Sari la conținut

De vorba cu @extraterestru78 😁😁


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Iti raspund aici! 😁

Ar fi fost pacat sa nu se scrie nimic pe acest topic, destinat unei Personalitati!😁😁

Te crezi prea important!

Asta este alta greseala pe care o faci!👍

Daca ai fi fost un domn, asa cum pretinzi, i-ai fi scris Dariei in privat si va rezolvati proplemele. Dar tu ai ales sa-ti faci publice frustrarile.😁

Pentru mine  @extraterestru78 nu reprezinta nimic important, nici macar cat o ceapa degerata!😁

Atat timp cat te asociezi cu @ciupa, doar pentru faptul ca ma ataca de pe multiple conturi! Un individ care ar trebui sa fie internat la un ospiciu, care injura userii si fetele, face publice adresele fetelor, lipeste afise pe usi 🤔😁 etc, da-mi voie sa cred ca nu esti departe de el. Stii tu acea zicala: "spune-mi ce prieteni ai, ca sa iti spun cine esti"😁😁

Daca tot sunteti prieteni asa de apropiati, poate iti explica el diferenta dintre "denigrare" si "recomandare"!😁 

@daria69 i-am facut cateva recomandari, nu am denigrat-o.

Eu sunt convins ca te bantuii si pe tine ca si pe @andydry 😁😁 de cand am deschis acel topic in care am atins cateva dintre favoritele tale.😁😁

De sarbatorit, nu sarbatoresc esecul tau, probabil tu asa ai fi facut daca eu as fii fost in locul tau.😁😁

Ti-am mai spus, las-o mai moale sa nu iti stea inima de la atata suparare!😁😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@extraterestru78

Pai, ce-ai facut Bobita? 😁

M-ai scos de la ignore!?🤔😁

Te-ai trezit la 4 dimineata sa iti arati afectiunea (negativa)😁😁 fata de mine!?🤔😁 Sau asteptai sa iti descarce TIR-ul si te-ai gandit, in sinea ta: "ia sa il umplu pe asta de minusuri"😁😁😁

In prostia, pranoia si frustrarea pe care ai reusit sa o arati, ai uitat sa faci o diferenta intre cei cu care duci razboiul minusurilor si mine.😁

Priveste modul de exprimare si fa diferenta🤔😁

Daca eu am avut tupeul sa scriu pe topicele favoritelor tale, crezi ca m-as ascunde in spatele unor clone?🤔😁

Pana si copilul de @andydry a realizat ca nu sunt eu in spatele clonelor cu care te razboiesti. Si la cat este el obsedat de mine, sigur isi dadea seama daca eu eram.👍😁

Pai ba "inteligentule" tu crezi ca toata lumea procedeaza ca tine, de pe un cont este un inger si de pe altele face prapad!👍😁

Apropo de clone, explica-mi si mie, cum ai reusit performanta sa primesti atatea "plusuri" la postarile mentionate mai jos:

 

Din punctul meu de vedere sunt niste comentarii anoste, la care tu ai reusit sa primesti un numar enorm de aprecieri!🤔😁

Si mai ai cateva postari apreciate cam la fel de exagerat. De la conturi oarecum bizare si in decurs de doua zile!🤔😁

Hai "inteligentule" 😁😁

Explica-mi asta!🤔😁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 13 minute, CharonIV a spus:

De cate pula mea de ori sa iti explic ca eu nu sunt chupa retardatul pamantului si prin ce ai facut acum ai demonstrat tot ce am zis ,scopul tau aici e doar sa denigrezi...........

PENTRU INDEXARE : CONTURI altalaba

@ThePunisher.

@Dorel2021

@reaktor2021

@Muzicutza

E a doua oara cand te bagi in seama desii nu era vorba despre tine ci descre @extraterestru78

Vaiii pula ta de oparit😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, Muzicutza said:

busted! 😂😂😂

Daca tu crezi ca te las sa scapi asa usor cacatule ,te inseli amarnic 😈,adu-l pe altalaba la butoane ca nu vorbesc cu clone

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 31 minute, CharonIV a spus:

De cate pula mea de ori sa iti explic ca eu nu sunt chupa retardatul pamantului si prin ce ai facut acum ai demonstrat tot ce am zis ,scopul tau aici e doar sa denigrezi...........

PENTRU INDEXARE : CONTURI altalaba

@ThePunisher.

@Dorel2021

@reaktor2021

@Muzicutza

Bravo! 😁😁😁 ai descoperit America!😁😁

Cat de perspicace esti!😁

Ai dreptate! Toti sunt clonele mele!😁😁

Acum lasa-l si pe celalalt "inteligent" sa isi arate prostia!😁😁

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0

Bravo! 😁😁😁 ai descoperit America!😁😁

Cat de perspicace esti!😁

Ai dreptate! Toti sunt clonele mele!😁😁

Acum lasa-l si pe celalalt "inteligent" sa isi arate prostia!😁😁

 

8 hours ago, altadata said:

Esti multumit acum?😁

Da ,dar lasa-ma in pace si zi si poponarului sa inceteze

Link spre comentariu
Acum 52 minute, altadata a spus:

@extraterestru78

Pai, ce-ai facut Bobita? 😁

M-ai scos de la ignore!?🤔😁

Te-ai trezit la 4 dimineata sa iti arati afectiunea (negativa)😁😁 fata de mine!?🤔😁 Sau asteptai sa iti descarce TIR-ul si te-ai gandit, in sinea ta: "ia sa il umplu pe asta de minusuri"😁😁😁

In prostia, pranoia si frustrarea pe care ai reusit sa o arati, ai uitat sa faci o diferenta intre cei cu care duci razboiul minusurilor si mine.😁

Priveste modul de exprimare si fa diferenta🤔😁

Daca eu am avut tupeul sa scriu pe topicele favoritelor tale, crezi ca m-as ascunde in spatele unor clone?🤔😁

Pana si copilul de @andydry a realizat ca nu sunt eu in spatele clonelor cu care te razboiesti. Si la cat este el obsedat de mine, sigur isi dadea seama daca eu eram.👍😁

Pai ba "inteligentule" tu crezi ca toata lumea procedeaza ca tine, de pe un cont este un inger si de pe altele face prapad!👍😁

Apropo de clone, explica-mi si mie, cum ai reusit performanta sa primesti atatea "plusuri" la postarile mentionate mai jos:

 

Din punctul meu de vedere sunt niste comentarii anoste, la care tu ai reusit sa primesti un numar enorm de aprecieri!🤔😁

Si mai ai cateva postari apreciate cam la fel de exagerat. De la conturi oarecum bizare si in decurs de doua zile!🤔😁

Hai "inteligentule" 😁😁

Explica-mi asta!🤔😁

Eu stiu cum dar nu iti zic🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 38 minute, CharonIV a spus:

Da ,dar lasa-ma in pace si zi si poponarului sa inceteze

Prostu puli, tu mi-ai dat tag, habar nu aveam ca vorbeai tu cu altadata aici, si ce sa vezi defapt nici cu tine nu vorbea, era pentru @extraterestru78 😂😂😂😂😂 Busted x2😂😂😂😂

 

@altadata auzi ca suntem unu si acelasi fiindca folosim emoji asemanatoare 😂😂😂😂😂😂😂😂

@CharonIV boala grea ce ai tu, paranoia😂😂😂😂😂😂😂😂

#celmaiprostdepeplaneta 😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
3 minutes ago, Muzicutza said:

Prostu puli, tu mi-ai dat tag, habar nu aveam ca vorbeai tu cu altadata aici, si ce sa vezi defapt nici cu tine nu vorbea, era pentru @extraterestru78 😂😂😂😂😂 Busted x2😂😂😂😂

 

@altadata auzi ca suntem unu si acelasi fiindca folosim emoji asemanatoare 😂😂😂😂😂😂😂😂

@CharonIV boala grea ce ai tu, paranoia😂😂😂😂😂😂😂😂

#celmaiprostdepeplaneta 😂😂😂😂

N-ai cu cine🙄, tu chiar nu vezi la ce nivel de penibil ai ajuns altalaba ,mi-e dracu mie rusine de rusinea ta

Wtv ,fa ce vrei ,daca continui o sa-ti lipesc lista cu clonele pe tot forumul....

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 45 minute, boris32 a spus:

Nu ma interesează minusurile pe mine. Cine vrea sa se ia cu mine sa îmi dea interval dar live nu asa în minusuri ca nu sunt adeptul tastaturii😂

Periculosule😨😨😧😦

Auzi, da de ce te-a pomenit Charon, in faza cu IP-urile, daca afli cine sunt tu si cu Charon, ce o sa patesc eu???😨😦

Periculosule😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, Muzicutza said:

Periculosule😨😨😧😦

Auzi, da de ce te-a pomenit Charon, in faza cu IP-urile, daca afli cine sunt tu si cu Charon, ce o sa patesc eu???😨😦

Periculosule😂😂😂😂

Nu exista leac pentru boala de care suferi tu ba.................................. ca de prostie nu s-a vindecat nimeni pana acum😂

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 2 minute, CharonIV a spus:

N-ai cu cine🙄, tu chiar nu vezi la ce nivel de penibil ai ajuns altalaba ,mi-e dracu mie rusine de rusinea ta

Wtv ,fa ce vrei ,daca continui o sa-ti lipesc lista cu clonele pe tot forumul....

Cei ma, nu mai suporta neuronul tau atata informatie?

😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Chiar acum, Muzicutza a spus:

Periculosule😨😨😧😦

Auzi, da de ce te-a pomenit Charon, in faza cu IP-urile, daca afli cine sunt tu si cu Charon, ce o sa patesc eu???😨😦

Periculosule😂😂😂😂

Nu vrei sa radem împreună?

Asta cu ip-urile nu ma interesează pe mine. Dacă aflu cine ești tu? Pai ce ma interesează pe mine cine ești tu? După cum vorbești nu reprezinți prea mult. Știi sa respecți în primul rand inainte sa te bagi în seama cu mine? 

Vezi cum te iei tu gura în pl cu mine asa fără sa te bag în seama niciodată? Zi și tu, e frumos asa? Dacă nu ai cu cine sa te cerți pe internet cauta "boss-ule" sa te cerți cu altcineva ca numai la tine nu îmi stătea mie capul😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 2 minute, boris32 a spus:

Nu vrei sa radem împreună?

Asta cu ip-urile nu ma interesează pe mine. Dacă aflu cine ești tu? Pai ce ma interesează pe mine cine ești tu? După cum vorbești nu reprezinți prea mult. Știi sa respecți în primul rand inainte sa te bagi în seama cu mine? 

Vezi cum te iei tu gura în pl cu mine asa fără sa te bag în seama niciodată? Zi și tu, e frumos asa? Dacă nu ai cu cine sa te cerți pe internet cauta "boss-ule" sa te cerți cu altcineva ca numai la tine nu îmi stătea mie capul😂

Nu bo$$, nu caut cearta cu tine, dar am auzit de la prosul puli de Charon ca esti tare periculos, m-a amenintat pe mine, cu tine😂😂😂 Deci el te-a introdus in discutie, eu habar nu am cine esti😀Nu acum, cu ceva timp in urma. Asa ca punel pe el sa iti faca o felatie😂😂😂😂

@CharonIVEu va dau adresa mea, va invit la mine acasa daca chiar doriti lucrul asta👍Chiar m-ai facut curios ce o sa patesc, imi rupi picioarele, ma transezi??? Ia zi😂😂😂

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, Muzicutza said:

Nu bo$$, nu caut cearta cu tine, dar am auzit de la prosul puli de Charon ca esti tare periculos, m-a amenintat pe mine, cu tine😂😂😂 Deci el te-a introdus in discutie, eu habar nu am cine esti😀Nu acum, cu ceva timp in urma. Asa ca punel pe el sa iti faca o felatie😂😂😂😂

@CharonIVEu va dau adresa mea, va invit la mine acasa daca chiar doriti lucrul asta👍Chiar m-ai facut curios ce o sa patesc, imi rupi picioarele, ma transezi??? Ia zi😂😂😂

 

Da ,da-mi adresa ? 

Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, Muzicutza said:

Cand esti prin Bucuresti sa imi dai PM😉

aha bine ,doamne cat de penibil 😂 ,dupa toata muia pe care ai luat-o ,tot nu recunosti si o dai pe aia cu "baiatu de bucuresti":)))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...