Sari la conținut

Masaj Inghinal !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu pentru masaj,care se poate si cu finalizare manuala,merg la Stancu Daniela,da-i un search pe google si o vei gasi,are si anunt pe publi,insa nu stiu cum sa il postez aici,e cea mai buna varianta din lista mea personala!

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, Davai a spus:

Eu pentru masaj,care se poate si cu finalizare manuala,merg la Stancu Daniela,da-i un search pe google si o vei gasi,are si anunt pe publi,insa nu stiu cum sa il postez aici,e cea mai buna varianta din lista mea personala!

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/ventuzo-terapie/7b0f60707f6d6b55.html

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 42 minute, sange_latin a spus:

Fii și tu mai darnic , ofera-ne mai multe detalii?! 

 

Pai in primul rand,suni si iti explica ea ce si cum,acum strict referitor la faptul ca merg la ea la masaj e pentru ca imi place,pe cat de multa liniste si relaxare iti ofera,la fel de multa excitare iti poate provoca,ofera masajul imbracata,ai voie sa o atingi subtil(depinde,cred de caracterul fiecaruia) are un pat pt masaj,iti pune muzica relaxanta,ce sa zic..mie mi-a placut mereu la ea,are in jur la vre-o 50 de ani,si sta pe Liege,iar pentru cei care doresc mai mult decat un masaj,in cazul meu a fost un raspuns negativ,desi e genul de femeie cu care as face dragoste..nu sex,dar..daca nu se poate,asta este!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 22 minute, Davai a spus:

Pai in primul rand,suni si iti explica ea ce si cum,acum strict referitor la faptul ca merg la ea la masaj e pentru ca imi place,pe cat de multa liniste si relaxare iti ofera,la fel de multa excitare iti poate provoca,ofera masajul imbracata,ai voie sa o atingi subtil(depinde,cred de caracterul fiecaruia) are un pat pt masaj,iti pune muzica relaxanta,ce sa zic..mie mi-a placut mereu la ea,are in jur la vre-o 50 de ani,si sta pe Liege,iar pentru cei care doresc mai mult decat un masaj,in cazul meu a fost un raspuns negativ,desi e genul de femeie cu care as face dragoste..nu sex,dar..daca nu se poate,asta este!

Care e coatul cu finalizare? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, renegate08 a spus:

Costul. Scuze! 

Depinde la care te referi ,ca se vorbeste brusc despre 2 femei:

1.doamna Daniela Stancu ,care in ultimu an face doar masaj genital(putin la buci,la coaie si la junior) cam 15 min=60lei

2.doamna cu masajul inghinal care face un masaj bun spre foarte bun +inghinal(durata 1 ora)=100 lei

Le recomand cu drag pe amandoua,dar la doamna Daniela se ajunge mai greu(insiatati pe wapp)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dimineata,

Dupa mai multe vizite, am observat urmatoarele nejunsuri:

Prima vizita: super ok, totul la superlativ, doar ca dupa ce am fost la ea de mai multe ori, face exact aceleasi miscari, acelasi masaj cu aceasi finalizare. Apare monotonia, apare predictibilitatea. Dupa a 4 sau a 5-a oara deja stiam ce si cum o sa se intample, asa ca a scazut senzatia si intensitatea.

Are un caiet in care isi tine programarile dupa numar de telefon. Adica acolo sunt salvate toate nr de telefon de la inceputul anului :)

In rest totul  a decurs conform asteptarilor

100 ron masaj + masaj inghinal

recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 12.07.2021 la 18:33, hardrock a spus:

Locatia este pe Bd Dambovita. Cred ca e singurul salon de coafura, frizerie etc de acolo. E irelevant numele.

Pentru detalii si programari folositi nr din anunt: 07xxxxx

Doamna e casatorita, face masaj de relaxare, masaj terapeutic si finalizare.

Nu face nimic altceva, nu accepta atingeri. Asa cum spunea cineva mai sus: pentru masaj este bine de tot.

Locatia: 7 (doar un ventilator, fara AC)

Masaj:8/9

Finalizare manuala 9/10

100 ron, cca 1 h cu tot cu dus la venire si la plecare

 

Deci numarul in acest mesaj este gresit si nu are nici o legatura cu anuntul.

Poate un moderator sau admin sterge numarul/modifica in mesajul ca aceasta persoana sa nu mai fi hartuit cu "masajele"....

Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm
La 21.07.2021 la 15:36, renegate08 a spus:

A mai fost careva recent? 

Am fost și recent și in trecut și in viitor probabil 🤪

doamna face masaj de relaxare de mult timp, de aproximativ un an s-a reprofilat și pe aceast masaj inghinal ( dacă aveți nevoie , va da și bon fiscal pe care va apare masaj inghinal 😂) , deci pentru ea e ceva profesional . 
masajul de relaxare destul de bunicel , conversatie plăcută dacă sunteți pe aceasi lungime de unda .

masajul inghinal se combina in timpul masajului de relaxare, când ajunge la zona de picioare ... după te întorci și continua cu masaj abdomen piept și termina cu zona inghinală ... raport preț/calitate Ok, masajul inghinal poate avea și parte de masaj prostatic ( cine e curios de așa ceva , eu am zis pas ). 
e veche la masaj, dar probabil a vrut și bani mai mulți și face și treaba asta ... eu unul mai merg diN când in când , când sunt prin zona .... merita încercat , măcar o data ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 22.07.2021 la 14:00, Davai a spus:

Eu pentru masaj,care se poate si cu finalizare manuala,merg la Stancu Daniela,da-i un search pe google si o vei gasi,are si anunt pe publi,insa nu stiu cum sa il postez aici,e cea mai buna varianta din lista mea personala!

Tot incerc sa dau de doamna, nu raspunde nici la tel si nici pe whatsapp. Aveti un alt contact?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Meddi a spus:

Tot incerc sa dau de doamna, nu raspunde nici la tel si nici pe whatsapp. Aveti un alt contact?

Eu doar pe whatsapp vorbesc cu ea,lasa-i mesaj,spune-i ce doresti si sa iti raspunda cand poate,eu asa fac de fiecare data,bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitat pe doamna la salon in Dambovita.

Am sunat, doamna foarte directa stie cum sa puna punctul pe i, mi-a spus ce face si pretul. Am ajuns la ora stabilită am urcat sus, ma asteapta o doamna draguta, imi spune sa ma fac comod, iese din salon si imi spune cum sa o astept..ma asez pe burta si doamna incepe un masaj bunicel, insita pe toate zonele, din cap pana in varful degetelor. Este atenta si la anus, atinge cu degetele usor, baga mana spre bijuterii, le maseaza, jucat cu ele, foarte placut. Ma roaga sa ma intorc moment in care o vad cat este de implicată, desi nu era cald inauntru era toata transpirata pe fata si frunte. Dupa ce m am intors te ia iarasi la masaj pe abdomen, picoare, talpi, umeri, apoi se opreste la cocosel. Face un handjob calumea,  in timp ce facea asta era asa aproape cu gura de ea de aveai impresia ca vrea sa inceapa un oral...dar e doar impresia. Stie ce limite are, nu o poti atinge, nu ii plac glumele...am finalizat, apoi mi-a oferit prosop curat pentru dus, doamna iese afara pana faci dus apoi peste 7-8 minute revine. Te intreaba daca doresti bon fiscal, dau banutii si la revedere.

Un atu ca e foarte implicata in ce face si se vede ca are habar de punctele sensibile ale corpului.

Numa bine la toti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...