimineata pe Alessia, punctez cateva detalii:

Programare facuta usor pe watsapp, cu confirmare cu o ora inainte.

Locatia centrala, Ion Campineanu, usor de gasit. Apartamentul mare, curat, cu tot ce trebuie.

Alessia e o fata draguta, sociabila, ai ce sa vorbesti cu ea in pauza 😀

Nu este slaba, este voluptoasa. Fund mare, sani mari, pentru amatorii de fete cu forme este exact ce trebuie. Curata, ingrijita, parfumata, pregatita de actiune.

Actiunea buna, in special oralul. Atentie la detalii, geme frumos. 
Achitat 300/ora. 

De revenit? Cu forte proaspete, merita vizitata din nou.

Te pup Alessia. Mult succes !

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 33 minute, gentleman89 a spus:

Salutare! 
Am vizitat-o si eu astazi de dimineata pe Alessia, punctez cateva detalii:

Programare facuta usor pe watsapp, cu confirmare cu o ora inainte.

Locatia centrala, Ion Campineanu, usor de gasit. Apartamentul mare, curat, cu tot ce trebuie.

Alessia e o fata draguta, sociabila, ai ce sa vorbesti cu ea in pauza 😀

Nu este slaba, este voluptoasa. Fund mare, sani mari, pentru amatorii de fete cu forme este exact ce trebuie. Curata, ingrijita, parfumata, pregatita de actiune.

Actiunea buna, in special oralul. Atentie la detalii, geme frumos. 
Achitat 300/ora. 

De revenit? Cu forte proaspete, merita vizitata din nou.

Te pup Alessia. Mult succes !

Hey mulțumesc frumos🥰🥰

cu drag te mai aștept pupici 🙏🏻💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...