Sari la conținut

👅👅👑😘Moldoveanca,Alessia😘👑👅👅0746624131


Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am avut plăcerea să o vizitez pe Alessia de trei ori de când s-a întors la București iarna aceasta și pot confirma 100% că pozele sunt ale ei, poți merge fără teamă.

Contact - 10: Ea răspunde rapid pe WhatsApp și oferă toate detaliile de care aveți nevoie.

Locatie - 9: Locatia este buna, este mereu in cel mai inalt bloc de pe strada Ion Campineanu, apartamentul este nou si curat. Baia este mica dar are tot ce ai nevoie.

Aspect - 9: Alessia este o fată curbate cu sâni uimitoare și un fund mare drăguț, dacă îți plac fetele curbate este cea perfectă.

GFE - 9: Este mereu zâmbitoare și însorită, din păcate nu are FK în meniu, altfel ar fi un 10 perfect.

Oral – 8: protejat. Are o tehnică bună în general, are grijă de toate „instrumentele” și păstrează mereu contactul vizual în timp ce îți suge penisul și își folosește bine sânii ei minunati.

Normal - 9: am încercat diferite poziții și ea se bucură de toate, geme foarte mult și este foarte prezentă în timpul actului, uitându-se mereu la tine în ochi. La ultima mea vizită mi-am îndeplinit visul de a-i acoperi sânii cu sperma mea și a fost epic!

Chiar dacă a crescut prețul de anul trecut, merită din plin banii pe care îi percepe, am stat de două ori timp de 30 de minute și o dată timp de o oră și mereu m-am distrat cu ea. Sper să stea mai mult în București pentru că poate deveni cu adevărat una dintre fetele de top din oraș.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 ore, r0bit88 a spus:

Am avut plăcerea să o vizitez pe Alessia de trei ori de când s-a întors la București iarna aceasta și pot confirma 100% că pozele sunt ale ei, poți merge fără teamă.

Contact - 10: Ea răspunde rapid pe WhatsApp și oferă toate detaliile de care aveți nevoie.

Locatie - 9: Locatia este buna, este mereu in cel mai inalt bloc de pe strada Ion Campineanu, apartamentul este nou si curat. Baia este mica dar are tot ce ai nevoie.

Aspect - 9: Alessia este o fată curbate cu sâni uimitoare și un fund mare drăguț, dacă îți plac fetele curbate este cea perfectă.

GFE - 9: Este mereu zâmbitoare și însorită, din păcate nu are FK în meniu, altfel ar fi un 10 perfect.

Oral – 8: protejat. Are o tehnică bună în general, are grijă de toate „instrumentele” și păstrează mereu contactul vizual în timp ce îți suge penisul și își folosește bine sânii ei minunati.

Normal - 9: am încercat diferite poziții și ea se bucură de toate, geme foarte mult și este foarte prezentă în timpul actului, uitându-se mereu la tine în ochi. La ultima mea vizită mi-am îndeplinit visul de a-i acoperi sânii cu sperma mea și a fost epic!

Chiar dacă a crescut prețul de anul trecut, merită din plin banii pe care îi percepe, am stat de două ori timp de 30 de minute și o dată timp de o oră și mereu m-am distrat cu ea. Sper să stea mai mult în București pentru că poate deveni cu adevărat una dintre fetele de top din oraș.

Mulțumesc frumos dragule 😇😘

un bacione 🤗😘

te astept mereu cu drag !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Scumpii mei buna dimineața ,in ajun de sărbători va doresc numai bine si ciocanasul cât mai sus 😅😊😊♥️

Astazi mai sunt disponibila pana in ora 23:00🤗si după ne auzim deja după Crăciun va pup!!😘😘

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 24 minute, r0bit88 a spus:

Ciao bellissima!! 😘❤️ Crăciun fericit!!! 🎄🥳😊 Iti doresc toate cele bune, un viitor plin de fericire, bani si sex bun! 😄

Mulțumesc deasemenea dragule un bacione 🥳😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragii mei cum va simțiți ?dar sincer 😊nu aveți chef de joaca ik ajun de revelion 🥰🥂

voi fi la birou disponibiliza mâine si poimâine 

(27-28 Decembrie ) pentru întâlniri programari ma contactați pe watsapp ♥️

Pupici acolo😘

 

0746624131

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 23 minute, incepator5 a spus:

Puțin dezamăgit/stresat.

De ce ?!😳

farmecul sărbătorilor trebuie sa ne aducă doar liniște si iubire in suflete plus încă un pas si pășim într-un nou an,un nou început 😍🥂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 34 minute, alessia_992 a spus:

De ce ?!😳

farmecul sărbătorilor trebuie sa ne aducă doar liniște si iubire in suflete plus încă un pas si pășim într-un nou an,un nou început 😍🥂

Ehh, mai multe.

La mine în general/principiu sărbătorile au fost cu scandal, nicidecum „liniște si iubire”,
„nou an,un nou început”, dar nu mai am nicio speranță că se va schimba ceva în bine, din ceea ce a fost pâna-cum.

  • Minus 1
Link spre comentariu
2 hours ago, incepator5 said:

Ehh, mai multe.

La mine în general/principiu sărbătorile au fost cu scandal, nicidecum „liniște si iubire”,
„nou an,un nou început”, dar nu mai am nicio speranță că se va schimba ceva în bine, din ceea ce a fost pâna-cum.

Schimbarea o faci tu, nu vine din cer

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 ore, incepator5 a spus:

Ehh, mai multe.

La mine în general/principiu sărbătorile au fost cu scandal, nicidecum „liniște si iubire”,
„nou an,un nou început”, dar nu mai am nicio speranță că se va schimba ceva în bine, din ceea ce a fost pâna-cum.

Ceea ce gândim aia atragem,schimbarea începe de la noi așa ca capul sus totul o sa fie bine 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 ore, shifthappenes a spus:

Hey @alessia_992,

Multumesc de intrbare.
Ma simt relaxat, senin si pe bucurie.
Un pic mic singur retras si un pic mai mult foarte excitat. 
Si da, cu mare chef de joaca 😍:boob😍

Cand incepi progamul astazi? 

Vai ce ma bucur 😍

haide la joaca sunt disponibila pana la 23:30 astăzi pupici 😇😂😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Dragii mei mai sunt azi câteva locuri libere si deja o sa ne revedem la anul,o sa anunț revenirea aici!

va pupacesc si un sincer La mulți ani ! Va mulțumesc tuturor si 

sa ne auzim doar de bine in noul an !!❤️👋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Bun dragii mei 

sper sa ne auzim doar de bine in acest nou an 

la mulți ani,la mulți bani,si spor la ciocănit 😂❤️🥂🥳

la birou ma găsiți pe 3/4 Ianuarie atât 🤗😘

pentru programari  watsap 0746624131!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 22 minute, alessia_992 a spus:

Bun dragii mei 

sper sa ne auzim doar de bine in acest nou an 

la mulți ani,la mulți bani,si spor la ciocănit 😂❤️🥂🥳

la birou ma găsiți pe 3/4 Ianuarie atât 🤗😘

pentru programari  watsap 0746624131!

Hai la joacă!

😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...