Sari la conținut

👅👅👑😘Moldoveanca,Alessia😘👑👅👅0746624131


Postări Recomandate

  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 37 minute, Carotoru a spus:

Te ai vopsit bruneta ?

Daaaaaa😇😇😇am făcut schimbări …

zilele trecute am fc niște Șuvițe blonde sa îmi mai amintesc așa puțin de vechiul meu Look 😅😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
1 oră în urmă, spargatoru de buci a spus:

mie tot nu imi vine sa cred ca este reala.. parca prea buna esti :)))

Eh ce ai sa mai zici si tu 🫣🤗

vino si vedem îți place sau nu 🤭😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 20 ore, sheptica a spus:

Esti superba....trebuie o vizita neaparat.

Dimineata la ce ora incepi programul?

💋💋💋

Hey de obicei 10:00/21:00 😘😘😘

multumesc te pup!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
1 oră în urmă, rplrpl a spus:

hello Alessia, 

do you speak english ? i will be in bucarest from 25 to 29/10

Hi sorry dear ,I don't know exactly how long I'm here)

Link spre comentariu

Vin si eu cu o recenzie intarziata oameni buni. Am observat aceasta domnisoara de data trecuta de cand a fost in Buc dar nu ne-am nimerit asa ca ce bucurie pe mine cand am vazut ca s-a intors. 

Programare facuta pe whatsapp cu cateva zile inainte, in ziua cu pricina i-am confirmat dar a spus ca nu poate la ora specificata de mine dar poate putin mai devreme. Nici o problema, zis si facut. 

Aspect: 8 - pozele ori nu sunt ale ei ori sunt din diferite pozitii si unghiuri care o avantajeaza destul de mult, oricum ea e pe stilul acela. Micuta cu tate mari si bulane sanatoase, mie asa imi plac deci clar a trebuit sa vad care e treaba. 

Locatie: 7 - e un bloc unde am mai fost la futut la alta domnisoara, central, am gasit loc de parcare usor, apartament micut standard de dat la buci. Cam singura chestie "diferita" ar fii faptul ca mai sta cu o tipa care e pur si simplu pe acolo, nu am vb cu ea, am salutat-o, nu a raspuns, pe mine nu m-a deranjat, as fii vrut chiar sa se bage si ea 😁 dar aviz pt cei pudici 

Oral: 9 - ii dau un 9 pt ca se implica, baga si tatele la inaintare, chiar mi-a placut ce face cu gura, se uita in ochi etc

Normal: 8 - am vrut sa stau eu deasupra ca sa pun mana pe tatele alea mari asa ca nu prea am cum sa o jurizez pt prestatie pt ca am dat doar eu din buci. Oricum nu e muta, e femeie fratilor, carui femeie nu ii place sexul? Doar ca fiecare e diferita si se exprima altfel, altele deloc 😝

Medie: 8

Concluzie: Daca va place carnea cum sunt eu va recomand, da, poate nu e ea in poze dar e pe acolo, nu cred ca o sa regretati, e zambareata, vorbeste, iar astea sunt calitati care sunt in cautare. Spor tovarasilor ✌🏼

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 ore, george jetson a spus:

Vin si eu cu o recenzie intarziata oameni buni. Am observat aceasta domnisoara de data trecuta de cand a fost in Buc dar nu ne-am nimerit asa ca ce bucurie pe mine cand am vazut ca s-a intors. 

Programare facuta pe whatsapp cu cateva zile inainte, in ziua cu pricina i-am confirmat dar a spus ca nu poate la ora specificata de mine dar poate putin mai devreme. Nici o problema, zis si facut. 

Aspect: 8 - pozele ori nu sunt ale ei ori sunt din diferite pozitii si unghiuri care o avantajeaza destul de mult, oricum ea e pe stilul acela. Micuta cu tate mari si bulane sanatoase, mie asa imi plac deci clar a trebuit sa vad care e treaba. 

Locatie: 7 - e un bloc unde am mai fost la futut la alta domnisoara, central, am gasit loc de parcare usor, apartament micut standard de dat la buci. Cam singura chestie "diferita" ar fii faptul ca mai sta cu o tipa care e pur si simplu pe acolo, nu am vb cu ea, am salutat-o, nu a raspuns, pe mine nu m-a deranjat, as fii vrut chiar sa se bage si ea 😁 dar aviz pt cei pudici 

Oral: 9 - ii dau un 9 pt ca se implica, baga si tatele la inaintare, chiar mi-a placut ce face cu gura, se uita in ochi etc

Normal: 8 - am vrut sa stau eu deasupra ca sa pun mana pe tatele alea mari asa ca nu prea am cum sa o jurizez pt prestatie pt ca am dat doar eu din buci. Oricum nu e muta, e femeie fratilor, carui femeie nu ii place sexul? Doar ca fiecare e diferita si se exprima altfel, altele deloc 😝

Medie: 8

Concluzie: Daca va place carnea cum sunt eu va recomand, da, poate nu e ea in poze dar e pe acolo, nu cred ca o sa regretati, e zambareata, vorbeste, iar astea sunt calitati care sunt in cautare. Spor tovarasilor ✌🏼

Hey mulțumesc de recenzie 😘😘😘

ma bucur ca încercați sa va exprimați cât de natural posibil,apreciez orce recenzie🙏🏻♥️

În ochii fiecăruia părem diferit absolut de asta chiar îmi plac recenziile obiective 😘ieri mi sa spus ca in poze par mai voluptoasa de exemplu iată cineva invers poate ma vede si tot Așa 🤗dar asta nu e de supărare nicicum,acceptam realitatea 

te pup dragule,da apartamentul nici mie nu mii atât de drag cred ca si recunosc asta tuturor,dar știți ca e cam dificil cu locație ok in primul rând parcarea si zona,pentru noi fetele din aceasta branșa,nu e mic sunt 3 camere dar nu e cel mai bun,prietenuța mea nu Te-a auzit probabil cer Scuze căci ea chiar e o drăguța,nu e nici un deranj din partea ei 😘

te pup si mersi încă odată,cu drag te mai astept 🥰🤭

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dimineața dragilor

va doresc o săptămâna productiva 😘😘😘

Mai sunt si săptămâna asta in București si atât. Pupici 😘😘😘

disponibila 😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...